Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.07.2012, 12:28   #1
brylantyna
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.07.2012
Posty: 4
brylantyna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Smile Saints Row The Third długo się ładuje

Witam, mój problem polega na tym że jak włączam grę Saints Row 3 "Kompania" to widzę napisy, później jak biją murzyna i dostaje cudowny napój. Po tym filmiku gra się ponownie ładuje w nieskończoność. Co mam zrobić? Kumpel ma tą samą grę i jest u niego ok. Pomocy !
brylantyna jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.07.2012, 12:41   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Może masz antyrasistowską wersję Windows?
Reetou jest offline  
Stary 22.07.2012, 13:02   #3
brylantyna
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.07.2012
Posty: 4
brylantyna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chodzi ci czy mam piracką wersje windows? Mam tak że jak włączam system to jest napisane "Aktywuj system windows już teraz" i ja klikam "Anuluj" i normalnie włącza mi się system.
brylantyna jest offline  
Stary 23.07.2012, 15:20   #4
brylantyna
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.07.2012
Posty: 4
brylantyna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pomoże mi ktoś ?
brylantyna jest offline  
Stary 23.07.2012, 15:50   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ale to wróżenie z fusów jest...

Jeśli masz oficjalnego, zaktualizowanego Windows'a (choć to wątpliwe sądząc po opisie) i oficjalną, aktualną wersje gry, to takie objawy mogą świadczyć o wielu rzeczach, np.:

- jeszcze nie poprawionym błędzie w grze (piszą coś o tym samym inni po forach?),
- jakimś problemie softwarowo/sprzętowym u Ciebie (przegrzewanie?, zasilacz? pamięć?)

I weź tu człowieku zgaduj.
Reetou jest offline  
Stary 23.07.2012, 16:33   #6
brylantyna
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.07.2012
Posty: 4
brylantyna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania zadane przez ciebie, to tak:
- Jest to windows oryginalny przegrywany z oryginalnej płyty z windowsem na zwykłą płytkę.
- Nie jest to oryginalna gra, tylko pobrana z neta.
- Raczej to nie błąd w grze ponieważ mam to od kumpla, u niego działa bez problemu.
- Raczej nie podgrzewanie ani zasilacz, pamięć jest ok, gram w inne gry i są ok.
- Myślę że teraz jakoś jesteś mi w stanie pomoc?
Pozdrawiam

Ps: Windows nie jest aktualizowany.

Aha, zapomniał bym dodać, reinstalowałem tą grę i na początku jakoś zagrałem pierwszą misję i było ok(bez żadnych zacinków), tylko jak później po tej misji "Nara, ja spadam" (2 misja), przeniosłem się do miasta miałem jechać to nie mogłem się w ogóle z miejsca ruszyć i były same budynki, zero ludzi, zero aut. Próbowałem także z crackami, nic to nie dało, instalowałem patcha także nic

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 23.07.2012 o godz. 16:45
brylantyna jest offline  
Stary 23.07.2012, 16:48   #7
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No, to sprawa się wyjaśnia:

- kup oryginalnego windowsa,
- kup oryginalną wersję gry,
- zainstaluj, zaktualizuj...

i dodatkowo:

- czytaj regulamin forum.
Reetou jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 21:16
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 20:34
Czerwony Kapturek (dresiarska wersja) Tribunal Off topic 21 20.02.2004 11:05
Uwaga!! Szanowni Forumowicze !! TOMMYx Off topic 117 29.03.2003 21:16
tragicznie wolno sie ładuje bgn Propozycje, sugestie, błędy forum 16 25.01.2003 22:39


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.