Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.12.2005, 17:49   #1
Krystian88
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.12.2005
Posty: 1
Krystian88 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pomocy !!! co zrobic zeby dzialoalo Star Wars

Ściagłem sobie z emula Star Wars Battlefront II zainstalowalem przez demon tools i jak wlanczam gre wyskakuje mi taka ramka i pisze Conflitc with disc Emulator Software detected see. a podspodem jakas strona internetowa http://www.securom.com/emulation detecdet for more detalis a ponizej ok.

Pomuzcie co mam zrobic.
Krystian88 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.12.2005, 19:29   #2
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Najlepiej wsiaść w samochód, podjechać do sklepu (np. Empik), wejść, kupić grę, wyjść, wrócić do domu, grać.
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2005, 20:53   #3
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Oj łamiesz prawo ściągając grę której nie posiadasz orginału a potem chcesz pomocy w odpaleniu gry i dlaszym łamaniu prawa ..... używając pirackiej kopi.
Ponadto łamiesz regulamin forum prosząc o pomoc w odpaleniu pirackiej wersji gry :\

No ale załużmy czysto hopotetycznie że jednak posiadasz orginał i zassałeś z emula kopie bezpieczeństwa żeby ogrinała za bardzo nie zniszczyć Podmontowujesz pod deamontools'a i wyskakuje ci komunikat "Conflitc with disc Emulator Software detected see." patrzysz do słownika i dowiadujesz się że komunikat mówi nam o konflikcie z wirtualnym napędem, tak więc wpadasz na genialny pomysł nagrania kopi bezpieczeństwa na CDR i wyłączenia wszystkich wirtualnych napędów poczym odinstalowujesz wszystkie Programy do emulecji wirtualnego napędu, robisz restart i instalujesz grę, poczym próbujesz odpalić i dalej nic, znowu wpadasz na genialny pomysł i dodajesz rodzynka no_cd żeby lepiej się grało i nie niszczyć kopi zapasowej. Ku twojemu zdźiwieniu okazuje się że rodyznka nie posiadasz więc googlujesz godzinami i znajdujesz mega games dział fix.... 8 )

Wyżej wymieniona sytuacja nie zdażyła się na prawdę pan Krystian88 nie wpadł na tak oczywisty i genialny pomysł rozwiązania swego problemu jak i zignorował zupełnie regulamin jak i szukajkę
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 05.12.2005 o godz. 21:03
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2005, 21:14   #4
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Krystian88
Ściagłem sobie z emula Star Wars Battlefront II zainstalowalem przez demon tools i jak wlanczam gre wyskakuje mi taka ramka i pisze Conflitc with disc Emulator Software detected see. a podspodem jakas strona internetowa http://www.securom.com/emulation detecdet for more detalis a ponizej ok.

Pomuzcie co mam zrobic.
sd4hide
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2005, 21:51   #5
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
http://www.gamecopyworld.com/
wciskasz "Mirror 1", wciskasz "Enter", wciskasz "Game Index" (pod zdjeciami okladek), wciskasz literke "S" (pod napisem GAME INDEX), scrollujesz na sam dol, wciskasz "Star Wars: Battlefront II" hmmm... trudne?
jak nie masz oryginalu- nie wchodz na ta strone, bo Cie CBS namierzy, serio!
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2005, 22:25   #6
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez NeoFighter
bo Cie CBS namierzy, serio!
chyba fotoradarem
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2005, 22:35   #7
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_PL
chyba fotoradarem
tez
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.