Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   Co przeczytales ostatnio? (https://forum.cdrinfo.pl/f26/co-przeczytales-ostatnio-59760/)

nimal 29.12.2005 17:46

Cytat:

Napisany przez Pagerus
Wiesz, że jest anime na podstawie tej historii? Zrobiłem je ten sam gość co oscarowe Spirited Away - Hayao Miyazaki :)

wiem wiem
jeszcze nie ogladalem, choc mam juz dosc dlugo w ladnej kopii - czasu brak :(

Patrix 29.12.2005 18:05

Cytat:

Napisany przez malaczarna
a przy okazji lektur to ja mam swoja ulubiona:) "Kamienie na szaniec"

przyznam, ze nie odwiedziałem tego działu;]
ale faktycznie ta lektura też mi się bardzo podobała, do tej pory lubie z podstawowki jeszcze robinsona.

a ostatnio zainteresował mnie Daniken, pozycje:
- sladami wszechmogacych
- antyczni kosmonauci

Ciekawią mnie jego teorie wpływu istot pozaziemskich na życie ludzi w czasach przedhistorycznych, tzw. paleoastronautyka (badanie przeszłości ludzkiej cywilizacji) poprostu polecam.

mgit 29.12.2005 18:10

A ja ostatnio przeczytałem lektóre Lalka B. Prusa a w trakcie czytania Nad Niemnem :)

Mich@ł 29.12.2005 18:22

Ja właśnie skończyłem "Kod Leonarda da Vinci"... Bardzo ciekawa lektura, polecam :)

Pagerus 29.12.2005 19:02

Ja nadal czytam to co ostatnio czytałem - znowu długa książka a czasu mimo świąt nadal mało... :(

kontestator 01.01.2006 18:48

"bastion" - S.King
"historia doktryn politycznych i prawnych do schyłku XX wieku" - L.Dubel
"czas apokalipsy" - P.Kosiński

Smartek 04.01.2006 17:59

wlasnie skonczylem czytac Małego Księcia Exupery'ego...
nie podobala mi sie ta ksiazka, ale poswiecilem ta 1h do przeczytania jej dla szkoly :)
pozdro ;)

Calme 04.01.2006 19:22

Ostatnio przeczytane lub w trakcie lektury:

Wii Foo
Cisza w sieci
100 sposobów na sieci bezprzewodowe
Nowy podręcznik fotografii
Niezwykłe miejsca świata

Jabba the Hutt 04.01.2006 23:02

Cytat:

Napisany przez Smartek
wlasnie skonczylem czytac Małego Księcia Exupery'ego...
nie podobala mi sie ta ksiazka, ale poswiecilem ta 1h do przeczytania jej dla szkoly :)
pozdro ;)

To jest trudna książka... Filozoficzna, o życiu, śmierci, postawach ludzkich. Błędem jest kierowanie jej do dzieci w szkole. Powinni ją czytać dojrzali młodzi ludzie z własnej woli. Ale chyba czasy nie sprzyjają teraz czytaniu pewnych książek. Za komuny było więcej czasu, książki tańsze, nikt nie musiał się martwić o robotę.. ;). Inteligencja kwitła, chodząc w swetrach, nosząc brody i dyskutując w mieszkaniach o wszystkim. Studenci byli w awangardzie życia kulturalnego. A teraz są już inne czasy. Nawet "trudne" książki czyta się tylko te co wypada i są na topie (Cohelo na przykład).

Jabba

malaczarna 06.01.2006 11:11

Cytat:

Napisany przez Jabba the Hutt
To jest trudna książka... Filozoficzna, o życiu, śmierci, postawach ludzkich. Błędem jest kierowanie jej do dzieci w szkole. Powinni ją czytać dojrzali młodzi ludzie z własnej woli. Ale chyba czasy nie sprzyjają teraz czytaniu pewnych książek. Za komuny było więcej czasu, książki tańsze, nikt nie musiał się martwić o robotę.. ;). Inteligencja kwitła, chodząc w swetrach, nosząc brody i dyskutując w mieszkaniach o wszystkim. Studenci byli w awangardzie życia kulturalnego. A teraz są już inne czasy. Nawet "trudne" książki czyta się tylko te co wypada i są na topie (Cohelo na przykład).

Jabba

zgadzam sie z Toba!!!

@yahol:) temat chyba ruszyl sie troszke:)

jamnik 06.01.2006 13:38

A ja przeczytałem [B]Krzyżacki poker Darjusza Spychalskiego .Pomysł suuuper,napisane tak sobie.

Calme 14.01.2006 16:56

Zamowilem sobie wlasnie Egzorcyzmy Anneliese Michel

Jerry from hell 14.01.2006 17:27

A ja skończyłem 17 książkę Karola Maya. Hehehe nie śmiać się. Coś mnie wzieło na Przygodówki z czerwonoskórymi w roli głównej :-)

Rayath 20.01.2006 13:15

Ostatnio przeczytałem:

"Desperacja"
"Wielki Marsz"
"Cmętarz Zwiężąt"

Wszystko Stephena Kinga. Świetne książki , bardzo polecam. Teraz biorę się za horrory innych pisarzy... niedługo zdam raport :).

Kris 20.01.2006 13:21

Cytat:

Napisany przez Rayath
Ostatnio przeczytałem:

"Desperacja"
"Wielki Marsz"
"Cmętarz Zwiężąt"

Wszystko Stephena Kinga. Świetne książki , bardzo polecam. Teraz biorę się za horrory innych pisarzy... niedługo zdam raport :).

Czytałeś "Lśnienie" i "Miasteczko Salem" S.K.? :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.