Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.05.2005, 19:44   #796
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Juz pisze... Przepraszam ze tak pozno, ale wrocilem o czwartej rano, a potem mialem pelno zajec jak wstalem i dopiero teraz moge sie wypowiedziec... Czesc zaskoczyla mnie pozytywnie - w zasadzie Lucas mogl darowac sobie poprzednie dwie czesci "nowej trylogii" (a na pewno pierwsza) a nakrecic tylko ta. Jest wiele odniesien do "starej trylogii" i to sie chwali. Minusem sa plytkie dialogi, zwlaszcza w scenach Anakin+Padme (I love you, I lovie you cie too itp. - nie dalo sie widac calkowicie uniknac amerykanskiego stylu) i kilka w sumie nie rpzeszkadzajacych detali, jak chociazby to, ze Padme przez okres walki Anakina i Obi Wana brzuszek powieksza sie dwukrotnie. Wszystko ze starejtrylogii jest wyjasnione. Mistrzostwem jest scena walki Palpatine'a i Mace Windu w ktorej Anakin musi stanac przed identycznym wyborem przed jakim stanie za jakies 25 lat ("Powrot Jedi", walka Palpatine'a i Luke'a). No i klimat w kinie. Kostiumy, komiksy, miecze swietlne i oklaski calego kina gdy Palpatine wypowiada slowa "Od tej pory nazywać się będziesz... Darth... Vader.". Dziwne tylko ze oklasków zabrakło gdy Palpatine oglosil sie Imperatorem, no ale coz... Zdecydowanie na plus - na pewno stanie na polce obok pozostalych czesci obu trylogii!

P.S. Odnosnie kopii krazacej po internecie - jest to jakis marny WorkPrint (wyniesione z montazowni/masteringowni) na DVD-R, ktorym naprawde nie radze zawracac sobie glowy - na 90% brakuje w nim ujec a moze i scen. Poczekajcie spokojnie na DVD albo idzcie do kina - ten film jest tego warty!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X.666 : 19.05.2005 o godz. 19:47
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.05.2005, 22:03   #797
Damianos L
Guru
 
Avatar użytkownika Damianos L
 
Data rejestracji: 23.08.2004
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1,199
Damianos L zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
obejrzalem przed chwila Are We There Yet,

calkiem przyjemna komedia familijna z Ice Cubem :tak:

kilka scen jest naprawde fajnych i smiesznych
__________________
www.klubpumy.pl
www.realmadryt.com
Damianos L jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2005, 10:58   #798
whisper
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika whisper
 
Data rejestracji: 19.05.2005
Lokalizacja: Chronopolis
Posty: 23
whisper w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja polecam z horrorów freddy krueger nightmare on elm street wszystki części i the ringa 1 i 2. Z komedi Jay i Cichy Bob, Ali G In Tha Hause
__________________
whisper
whisper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2005, 11:02   #799
whisper
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika whisper
 
Data rejestracji: 19.05.2005
Lokalizacja: Chronopolis
Posty: 23
whisper w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nightmare on elm st.


__________________
whisper
whisper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2005, 12:37   #800
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no koszmar z ulicy wiazow to moj ulubiony horror,..w latach 80 i 90 bylo wiele takich swietnych filmow...
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2005, 15:14   #801
whisper
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika whisper
 
Data rejestracji: 19.05.2005
Lokalizacja: Chronopolis
Posty: 23
whisper w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
yhy zgadzam się z tobą. Ja też uwielbiam ten film. Pierwszy raz go oglądałem jak miałem 5 lat. Wszystkie części są mega zarąbiste, tylko ta nowa część Freddy VS Jason
nie ma takiego klimatu jak te starsze, ale też jest fajna
__________________
whisper
whisper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2005, 19:12   #802
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez whisper
yhy zgadzam się z tobą. Ja też uwielbiam ten film. Pierwszy raz go oglądałem jak miałem 5 lat. Wszystkie części są mega zarąbiste, tylko ta nowa część Freddy VS Jason
nie ma takiego klimatu jak te starsze, ale też jest fajna
Co do Jasona - oglądał ktoś horrory z serii "Piątek 13-tego"?
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2005, 19:36   #803
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie jest to az taki fajny horror jak koszmar ale lubie go ogladac troche te czesci wszytkie za bardzo sa do siebie podobne
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2005, 19:59   #804
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Lukash
nie jest to az taki fajny horror jak koszmar ale lubie go ogladac troche te czesci wszytkie za bardzo sa do siebie podobne
Dokładnie, każda część jest praktycznie taka sama Poza tym horrorem bym tego nie nazwał, raczej komedią

Co do Koszmaru - kiedyś oglądąłem jakąś część ale niewiele z tego pamiętam więc nie będę się wypowiadał.

Jeśli chodzi o horrory, które polecam - Ring, ewentualnie może być jeszcze Dark Water oraz The Grudge. Dwa ostatnie raczej nie są zbyt straszne ale obejrzeć zawsze można

Nie polecam natomiast filmu pt. Son of the Mask (Dziedzic Maski). O wiele gorszy od części pierwszej, jedyne co miał z nią właściwie wspólnego to drewniana maska i taka sama rasa psa głównego bohatera Wielbicielom Maski odradzam
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2005, 20:31   #805
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Unit
Jeśli chodzi o horrory, które polecam - Ring, ewentualnie może być jeszcze Dark Water oraz The Grudge. Dwa ostatnie raczej nie są zbyt straszne ale obejrzeć zawsze można
grudge? przeciez ten film byl zalosny..
dark water? cos na zasadzie ring'a.., ale nudny
ring? ogladalem amerykanski, moze byc.. nie polecam ringa 0 [ver. jap.]

pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2005, 21:10   #806
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
ktos mi kiedys powiedział ze SMAKOSZ (2 - cos z autobusem)czy jakos tak to horror- sciagnalem i gladalem przy pifq - chyba zaduzo bylo bo jak dla mnie to sie komedia zrobila
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2005, 21:22   #807
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez thomascamel
ktos mi kiedys powiedział ze SMAKOSZ (2 - cos z autobusem)czy jakos tak to horror- sciagnalem i gladalem przy pifq - chyba zaduzo bylo bo jak dla mnie to sie komedia zrobila
tak, smakosz 2 to byla nieudana kontynuacja pierwszej czesci smakosza...
jedynke polecam!
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.05.2005, 07:20   #808
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jedynka smakosza tez byla slaba jedyne co mi sie podbalo to sam poczatek...co do dark water to mi sie bardzo podobal..w przeciwienstwie do The Grudge...teraz ma byc amerykanska wersja dark water
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.05.2005, 07:43   #809
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
A ja ostatnio obejrzałem w końcu Skarb Narodów z Cage'em i wczoraj Blade'a III. I tak, jak ten pierwszy mogę spokojnie polecić, jak na takie spokojne kino familijno-przygodowe, tak w tym drugim dobra była tylko muzyka. Szkoda, że koniecznie na siłę zrobili trzecią część, bo poprzednie naprawdę trzymały pewien (może nie za wysoki, ale jednak) poziom.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.05.2005, 07:50   #810
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mam Skarb Narodów i Blade'a III ,ale jescze nie oglądałem
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
film, najlepszy film, wybór filmu


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.