Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.05.2005, 16:04   #11
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
Gra na pirackich serwerach jest bezsensu. Widziałem tam jednocześnie góra 50 osób, kiedy na serwach Blizzarda gra 180.000. Widziałem takie scenki że postac na 18 lvl za******ała po lokacjach dla 50 lvl. Oczywiście w ten sposób można zobaczyć ogrom świata stworzonego przez programistów, ale to żadna zabawa. Wiem, że 50 zł na miesiąc to dla niektórych dużo, ale grając w grupie znajomych jest to super rozrywka. W tej chwili nawet te punkty honoru mi nie przeszkadzaja bo biegamy po 5 i mało kto nam podskoczy. Co innego było 2 tygodnie temu kiedy rozpadała się moja gildia i biegałem w pojedynkę leżąc martwy co 5 minut.
Zgadzam sie w 100% w oryginal gralem od kumpla bo on czasu nie mial a konto oplacone na 3 miesiace wiec dal pograc i faktycznie na piracei jest gorzej. Mimo wszystko uwazam ze Guildwars jest lepsze a gralem tylko w bete

Skoro mamy taki topic o GW to moze ktos ma jakies ciekawe tapety (i nie chodzi mi to te z www.guildwars.com )?
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.