Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.01.2006, 19:04   #31
dramina
Pento Sqad
 
Avatar użytkownika dramina
 
Data rejestracji: 28.12.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 91
dramina ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
A słyszałem też że można odpalić POP T2T przez tego staroforca poprzez przestawienie w tym na ATA i już nie trzeba odpinać napędów,czy to prawda!!!!
dramina jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.01.2006, 15:03   #32
piecia166
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2005
Lokalizacja: Orneta-> północno wschodnia Polska
Posty: 22
piecia166 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Na deamonie działa ]

Czy ktoświe jak przejść tych 2 bossów w ognistym kręgu ??
piecia166 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2006, 15:33   #33
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez piecia166
Na deamonie działa ]

Czy ktoświe jak przejść tych 2 bossów w ognistym kręgu ??
Napierasz na tego z mieczem wtedy za twoimi plecami wkurza sie ten z toporem i probuje cie nim przepołowic [taki jego cios specjalny] wtedy ty musisz zrobic szybki unik - on wbija go w ziemie i nie potrafi go wyciagnac - napierasz w niego aż do momentu kiedy właczy ci sie 'silent kill' no i jedziesz z gnojami tak chyba trzeba zrobic 3 razy.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.01.2006, 21:13   #34
piecia166
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2005
Lokalizacja: Orneta-> północno wschodnia Polska
Posty: 22
piecia166 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy ktoś wie ile jest wszystkich postumentów doładowujących życie ?
W najnowszym Cd-action jest napisane że jeśli znajdziemy wszystkie postumenty doładowujące życie będziemy mieli alternatywne zakończenie (walka z innym bossem inny filmik) .PROSZE O POMOC

PS To nie żart to prawda jest to napisane w Tipsach Cdaction z tego miesiąca
Ja znalazłem 6 postumentów jak ktoś może to niech powie czy jest ich więcej

POSTUMENTY:
1.przy wyjściu z kanałów,przed pierwszymi pułapkami mamy rozwidlenie,i właśnie za kotarą jest pierwszy LU

2.zaraz przed walką z pierwszym bossem (wielkoludem na arenie)uruchamiamy sztyletem mechanizm otwierający drzwi i najpierw udajemy się w te z 2LU ,drzwi po prawej

3.w świątyni - dochodzimy do miejsca gdzie za pomocą dźwigni spuszczamy wode z pomieszczenia i wspinamy się do góry(po ścianie/kolumnach/drążkach)nie wychodzimy jednak na samą góre tylko jak już jesteśmy na drążkach to wystarczy się rozejrzeć i zobaczymy żę za zieloną kotarą jest przejście!ot kolejny 3LU

4.zaraz po przejażdżce na zielonym golemie w ogrodzie,trzeba się przturlać koło save pointa i tam mamy 4 LU

5.chwile po walce z dwoma bossami w ognistym kręgu,w pomieszczeniu w którym musimy uruchomić winde aby z farą wyjechać na góre do ogrodu
Prosto drzwi do 5 LU a po lewej droga do otwarcia tych drzwi.

6.po drodze do ostatniego bossa,wspinamy się na zewnątrz po murach Babilonu jak pojawi się znajome oczko w rogu ekranu to zmieniamy widok i ukazuje nam się wejście do zwiększenia paska energii

Jak ktoś ma jeszcze jakieś to dopisywać
piecia166 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 06:26   #35
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez piecia166
...
Ale co to ma do zabezpieczeń płyt??
Mich@ł jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 11:06   #36
piecia166
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2005
Lokalizacja: Orneta-> północno wschodnia Polska
Posty: 22
piecia166 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sory pomylił mi sie dział miało być do gier

jak można to prosze moderatora o przeniesienie do działu gry lub pokrewnego

PS pytanie jest aktualne

Jeszcze raz Sorry za błąd
piecia166 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 22:20   #37
thexaw
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.12.2005
Posty: 5
thexaw w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A oto moje spostrzerzenia co do uruchomienia POP3...

Zainstalowalem na nowo system (bo musiałem tak czy inaczej) i zaraz na świezo zainstalwoałem gre:

1. Zamiast Starforce Nightmare uzyłem StarFuck i wyłaczyłem CD-ROMy
2. Zainstalowałem gre z obrazu poprzez Daemon tools (bez żadnych hiderów i ważne żeby mieć tylko jeden wirtualny napęd - ogólnie ma być tylko jeden napęd)
3. Odpaliłem gre, wykonałem przymusowy reset, potem podałem klucz... i tu jest w większości przypadków pies pogrzebany, bo wersja DVD ma swój indywidualny numer do każdej kopi i ważne jest żeby wpisać "swój")

Gra odpalala się za każdym razem, aż do momentu kiedy raz zapomniałem ukryć fizyczne napędy wspomnianym Starfuck... Coś wlazło w system i gra kazała wkładać płyte do innego napędu... No więc reinstalacja systemu, bo odinstalowywanie i czyszczenie rejestru nic nie dało... Teraz chodzi...
A więc... jeśli raz zapomnisz ukryć napędy, to zapomnij o graniu... I ważne jest żeby mieć swój numer... Gra chodzi z czystego Daemona, bez hiderków...

Ostatnio zmieniany przez thexaw : 27.01.2006 o godz. 22:30
thexaw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 00:53   #38
izabellaaleksan
Bywalec
 
Avatar użytkownika izabellaaleksan
 
Data rejestracji: 21.12.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 56
izabellaaleksan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ooo, to ja bym też miała prośbę. Witam tak wogóle Może mi ktoś powiedzieć, w jaki sposób można unieszkodliwić tego pierwszego bossa, takiego grubaska z urwaną szczęką? Mój syn męczy się nad tym już 3 dzień. Znalazłam w necie filmik z tym bossem, teoretycznie powinno mu się wskoczyć na plecy i od tyłu dziabać go w oko. Na filmiku wygląda to fajnie, bohater elegancko usuwa się od łap bossa, biega mu po tych plecach wręcz. W praktyce syn nie umie tego, wskakiwać - wskakuje, ale zadnego ruchu na tych plecach bossa wykonać nie może, a co dopiero uchylić się od tych jego machających łap Niech ktoś podpowie, jak to trzeba zrobić, proszę slicznie. Pozdr.
izabellaaleksan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 09:33   #39
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez izabellaaleksan
Ooo, to ja bym też miała prośbę. Witam tak wogóle Może mi ktoś powiedzieć, w jaki sposób można unieszkodliwić tego pierwszego bossa, takiego grubaska z urwaną szczęką? Mój syn męczy się nad tym już 3 dzień. Znalazłam w necie filmik z tym bossem, teoretycznie powinno mu się wskoczyć na plecy i od tyłu dziabać go w oko. Na filmiku wygląda to fajnie, bohater elegancko usuwa się od łap bossa, biega mu po tych plecach wręcz. W praktyce syn nie umie tego, wskakiwać - wskakuje, ale zadnego ruchu na tych plecach bossa wykonać nie może, a co dopiero uchylić się od tych jego machających łap Niech ktoś podpowie, jak to trzeba zrobić, proszę slicznie. Pozdr.
musisz biec po obżerzach areny [przy samym murze] bedzie kilka miejsc w których da sie wspiąć na wyższe piętro areny i wyjść na kładke w strone środka areny i z tamtąd [bardzo blisko bossa] już tylko 'silent kill' czynnośc trzeba powtórzyć trzy razy
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 12:38   #40
izabellaaleksan
Bywalec
 
Avatar użytkownika izabellaaleksan
 
Data rejestracji: 21.12.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 56
izabellaaleksan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No więc tak - przy obrzeżach syn biega , wspiąc się też potrafi, staje na kładce i?..ma skakać na niego, na tego bossa? Sillent kill?..Czy mogłabym Cię prosić o bardziej szczegółowe wyjaśnienie, pliiiiis..Ja nie wiem, co to sillent kill, coś trzeba zrobić, ale co?..Nacisnąć przycisk, ale jaki? Kombinację przycisków?..Mój syn robi to tak - z tej kładki skacze bossowi na plecy, wali go mieczem, wtedy automatycznie bohater sam z siebie przebiega mu na drugą stronę pleców, boss sięga ręką i łapie go,a potem rzuca nim i tyle..Zaczyna mi już brakować cierpliwości, syn marudzi..
Bardzo przepraszam, że tak się dopytuję, ale ja nie gram w tą grę, a chciałabym wiedzieć, co z czym i jak, żeby wytłumaczyć synowi. Dzięki z góry. Pozdrawiam.
izabellaaleksan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 14:19   #41
pablocoo
Darkly dreaming...
 
Avatar użytkownika pablocoo
 
Data rejestracji: 10.08.2004
Lokalizacja: małopolska
Posty: 1,677
pablocoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
1) nie silent kill (choc to by bardziej oddawaloby jego nature) tylko speed kill

2) z poczatku gry bylo demonstrowane, jak robic speed kill; niech syn sie lepiej nauczy, bo moze miec duuze problemy dalej (jest np porzebny do prawie kazdego bossa

3) zakladam, ze PC? Przy normalnych przeciwnikach, kiedy Ksiaze skrada sie od tylu, kiedy jest blisko naciska E i wtedy zaczyna sie animacja w trakcie ktorej, kiedy zwolni a ekran rozblysnie, trzeba kliknac lewym przyciskiem myszy (i tylko wtedy, niech nie klika caly czas )
Z bossami jest podobnie, tylko czasami nie trzeba naciskac E (np Klompa, boss o ktorym piszesz, jesli syn wyskoczy na niego, od razu zaczyna sie speed kill, niech tylko czeka na rozblyski ekranu i w tych momentach kliknie
pablocoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 15:05   #42
izabellaaleksan
Bywalec
 
Avatar użytkownika izabellaaleksan
 
Data rejestracji: 21.12.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 56
izabellaaleksan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pablocoo - dzięki wielkie za chęć pomocy ale gierka jest na PS2, może w tym temacie też możesz mi dać jakieś wskazówki?..
izabellaaleksan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 15:31   #43
pablocoo
Darkly dreaming...
 
Avatar użytkownika pablocoo
 
Data rejestracji: 10.08.2004
Lokalizacja: małopolska
Posty: 1,677
pablocoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Oczywiscie (tyle, ze nie jest co 100% pewności, powiedzmy 90%)
Zamiast E naciska (jesli nie to przycisk odpowiedzialny za ciosy druga bronia),
a zamiast lego przycisku myszy naciska (jesli to przycisk odpowiedzialny za cios glownym mieczem)
Reszta tak samo
pablocoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 17:23   #44
izabellaaleksan
Bywalec
 
Avatar użytkownika izabellaaleksan
 
Data rejestracji: 21.12.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 56
izabellaaleksan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dziękuję za pomoc, popróbujemy, może się uda. Pozdr
izabellaaleksan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 20:07   #45
makost
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.01.2006
Posty: 2
makost w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czy ktoś wie jak można zdobyć kod? do tego momentu wszystko jest ok (deamon , odpinanie napędów). proszę o odpowiedź.
makost jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.