Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.12.2006, 14:43   #16
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jak zmniejszyłem nieco detale to zaczęło lepiej chodzić
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.12.2006, 15:05   #17
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
To chcesz powiedzie***263;, ***380;e ju***380; znalaz***322;e***347; gr***281;, przy kt***243;rej tw***243;j nowy sprz***281;t nie daje rady??
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2006, 08:02   #18
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
To chcesz powiedzieć, że już znalazłeś grę, przy której twój nowy sprzęt nie daje rady??
A no znalazłem - to właśnie NWN 2 - ale z tego co słyszałem to ta gra ma takie duże wymagania Niestety nie ma to jak zła optymalizacja kodu gry bo grafa w grze wcale nie jest jakaś porażająca...
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2007, 19:01   #19
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pagerus Podgląd Wiadomości
A no znalaz***322;em - to w***322;a***347;nie NWN 2 - ale z tego co s***322;ysza***322;em to ta gra ma takie du***380;e wymagania Niestety nie ma to jak z***322;a optymalizacja kodu gry bo grafa w grze wcale nie jest jaka***347; pora***380;aj***261;ca...
no niewiem przy x850xt(256) plus 2,8@3,2 p4 i 2gb ramu smiga na full detalach bardzo dobrze wiec ciekaw jestem jaki masz ten nowy sprzecior ze ci chaczy jak kupowales go niedawno
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2007, 01:52   #20
Estarriol
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.02.2007
Posty: 1
Estarriol w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niedawno kupiłem- też przeżyłem niemały szok, kiedy okazało się, że na sprzęcie na którym Gothic 3 śmiga z maksymalnymi detalami i w wysokiej rozdzielczości, Neverwinter przycina zdrowo, choc nie wyglada tak dobrze jak Gothic...
Rada:
1. Zainstalujcie patch (na stronie oficjalnej jest : http://neverwinter2.gram.pl/ )
-poprawia mase bledow i w znacznym stopniu wydajnosc silnika graficznego
2. Najlepsze efekty daje calkowite wyłączenie cieni. Gra zaczyna chodzic o wiele lepiej. Nie trzeba zmniejszac rozdzielczosci i jakos specjalnie okrajac efektow...sprobojcie wylaczyc cienie.


Mam przy tym pytanie... Otoz oryginalna gre fajnie jest miec, ale troche szkoda mi machac oryginalna plytka...Wiadomo- niszczy sie. Nie znam sie na robieniu kopii, a chcialbym wyknonac egzemplarz zapasowy mojej gry. czy ktos moglby mi podpowiedziec jak zrobic kopie Neverwinter Nights 2?
pozdrawiam
Estarriol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.03.2007, 18:41   #21
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Estarriol Podgląd Wiadomości
Niedawno kupiłem- też przeżyłem niemały szok, kiedy okazało się, że na sprzęcie na którym Gothic 3 śmiga z maksymalnymi detalami i w wysokiej rozdzielczości, Neverwinter przycina zdrowo, choc nie wyglada tak dobrze jak Gothic...
Rada:
1. Zainstalujcie patch (na stronie oficjalnej jest : http://neverwinter2.gram.pl/ )
-poprawia mase bledow i w znacznym stopniu wydajnosc silnika graficznego
2. Najlepsze efekty daje calkowite wyłączenie cieni. Gra zaczyna chodzic o wiele lepiej. Nie trzeba zmniejszac rozdzielczosci i jakos specjalnie okrajac efektow...sprobojcie wylaczyc cienie.


Mam przy tym pytanie... Otoz oryginalna gre fajnie jest miec, ale troche szkoda mi machac oryginalna plytka...Wiadomo- niszczy sie. Nie znam sie na robieniu kopii, a chcialbym wyknonac egzemplarz zapasowy mojej gry. czy ktos moglby mi podpowiedziec jak zrobic kopie Neverwinter Nights 2?
pozdrawiam
ogolny dvd a tak po zatym to nie dawaj do kopi swojego klucza z org. moja op.
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.