Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.08.2005, 16:35   #1
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
[Opinie] Batman Początek (Batman Begins)

Batman Początek (Batman Begins)

Cytat:
W jaki sposób jeden człowiek może zmienić świat? To pytanie prześladuje Bruce'a Wayne'a. Gdy był dzieckiem, na jego oczach, na jednej z ulic miasta Gotham, zastrzelono mu rodziców. Ta noc na zawsze zmieniła jego życie. Dręczony poczuciem winy i gniewem dziedzic przemysłowego imperium znika z Gotham i w tajemnicy podróżuje po świecie, szukając sposobów walki z niesprawiedliwością. Po powrocie do Gotham, Bruce Wayne postanawia uwolnić swoje budzące grozę alter ego: Batmana, zamaskowanego bojownika, który wykorzystuje siłę, intelekt oraz najnowsze zdobycze techniki do walki ze złowrogimi mocami, grożącymi zniszczeniem miasta.
źródło
Premiera: 29.7.2005

Jeszcze nie oglądałem ale jestem ciekaw opini tych osób, które film już widziały
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.08.2005, 16:42   #2
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no powiem ci ze film jest fajny ale troche za bardzo komercyjny jednak z nikolsonem i kitonkiem o wiele lepszy
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 17:28   #3
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
popieram legiona

swoja opinie wyrazilem o wlasnie tu
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 17:36   #4
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ten Batman jest niezly. Nie porownywalbym go do wczesniejszych produkcji, bo to nowsze, mocniejsze wydanie Batmana no i ta Katie Holmes
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 17:45   #5
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
Ten Batman jest niezly. Nie porownywalbym go do wczesniejszych produkcji, bo to nowsze, mocniejsze wydanie Batmana no i ta Katie Holmes
widze ze komus oczka czyms zarosly

ale niekonsekwencje i tak sa
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 06.08.2005 o godz. 17:50
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 18:29   #6
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
Ten Batman jest niezly. Nie porownywalbym go do wczesniejszych produkcji, bo to nowsze, mocniejsze wydanie Batmana no i ta Katie Holmes
etam takich lasek jak Katie jest na peczki kolejna laska robi kariere dzieki Cruskowi
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 18:36   #7
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
widze ze komus oczka czyms zarosly

ale niekonsekwencje i tak sa
Chcialem podkreslic jej dobra gre aktorska. To wszystko. joke
O jakich niekonsekwencjach mowimy? Ja tam zadnych niekonsekwencji nie widzailem. Rozwin prosze swoja mysl. Chyba, ze chodzi Ci o to co wspomniales w innym temacie na temat tego filmy?

Cytat:
Napisany przez legion
etam takich lasek jak Katie jest na peczki kolejna laska robi kariere dzieki Cruskowi
Kolejna?
Chyba nie chodzi Ci o Penelope? Bo to zadna laska nie jest.
Chudy, taki wymoczek, na sile to promuja, a nawet po angielsku nie moze sie dobrze nauczyc mowic.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 18:44   #8
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron


Kolejna?
Chyba nie chodzi Ci o Penelope? Bo to zadna laska nie jest.
Chudy, taki wymoczek, na sile to promuja, a nawet po angielsku nie moze sie dobrze nauczyc mowic.
no tak ale w karierce jej pomoglo i to jeszcze jak
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 18:48   #9
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Weron

nawet na miasto zbyt nowoczesne a w starych wersjach bylo bardziej mroczne utrzymane w klimacie komiksu ze starymi samochodami - polecieli za daleko do przodu z technologia
i w "starych" nie bylo nic mowy ze batman jest mistrzem karate z klasztoru

i jak to mozna brac za poczatek tej serii o netoperku ?

P.S.
moze mi sobota zaszkodzila i niezbyt dobrze rozumuje na tematy latajacych ssakow
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 19:00   #10
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
no powiem ci ze film jest fajny ale troche za bardzo komercyjny jednak z nikolsonem i kitonkiem o wiele lepszy
oj nie nie jaka komercja batmanowi daleko od komercji, no chyba ze widzimy go bez maski bo przed oczami staje mi Oz z American Pie


klimat - super
fabula - swietna
zdjecia - fenomenalne

gdyby tylko dali innego aktora [jak juz mowilem kapitan licealnej druzyny futbolowej pasuje tu jak noga do doopy] film bylby perfekcyjny (no mozna sie doczepic jeszce do 1-2scen przynudzwaych)

a i bylem na pokazie przedpremierowym naprawde warto bylo

nikolsonowo-kitonowy nietoperz tez byl niezly ale jednak ten wydaje sie byc troche bardziej mroczny :cool:
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 19:05   #11
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no tak ale ma troche komercji ale mi sie podoba lecz do bata one sie nie umywa
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 19:10   #12
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
no tak ale w karierce jej pomoglo i to jeszcze jak
Pewnie i pomoglo. W kazdym razie dla mnie jest slabiutka. Bez wyrazowa taka, bym powiedzial. Nie ma nic czym by mogla zwrocic na siebie uwage. I to zarowno jesli chodzi o gre aktorska jak i wyglad zewnetrzny, ktory nie ukrywajmy tez jest wazny w swiecie filmu. Trzeba miec w koncu jakis "czar i powab."

Cytat:
Napisany przez icemac
@Weron

nawet na miasto zbyt nowoczesne a w starych wersjach bylo bardziej mroczne utrzymane w klimacie komiksu ze starymi samochodami - polecieli za daleko do przodu z technologia
i w "starych" nie bylo nic mowy ze batman jest mistrzem karate z klasztoru

i jak to mozna brac za poczatek tej serii o netoperku ?

P.S.
moze mi sobota zaszkodzila i niezbyt dobrze rozumuje na tematy latajacych ssakow
Ja tam tez specjalista od latajacych ssakow nie jestem, ale to juz jest po prostu nowa era Batmana. Tamten odszedl. Skonczyl sie. Zostal tylko pomysl z ktorego scenarzysta stworzyl scenariusz do nowego wcielenia czlowieka-nietoperza. Zreszta Joker byl slabym przeciwnikiem. Potem zrobili jakiegos pingwina i Robina. Jak dla mnie za cukierkowe to bylo. Teraz jest ten mrok. Ta wersja Batmana mi sie bardziej podoba.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 19:12   #13
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
Pewnie i pomoglo. W kazdym razie dla mnie jest slabiutka. Bez wyrazowa taka, bym powiedzial. Nie ma nic czym by mogla zwrocic na siebie uwage. I to zarowno jesli chodzi o gre aktorska jak i wyglad zewnetrzny, ktory nie ukrywajmy tez jest wazny w swiecie filmu. Trzeba miec w koncu jakis "czar i powab."
co prawda to prawda ale Kati naga nad jeziorkiem marzen to juz cos
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 19:21   #14
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
a mi się universum "człowieka z batem" wogóle nie podoba, takie to jakieś nijakie moim zdaniem, najnowszego bata jeszcze nie widziałem i być może on zmieni mój stosunek, ale póki co jestem na nie
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 22:45   #15
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Michael Caine dobrze, że zagrał służącego,pasuje do tej roli-od początku by pasował.
W roli Batmana zdecydowanie wole Michaela Keatona,jest dużo lepszym aktorem niż reszta.
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.