Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.11.2006, 14:23   #16
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zainstaluj najnowsze stery od grafy, je***347;li masz jakie***347; nap***281;dy virtualne to odinstaluj i wyczy***347;***263; rejestr nic innego nie przychodzi mi do g***322;owy
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.11.2006, 15:58   #17
TwAiN
..::~Dark Star~::..
 
Data rejestracji: 30.11.2006
Lokalizacja: Łódź
Posty: 5
TwAiN w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
niestety nic nie dały nowe sterowniki i usinięcie virtuali. rejestr też nic nie dał
TwAiN jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2006, 11:29   #18
TwAiN
..::~Dark Star~::..
 
Data rejestracji: 30.11.2006
Lokalizacja: Łódź
Posty: 5
TwAiN w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czy kto***347; mi wko***324;cu pomo***380;e??
TwAiN jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2006, 12:40   #19
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Nie pospieszaj. Je***380;eli nikt nie odpisuje tzn. ***380;e nie zna twojego problemu.
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2006, 16:26   #20
TwAiN
..::~Dark Star~::..
 
Data rejestracji: 30.11.2006
Lokalizacja: Łódź
Posty: 5
TwAiN w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
aha. szkoda bo chcia***322;em sobie pogra***263;
TwAiN jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.08.2007, 13:59   #21
Goxiu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.08.2007
Posty: 1
Goxiu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cool

Siemka mam problem jestem w około 91% gry gry obudziłem sie na grobowcu i było takie coś z lustrami ( mam już ten mieczy co sie tam zdobywa ) i rozwaliłem bramę i spotkałem już Fahre i potem wbiegłem po ścianie odbiłem sie i skoczyłem na taki metalowy drag potem na taki pal drewna i zeskoczyłem na słupa i przeszedłem przez drzwi i są takie dwie ściany trzeba po nich chyba wyskoczyć tylko sie nie da złapać niczego bo takie wypuklenie jest zbyt daleko i nie da sie złapać a po ścianie sie nie przeleci i nie wiem jak wyjść do góry ... XD...
Goxiu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.08.2007, 15:20   #22
pablocoo
Darkly dreaming...
 
Avatar użytkownika pablocoo
 
Data rejestracji: 10.08.2004
Lokalizacja: małopolska
Posty: 1,677
pablocoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Byłoby łatwiej, gdybyś zrobił screena.
pablocoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.08.2007, 16:32   #23
qfir
_____________________
 
Avatar użytkownika qfir
 
Data rejestracji: 03.01.2005
Posty: 714
qfir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Goxiu z tego co pamietam, to trzeba przebiec po scianie kawalek i potem dopiero wskakiwac na gore odbijajac sie od przeciwleglych scian
qfir jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2007, 11:36   #24
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Pełna wersja gry do pobrania za free, zresztą nie tylko ta, jest kilka innych gierek, wystarczy tylko rejestracja, o ile nie ma się już konta: http://www.fileplanet.com/free_games.shtml
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.08.2008, 17:14   #25
frycu77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.08.2008
Posty: 2
frycu77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problemy z grą

Cytat:
Napisany przez georg Podgląd Wiadomości
Pełna wersja gry do pobrania za free, zresztą nie tylko ta, jest kilka innych gierek, wystarczy tylko rejestracja, o ile nie ma się już konta: http://www.fileplanet.com/free_games.shtml

ściagnełem gre z innej stronki http://www.idg.pl/ftp/program.asp?z=...d=5373&dalej=3 napisali ze" Wersja przeznaczona jest dla graczy z USA, więc należy podać właśnie ten kraj przy bezpłatnej rejestracji na stronie Ubisoftu." loguje się tam póxniej przy rejestracji i tak wyskakuje że nie mieszkam w USA i lipa z grania co zrobić
zrobiłem wszystko jak chcieli miejsce zamieszkania podałem USA!!!!
pomocy!!!!!!!!!!!!
frycu77 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.08.2008, 18:00   #26
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
IP masz "nie USA".

Poszukaj jakiego***347; proxy z ameryka***324;skim IP.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.08.2008, 18:07   #27
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez frycu77 Podgląd Wiadomości
***347;ciagne***322;em gre z innej stronki http://www.idg.pl/ftp/program.asp?z=...d=5373&dalej=3 napisali ze" Wersja przeznaczona jest dla graczy z USA, wi***281;c nale***380;y poda***263; w***322;a***347;nie ten kraj przy bezp***322;atnej rejestracji na stronie Ubisoftu." loguje si***281; tam p***243;xniej przy rejestracji i tak wyskakuje ***380;e nie mieszkam w USA i lipa z grania co zrobi***263;
zrobi***322;em wszystko jak chcieli miejsce zamieszkania poda***322;em USA!!!!
pomocy!!!!!!!!!!!!
Ale twoje IP jak w***243;***322; pokazuje, ***380;e jeste***347; w Polsce.

Co zrobi***263;? Wyprowadzi***263; si***281; do Stan***243;w!



Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
IP masz "nie USA".

Poszukaj jakiego***347; proxy z ameryka***324;skim IP.
To du***380;o szcz***281;***347;cia ***380;ycz***281;, bo serwery proxy s***261; blacklistowane.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.08.2008, 18:19   #28
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
[...] serwery proxy są blacklistowane.
Nie wiem, nie gram, nie znam się - leszcz jestem.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.08.2008, 18:31   #29
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Nie wiem, nie gram, nie znam się - leszcz jestem.
Też nie gram, ale mam siostrzeńca - stare dziecko gier przez sieć
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2008, 12:31   #30
frycu77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.08.2008
Posty: 2
frycu77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Ale twoje IP jak wół pokazuje, że jesteś w Polsce.

Co zrobić? Wyprowadzić się do Stanów!



To dużo szczęścia życzę, bo serwery proxy są blacklistowane.

no na tyle wtajemniczony w informatyke i inne zawiłości to ja nie jestem wiec nawet nie mam pojęcia co to jest to proxy i jak mam to zrobić(
moze jest inny sposób.....można to ściągnąć z innej stronki w miare szybko?
frycu77 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.