Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry (https://forum.cdrinfo.pl/f25/)
-   -   Need For Speed: Most Wanted (https://forum.cdrinfo.pl/f25/need-speed-most-wanted-52428/)

demek 20.11.2005 00:26

nie lepiej wypalic dvd z 4 obrazami ?:)

Mich@ł 20.11.2005 06:59

Cytat:

Napisany przez demek
nie lepiej wypalic dvd z 4 obrazami ?:)

Ale trzeba instalować z wirtuala, podczas instalacji prosi o włożenie następnych płyt itd... :)

A z DVD uruchamiam instalatora i nie muszę niczego pilnować ;)

_bakupl_ 20.11.2005 09:34

Cytat:

Napisany przez Dj Mich@ł
Potwierdzam. Próbuję połączyć 4 CD w 1 DVD, robię zgodnie z opisem. Wypaliłem nero do obrazu.nrg. Po zamontowaniu w najnowszym Daemonie i Alcoholu przy próbie uruchomienia! unstalatora prosi o włożenie pierwszej płyty... :(

--UPDATE--

JUŻ SOBIE PORADZIŁEM :D

A powiesz w jaki sposob jak by ktos mial takowy problem?

Mich@ł 20.11.2005 10:02

Ilość załączników: 3
Cytat:

Napisany przez _bakupl_
A powiesz w jaki sposob jak by ktos mial takowy problem?

Skopiowałem wszystkie pliki z 4 płyt cd do jednego katalogu o nazwie NFSMW :)
W folderze Autorun zmieniłem plik autorun.cfg . Jednak nie pamiętam które pole odpowiadało za liczbę płyt, bo dodatkowo zmieniłem język gry na polski. Ale daję ten plik spakowany rarem do załącznika.
Edytowałem też plik common_filelist.txt . Również daję go do załącznika.
Wszystko to wypaliłem nero z etykietą NFSMW.

Aby uruchomić grę niestety trzeba posiadać cd1, który również dodałem do katalogu NFSMW. Emulujemy go w wirtualnym napędzie, używamy sd4hide i cieszymy się grą :)
Zrobiłem też instrukcję uruchomienia już wypalonej gry dla takiego zupełnego laika, też daję ją do załącznika.

_bakupl_ 20.11.2005 10:48

Cytat:

Napisany przez Dj Mich@ł
Skopiowałem wszystkie pliki z 4 płyt cd do jednego katalogu o nazwie NFSMW :)
W folderze Autorun zmieniłem plik autorun.cfg . Jednak nie pamiętam które pole odpowiadało za liczbę płyt, bo dodatkowo zmieniłem język gry na polski. Ale daję ten plik spakowany rarem do załącznika.
Edytowałem też plik common_filelist.txt . Również daję go do załącznika.
Wszystko to wypaliłem nero z etykietą NFSMW.

Aby uruchomić grę niestety trzeba posiadać cd1, który również dodałem do katalogu NFSMW. Emulujemy go w wirtualnym napędzie, używamy sd4hide i cieszymy się grą :)
Zrobiłem też instrukcję uruchomienia już wypalonej gry dla takiego zupełnego laika, też daję ją do załącznika.

Ja czekam na magicznego exeka....wtedy to zrobie...

NeoFighter 20.11.2005 12:03

cos dlugo wlasnie nie ma nocd.exe :)
sa jakies cuda do zmieniania wersji jezykowej, ale one chyba nie rozwiazuja sprawy :p

Yarozelsky 20.11.2005 18:13

Witam

Ja myślałem ze wyscigi na 1/4 mili w underground2 byłu kiepskie ale w NfsMw jest troche lepiej ,ale dalej tragicznie :\ perfekcyjna zmiana biegów to 'bułka z masłem' w porównaniu z umiejetnioscia wymijania samochodów , na dodatek ruch uliczny zawsze wyglada tak samo :\ [tzn. samochody wyjeżdżają zawsze w tm samym czasie z tych samych miejsc] człowiek może dojść do szewskiej pasji przy
drag race. Reszta gry jest ok.

Hit-man 20.11.2005 18:32

I już mi działa :) Ale nie do końca. Jak uruchomię grę to pokazuje się czarny obraz i w lewym-górnym rogu pojawia się kursor myszy, którym nie można poruszać. Co robić ??? (Fanta radzi idz na całość. Sorrki za dużo reklam :) )

pops 20.11.2005 19:57

Cytat:

Napisany przez Hit-man
I już mi działa :) Ale nie do końca. Jak uruchomię grę to pokazuje się czarny obraz i w lewym-górnym rogu pojawia się kursor myszy, którym nie można poruszać. Co robić ??? (Fanta radzi idz na całość. Sorrki za dużo reklam :) )

moze masz plyte glowna na czipie via ?
podobno na niektorych nie dziala to zbyt dobrze i laduje sie okolo 20 min.
moze jak wypuszcza patcha to cos pomoze.

-Kowalik- 20.11.2005 20:33

Ja już mam jej dość. Udało mi się ją raz odpalić :( Teraz za cholerę nie chce hulać.

ManDragon 20.11.2005 20:44

Mi też bardzo długo sie ładuje. Miejmy nadzieję ze wypuszczą jakiegoś patcha

NeoFighter 20.11.2005 21:13

to pare slow o odpalaniu ;)

konfiga jakiego mam kazdy moze zobaczyc (wiadomo gdzie), dla leniwych:
Procomp BVK2A (na chipsecie VIA KT133)
Duron 850
384 SD RAM
GF FX5700 (Omega Drivers 61.77)
Winzgroza XP SP2

ustawienia NSFMW: max detale, 1024x768
nie zauwazylem, zeby NFSMW ladowalo mi sie dluzej niz NFSU2, czyli kilkanascie sekund; gra chodzi DUZO plynniej niz Underground

i nie ludzcie sie, ze na najnowszych sterownikach bedzie Wam lepiej chodzic!
specjalnie sciagnalem oryginalne stery 81.94 ze strony nVidii, gra wygladala ciut lepiej, ale o plynnosci nie bylo mowy, wrocilem wiec do moich sprawdzonych 61.77 od Omegi, zainstalowalem wersje zoptymalizowana pod wydajnosc i jestem bardzo zadowolony;
na Radeony tez sa 'specjalne' stery
http://www.omegadrivers.net/

ManDragon 20.11.2005 21:22

sterowniki mam chyba najnowsze Omegi 66.93
mój komp to celeron 2600, gf 5200 no i chyba przyczyna wolnego ładowania 256MB ramu
gram na min w 800x600

Jerry from hell 20.11.2005 22:31

Czesc. a nie macie czasami opisu do tej gierki? Tylko w miare dokładnego zeby pisało co sie robi w odpowiednich trybach gry

NeoFighter 20.11.2005 23:34

Cytat:

Napisany przez ManDragon
sterowniki mam chyba najnowsze Omegi 66.93
mój komp to celeron 2600, gf 5200 no i chyba przyczyna wolnego ładowania 256MB ramu
gram na min w 800x600

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=890
tu masz wersje 61.77, u mnie na sterach Omegi 66.93, wydajnosc byla wyraznie nizsza, tak wiec pozostalem przy 61.77

http://www.mvktech.net/component/opt...rent,category/
a tutaj wersja 53.03, pod Twojego GeForcea beda najlepsze, ja na tych sterach mialem najwiecej 3D Markow

z 53.03 na 61.77 przesiadlem sie, poniewaz minimalnym kosztem wydajnosci uzyskalem wyraznie lepszy obraz

na Twoja karte nawet 61.77 moga byc za wysokie, ale radze sprobowac wszystkie, no i przy instalacji wybieraj Performance

good luck ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.