Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.05.2003, 17:23   #1
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
GTA: Vice City save problem

Mam problem z save'ami z GTA: Vice City.
Otóż kiedy zapisuję grę to niby wszystko jest OK, ale gdy
próbuję załądować tego save'a to go nie ma, w miejscu gdzie powinien być jest save poprzedni.
W przypadku usuwania jest tak samo - niby usunąłem a jest.
Używam GTA:VC 1.1.
Ktoś wie jak to naprawić?
__________________

DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.05.2003, 17:37   #2
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !

Albo uzywasz cheatów i sie tak dzieje albo masz zlego crackersa i musisz sobie poslodzic innym rodzynkiem - moze ten jest zwalony - kiedys taki sam problem mialem z inna giera - zmiana cukierka pomogła
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.05.2003, 17:43   #3
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

cheaty nie maju tu nic do rzeczy - gra z wpisanymi cheatami zapisuje sie normalnie. Raczej ta druga opcja.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.05.2003, 17:50   #4
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ale do tej pory wszystko działało normalnie.
To się zaczęłoa nagle.
Wiem, że w GTA3 był też jakiś problem s save'ami, i był program, który to usuwał, czy do VC nie ma czegoś takiego?
__________________

DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.05.2003, 18:43   #5
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Sprawdz czy katalog savów jest na swoim miejscu i czy tam sa jakies pliki (czyt. twoje savy). Podejrzewam ze wiesz gdzie sa ale dla pewnosci: moje dokumenty
Powinien byc co najmniej jeden plik z savem i miec nazwe: GTAVCsf1.b lub podobnie (chyba wszedzie ma taka nazwe, przynajmniej u mnie ma)

Sprawdz kiedy plik byl ostatni raz modyfikowany tzn sprawdz kiedy robiles sava i czy data modyfikacji sie zgadza.

A o programiku takim nie slyszalem ani do GTA 3 ani do GTA:VC. Byc moze dlatego ze nie musialem sie tym interesowac

Ostatnio zmieniany przez czero : 27.05.2003 o godz. 18:46
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.05.2003, 19:40   #6
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
czero napisa***322;(a)
Sprawdz czy katalog savów jest na swoim miejscu i czy tam sa jakies pliki (czyt. twoje savy). Podejrzewam ze wiesz gdzie sa ale dla pewnosci: moje dokumenty
Powinien byc co najmniej jeden plik z savem i miec nazwe: GTAVCsf1.b lub podobnie (chyba wszedzie ma taka nazwe, przynajmniej u mnie ma)

Sprawdz kiedy plik byl ostatni raz modyfikowany tzn sprawdz kiedy robiles sava i czy data modyfikacji sie zgadza.

A o programiku takim nie slyszalem ani do GTA 3 ani do GTA:VC. Byc moze dlatego ze nie musialem sie tym interesowac
Wszystko jest na swoim miejscu, a modyfikacje są te co były - tzn. -
po save z 24 nie mam żadnych innych, a robiłem save'y 25 i próbowałem je usunąć - bez skutku.
__________________

DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2010, 09:42   #7
szczypoo7
słaby
 
Data rejestracji: 23.12.2010
Lokalizacja: xXx
Posty: 1
szczypoo7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam problem. Nie wiem gdzie się zapisują save z Vice City na moim kompie. Proszę o pomoc.

dobra już znalazłem tylko jak teraz przenieść to na inny komputer??

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 23.12.2010 o godz. 23:14 Powód: EDYTUJ NIE GRYZIE!!! To nie jest czat, tylko forum.
szczypoo7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2010, 09:50   #8
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kopiuj - wklej
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.