Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.06.2005, 20:55   #826
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
zemsta sithow - kolejny kmiot pod znaczkiem star wars
zarysowala sie wyrazna os symetrii - 4, 5, 6 - znakomite, 1, 2, 3 - beznadzieja
cala fabula trojki to jak dobry Anakin zmienia sie w zlego Vadera i dlaczego Yoda udaje sie na wygnanie... tyle....
podejrzewam ze fabule 1, 2, 3 mozna by zamknac w jednym filmie, nie tak rozwleklym jak te

a scena walki Anakina/Vadera z Obi Vanem to juz zakrawa na parodie... 1) gdzie to oni jeszcze nie pojda walczyc 2) jezeli juz walcza w lawie to mogliby sie chociaz spocic
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.06.2005, 23:29   #827
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A sama zmiana dobrego Anakina w złego Vadera?
Pstryk i już? Kpina po prostu.
Na film poszedłem wyłącznie po to, by obejrzeć efekty specjalne i pod tym względem film nie zawiódł.
BTW powinno być "Zemsta Sitha", taki wszak jest oryginalny tytuł filmu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 19:11   #828
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
A sama zmiana dobrego Anakina w złego Vadera?
Pstryk i już? Kpina po prostu.
Na film poszedłem wyłącznie po to, by obejrzeć efekty specjalne i pod tym względem film nie zawiódł.
BTW powinno być "Zemsta Sitha", taki wszak jest oryginalny tytuł filmu.
Racja też mnie sposób ukazania przejscia Anakina na ciemną stronę rozczarował. Zero dramatyzmu. Myślałem, że to bedzie, jakoś przez przypadek. Będzie chciał dobrze, za mocno się wkurzy i trach.
Lukas sie nie popisał.
W weekend obejrzałem części 4,5 6 to jest klasyka i przyjemność oglądania.
Pozdr
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 19:24   #829
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Zgadzam sie z Predim ze zamiast nowej trylogii mozna bylo nakrecic jeden film, aczkolwiek E3 mnien ie zawiodl (gratulacje dla Lucasa ze JarJar pojawil sie w sumei moze przez 20 sekund)!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 16:27   #830
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pobieram z neta film Constantine opłaca sie ściagać ?
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 16:55   #831
mello
m3llO
 
Avatar użytkownika mello
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 448
mello w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez M@tti
Pobieram z neta film Constantine opłaca sie ściagać ?
tak!!film dobrze zrobiony sporo sie dzieje wiec jak najbardziej warto ..
__________________
mello jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 19:06   #832
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dziś zobacze sobie raya warto??
a kandydat??
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 19:11   #833
mello
m3llO
 
Avatar użytkownika mello
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 448
mello w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_123
dziś zobacze sobie raya warto??
wg. mnie fenomen koles ktory gra Reya Charlsa zrobil to w sposob fenomenalny
__________________
mello jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 07:28   #834
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
bylem wczoraj na "sin city" ... podobal mi sie

co lepiej postac marv'a grana przez rourke bardzo podobna jest do mojego kumpla

dobre kino zespolu miller/rodriguez/tarantino
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 08:13   #835
spider_84a
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 14.11.2004
Posty: 117
spider_84a w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja czekam z niecierpliwością na :

1.Bad Boys III
2.Dzień Niepodleglości II
3.Alien vs Predator II
4.Rambo IV
5.Rocky VI

Superanckie filmiki
spider_84a jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 08:37   #836
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ostatnio ogladalem i polecam Sin City, Constantine
odradzam Aviatora - 3 godziny to za dlugo jak na ilosc akcji ktora mozna zmiescic w 15 minut a glebokosc fabuly starczajaca na kolejna 5minut... jak dla mnie porazka, ale kazdy moze miec swoje zdanie
niedawno przypomnialem sobie tez Dead Man - swietny, klimaty podobne do Arizona Dream (pewnie przez muzyke glownie mi sie kojazy), jednak zaznaczam ze nie kazdy takie filmy lubi
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 13:40   #837
spider_84a
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 14.11.2004
Posty: 117
spider_84a w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja we wtorek wybieram się do Heliosa na królestwo niebieskie - podobno super film
spider_84a jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 14:24   #838
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
sin sity jazda na maxa, czekam na dvd

a krolestwo - ktos napisal "lepsze od krzyzakow"
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2005, 09:18   #839
Divxtom
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Divxtom
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Lokalizacja: PL
Posty: 197
Divxtom zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Talking

Polecam 13-tą dzielnicę... może nie jest to ambitny film tylko średniej jakości kino akcji, ale dość dobrze się ogląda...
a z wcześniejszych produkcji zapraszam do obejrzenia Fahrenheit 9.11... jest to bardzo propagandowe spojrzenie narządy Pana Busha w USA, ale jesli tylko 1/10 tego co podano w filmie jest prawdą to ja dziękuję za takie układy i taki świat
__________________
-------------------------

-------------------------
Divxtom jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2005, 09:44   #840
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Divxtom
a z wcześniejszych produkcji zapraszam do obejrzenia Fahrenheit 9.11... jest to bardzo propagandowe spojrzenie narządy Pana Busha w USA, ale jesli tylko 1/10 tego co podano w filmie jest prawdą to ja dziękuję za takie układy i taki świat
Mialem ten film ale po przemysleniu to go nawet nie obejrzalem.
Dlaczego?
Otoz nie interesuje mnie zdanie Moora na ten temat. Bo co mnie moze interesowac zdanie jakiegos rezysera. Jego zadaniem jest krecic filmy i tym sie niech zajmie. A nie wypowiada na tematy polityki od tego sa politycy. Tak samo jakby jakis kreator mody zaczal sie wypowiadac na temat zdrowego zywienia (taki przyklad). Gowno mnie obchodzi jego zdanie na ten temat od tego sa inni ona ma kreowac ta mode. To jest jego zadanie.
No wiec podsumowujac dlatego nie ogladam tego filmu, ktory uznalem, za jakas wizje, moze propagande, ktora sieje Moore.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
film, najlepszy film, wybór filmu


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.