Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.08.2007, 15:23   #106
radw
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika radw
 
Data rejestracji: 12.03.2003
Lokalizacja: Olsztyn/Walsall
Posty: 296
radw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czy historycznym? Tego nie wiem, ale s***261; ra***380;***261;ce przek***322;amania, lub komu***347; fantazja zawiod***322;a. Wcale sie nie dziwie iz Ira***324;czycy byli zbulwersowani tym filmem. Dla mnie gniot. Ale to tylko moje zdanie.
radw jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.08.2007, 08:35   #107
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez radw Podgląd Wiadomości
Czy historycznym? Tego nie wiem, ale s***261; ra***380;***261;ce przek***322;amania, lub komu***347; fantazja zawiod***322;a. Wcale sie nie dziwie iz Ira***324;czycy byli zbulwersowani tym filmem. Dla mnie gniot. Ale to tylko moje zdanie.
Tak to jest jak sie czytuje Angore a nie czyta informacji o filmie - ten film to ekranizacja komiksu - wierny temu komiksowi w 101% nigdy nie mial miec nic wspolnego z realiami historycznymi i kropka - to tak jak by zadac od filmu Fantasy faktow historycznych - takie opinie wzbudzaja u mnie usmiech politowania.
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.08.2007, 09:32   #108
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A kto nastawia sie na to aby w filmie zobaczyc historie? I na dodatek filmie amerykanskim.
Wiedze historyczna czerpie sie z literatury. A film bardzo slaby. Blysneli trailerem i nic poza tym. Nie podobal mi sie. 30 minut przed koncem postanowilem zakonczyc seans. Szkoda czasu mi bylo.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.08.2007, 20:18   #109
radw
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika radw
 
Data rejestracji: 12.03.2003
Lokalizacja: Olsztyn/Walsall
Posty: 296
radw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez REi Podgląd Wiadomości
Tak to jest jak sie czytuje Angore a nie czyta informacji o filmie - ten film to ekranizacja komiksu - wierny temu komiksowi w 101% nigdy nie mial miec nic wspolnego z realiami historycznymi i kropka - to tak jak by zadac od filmu Fantasy faktow historycznych - takie opinie wzbudzaja u mnie usmiech politowania.
Mimo wszystko podtrzymuje swoje zdanie, jeżeli bazuje na komiksie, to musi być kiszka. Reżyser przesadził w niektórych sprawach, ale cóż. Gusta i guściki...
radw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.