Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.03.2005, 23:37   #361
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Polecam cos z tego

Constantine
Siła strachu (Hide and Seek)
The Ring 2 (The Ring Two)
Mechanik (The Machinist)
Tłumaczka (The Interpreter)
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.03.2005, 01:17   #362
Lwiczek
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Lwiczek
 
Data rejestracji: 08.09.2002
Posty: 100
Lwiczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Lukash
a widzial ktos Powrot do Garden State...?
Ja stosunkowo niedawno widziałem i... podobał mi sie tylko do momentu kiedy wyszli w tróję z tej przyczepy na dole wykopaliska i stanęli na tej zrujnowanej maszynie. Jezeli w tym monecie film by się skończył byłby cudny... niestety ta ckliwa końcówka całkowicie zepsuła mi przyjemność oglądania tego filmu

Pozatym jestem niesamowicie kontent po seansie Befere sunset, kontynuacji genialnego Before sunrise
Lwiczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 05:57   #363
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez gallus
a oglądał ktoś Oceans twelve..., jak oceniacie??
Jutro musze sobie obejżeć
Ogladalem.Gowno,Rozwijajac to gowno.Czemu, dlaczego itp.
Film normalnie sie oglada.Pomijajac, ze trzeba byc wytrwalym aby doczekac sie jakiejs akcji.Nawet mozna uznac, ze jest ciekawy.
Ale gdy doszedlem do momentu w ktorym Julia Roberts ma udawac w filmie Julie Roberts.Od razu chcialem zrobic delete.Jako, ze w tym momencie nie wiele mi zostalo jednak do konca to go jeszzce obejrzalem.Ten jeden moment zawazyl na tym, ze film dla mnie jest zwyklym smieciem.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 05:58   #364
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
pewnie już było ale GARFIELD jest spoko! użyczony głos M. Konrada rewelacja!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 07:14   #365
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez mensir67pl
Mechanik (The Machinist)
właśnie wypożyczam z torrencika


Cytat:
Napisany przez CIAPEK
hej!
Mam pytanko, planuje jutro iść na coś do Kina z Kobietą i nie mam pojęcia co teraz grają i na co warto iść.
To repertuar niektórych kin na jutro w Toruniu >> LINK <<
"Za Wszelką Cenę" chyba za bardzo sesnacyjny
"Po Zachodzie Słońca" słyszałem że dosyć płytka komedia, ale może lepiej na to.
doradźcie
czekam
pzdr
"za wszelką cenę" nie jest filmem sensacyjnym...
to historia bokserki (h. swank) i jej trenera (c. eastwood).
oscarowe role dla w/w oraz m. freemana.
jeśli twoje słoneczko lubi dobre kino to polecam

"po zachodzie słońca: to nie jest komedia.
to film sensacyjny z "jajem"


Cytat:
Napisany przez Edwardo
Upior w operze! polecam!
no chyba ze opera i muzyka klasyczna dla Ciebie to shit.
ja z moim Miskiem w pelni zadowoleni bylismy z filmu.
w dodatku ogladajac go w domu, a nie w kinie.
moim zdaniem warto.
fakt, muzyka wciska w fotel.
jest po prostu fenomenalna
szczególnie w scenie retrospekcji z 1919 do 1870...
polecam.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam


Ostatnio zmieniany przez woitas : 06.03.2005 o godz. 07:23
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 20:16   #366
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
hej!
Mam pytanko, planuje jutro iść na coś do Kina z Kobietą i nie mam pojęcia co teraz grają i na co warto iść.
To repertuar niektórych kin na jutro w Toruniu >> LINK <<
"Za Wszelką Cenę" chyba za bardzo sesnacyjny
"Po Zachodzie Słońca" słyszałem że dosyć płytka komedia, ale może lepiej na to.
doradźcie
czekam
pzdr
Moj kumpel powiedzial tak "<<Za wszelka cene>> trzeba obejrzec za wszelka cene!". Ale obawiam sie ze z kobieta to niestety trzeba wyrzucic pieniadze na jakis romantyczny syf typu "Zatancz ze mna". Choc zparzeczajac samemu sobie - ja byuem z kobeita na "Zycie jest cudem" Kusturicy - bardoz fajne! W skrocie - wybierz kino nietuzinkowe, a na pewno pozytywnie zaskoczysz swoja oblubienice ;-D!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 22:00   #367
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
Ale obawiam sie ze z kobieta to niestety trzeba wyrzucic pieniadze na jakis romantyczny syf typu "Zatancz ze mna".
już to zrobiłem
ale nie uważam do końca to za wyrzucenie kasy Film ma swój klimat i nie jest to do końca romans.
Nie miałem zbytnio wyboru, chciałem iść na "Po Zachodzie Słońca", ale o tej porze już było grane co innego
pozdro
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 22:28   #368
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie chcę być źle zrozumiany ale z kobietą najlepiej iść na ckliwy, ciemny film, romantyczny gdzie się całują.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 23:02   #369
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mam wrazenie ze faceci boja sie przyznac do tego ze lubia komedie romantyczne, romanse, dramaty romantyczne itp.
kurde, zatancz ze mna to bardzo fajny film. w koncu nie musialem slcuhac poraz enty wystrzalu kuli, albo "fuck" w co drugim zdaniu.
albo "havana nights"- fabula git, muzyka jeszcze lepsza.
__________________
Ostatnio zmieniany przez Andrzej_Lepper : dzisiaj o godz. 11:55.
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 23:15   #370
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Edwardo : nie lubie nie jednego ani drugiego... Po prostu i to i to to wprawdzie rozne gatunki, ale i tak kazdy film z tych "gatunkow" jest taki sam... Jedyna komedia romantyczna ktora mi sie podobala to bylo THe Good Girl - za pomysl ;-D!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2005, 06:07   #371
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
Moj kumpel powiedzial tak "<<Za wszelka cene>> trzeba obejrzec za wszelka cene!". Ale obawiam sie ze z kobieta to niestety trzeba wyrzucic pieniadze na jakis romantyczny syf typu "Zatancz ze mna". !
masz rację.
jeśli masz w planach po kinie małem barabara, to lepiej daruj sobie "za wszelką cenę".

tak jak napisałeś - <<Za wszelka cene>> trzeba obejrzec za wszelka cene!" - tyle, że po obejrzeniu tego filmu przez kilka godzin miałem strasznego doła
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam


Ostatnio zmieniany przez woitas : 07.03.2005 o godz. 06:09
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2005, 06:37   #372
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Edwardo
mam wrazenie ze faceci boja sie przyznac do tego ze lubia komedie romantyczne, romanse, dramaty romantyczne itp.
kurde, zatancz ze mna to bardzo fajny film. w koncu nie musialem slcuhac poraz enty wystrzalu kuli, albo "fuck" w co drugim zdaniu.
albo "havana nights"- fabula git, muzyka jeszcze lepsza.
Edwardo jeżeli mam oglądać taniec na ekranie i słuchać przy tym dobrej muzyki to w grę wchodzi np. taki tytuł jak "COTTON CLUB" dla mnie ten film w takich kategoriach jest the best

pozdr.
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2005, 08:51   #373
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Edwardo
mam wrazenie ze faceci boja sie przyznac do tego ze lubia komedie romantyczne, romanse, dramaty romantyczne itp.
kurde, zatancz ze mna to bardzo fajny film. w koncu nie musialem slcuhac poraz enty wystrzalu kuli, albo "fuck" w co drugim zdaniu.
albo "havana nights"- fabula git, muzyka jeszcze lepsza.
Ja się nie boję przyznać. Bardzo lubię tego typu filmy (no może, żeby nie były to przesadne romansidła), a takie lekkie komedie romantyczne to jeden z moich ulubionych gatunków filmowych
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2005, 09:56   #374
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Ja się nie boję przyznać. Bardzo lubię tego typu filmy (no może, żeby nie były to przesadne romansidła), a takie lekkie komedie romantyczne to jeden z moich ulubionych gatunków filmowych

no i gicior!
ja tez lubie komedie romantczyne.
dramty, romanse z sensem, horrory, fabularne, s-fi,

a czego nie lubie, to glupkowatych komedii i sensacji... a juz rambo to nie nawidze

a najbardziej mnie wkurza jak ktos sie smieje z innych z tego co oglada.
np ogladalem Upior w Operze, wpada kolega i zaczyna komentowac:
"a co oni tak piszcza?" "ale drze morde, o w morde!"

porazka...
__________________
Ostatnio zmieniany przez Andrzej_Lepper : dzisiaj o godz. 11:55.
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2005, 11:27   #375
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
najlepsza komedia jaką ostatnio oglądałem to The Blair Witch Project już to kiedyś widziałem ale tym razem myślałem, że się uduszę ze śmiechu.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
film, najlepszy film, wybór filmu


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.