Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.10.2005, 21:36   #1186
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja jakoś narazie czasu na filmy nie mam ale polecam Aviatora i Grunt to rodzinka - niezła komedia
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.10.2005, 11:11   #1187
Colony5
lawyer
 
Data rejestracji: 04.03.2005
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 12
Colony5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Atak na 13 posterunek - 2005 r.

Atak na 13 posterunek - 2004 r.
Niesamowita atmosfera otoczenia (jak w studni). Dobra obsada aktorska. W sumie warto obejrzeć.
__________________
KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA.
Colony5 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2005, 20:33   #1188
Divxtom
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Divxtom
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Lokalizacja: PL
Posty: 197
Divxtom zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
"Karol, człowiek który został papieżem" okazał się całkiem całkiem
__________________
-------------------------

-------------------------
Divxtom jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 18:35   #1189
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Getaway In Stockholm 6
jak i Getaway In Stockholm 6 EXTRAS
jesli ktos lubi samochody
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 21:40   #1190
Morris
Coauctor delicti
 
Avatar użytkownika Morris
 
Data rejestracji: 23.12.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 872
Morris zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przed chwilą obejrzałem "Absolwenta" ("The Graduate") z 1967 r. - Rewelacja.
Komentarz, który najlepiej IMO do niego pasuje:
Cytat:
Napisany przez apple, stopklatka.pl
nie znalałam dotychczas słowa, które w pełni określiłoby genialnośc, znakomitość i niepowtarzalnośc tego filmu, oglądając go nasuwa nam się wiele takich określeń, ale spuentowanie tego dzieła jednym z nich było chyba zbrodnią odbierającą mu cały fenomen i cudownośc... zbrodnią byłoby zresztą również pominięcie gry aktorskiej zarówno Hoffmana(kunszt aktorstwa w pełnym wydaniu) oraz jakże wspanialej w swojej roli Bancroft. film dla ludzi inteligentnych, wrażliwych, szukających celu w życiu, sensu w miłości, a także dla tych, którym wydaje sie że już to wszystko znaleźli...
Poza tym byłem w kinie na "Wallace i Gromit: Klątwa Królika" (ciągle przejęzyczam się na zemstę królika :p ) - całkiem śmieszne plasteliniaki. Teraz chciałbym zobaczyć "Komornika".
__________________
Ignorantia legis excusant neminem!

Ostatnio zmieniany przez Morris : 24.10.2005 o godz. 21:44
Morris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 21:59   #1191
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Morris
Przed chwilą obejrzałem "Absolwenta" ("The Graduate") z 1967 r. - Rewelacja.
Komentarz, który najlepiej IMO do niego pasuje:
Poza tym byłem w kinie na "Wallace i Gromit: Klątwa Królika" (ciągle przejęzyczam się na zemstę królika :p ) - całkiem śmieszne plasteliniaki. Teraz chciałbym zobaczyć "Komornika".
Naprawdę ten Absolwent taki dobry? Pytam, bo właśnie jest dołączony do jakiejś gazety, więc może by sobie sprawić..


A ja przed chwilą obejrzałem Znaki z Gibsonem. W sumie film bardzo mnie rozczarował.. Słyszałem sporo (właściwie większość..) niezbyt przychylnych opinii na jego temat, ale mimo wszystko spodziewałem się czegoś innego. A tak film jako całość.. był po prostu nudny.. Ledwie doczekałem do końca, ale też nie żałuję, bo tylko końcówka sprawiła, że obejrzenie tego filmu miało sens. Ale i tak do grona udanych bym go nie zaliczył.. (jest jeszcze możliwość, że tłumaczenie skopało przesłanie filmu, co jest prawdopodobne, bo jak momentami udawało mi się usłyszeć oryginalne wypowiedzi to to, co mówił lektor niewiele miało z tym wspólnego..)
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 22:34   #1192
Morris
Coauctor delicti
 
Avatar użytkownika Morris
 
Data rejestracji: 23.12.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 872
Morris zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Naprawdę ten Absolwent taki dobry? Pytam, bo właśnie jest dołączony do jakiejś gazety, więc może by sobie sprawić..
Niesamowite - właśnie widziałem reklamę Gali. Mówisz i masz! Jednak życzenia się potrafią spełniać.
Z pewnością warto.

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
A ja przed chwilą obejrzałem Znaki z Gibsonem. W sumie film bardzo mnie rozczarował.. Słyszałem sporo (właściwie większość..) niezbyt przychylnych opinii na jego temat, ale mimo wszystko spodziewałem się czegoś innego. A tak film jako całość.. był po prostu nudny.. Ledwie doczekałem do końca, ale też nie żałuję, bo tylko końcówka sprawiła, że obejrzenie tego filmu miało sens. Ale i tak do grona udanych bym go nie zaliczył.. (jest jeszcze możliwość, że tłumaczenie skopało przesłanie filmu, co jest prawdopodobne, bo jak momentami udawało mi się usłyszeć oryginalne wypowiedzi to to, co mówił lektor niewiele miało z tym wspólnego..)
Eh... zapewniam Cię, że nie tylko o tłumaczenie chodziło. Obejżałem ten film z Laseczką i cały czas brechtaliśmy jak na jakiejś parodii... do tego pełno błędów logicznych. W sumie 3,5/10.
Co do Gibsona, to wreszcie obejżałem Teorię Spisku - znacznie lepszy, 7/10.
PS: Ten film świetnie koreluje z TYM tematem

Apropos manipulowania opinią publiczną, to polecam jeszcze film "Fakty i Akty" (Wag the Dog) z Dustinem Hofmanem - film niby przedstawia przerysowaną rzeczywistość, ale pokazuje jak można sprawić, by miliony ludzi uwierzyły w rzeczy, które nigdy nie miały miejsca, a także po co się to robi i do czego mogą posunąć się ci, którzy tę rzeczywistość tworzą. Skojarzenia z 11 września nasuwają się chyba same (łącznie z "przypadkową i niespodziewaną" śmiercią jednego z uczestników aktu).
I jak tu przyznawać rację Większości, skoro Większość jest wciąż wprowadzana w błąd?
__________________
Ignorantia legis excusant neminem!

Ostatnio zmieniany przez Morris : 24.10.2005 o godz. 23:18
Morris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 23:12   #1193
marrik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.10.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 3
marrik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ze swojej strony polecam:
- "Miasto Boga" - nie trzeba go chyba komentować
- "Wożonko" czyli niekomercyjny polski filmik o codziennym życiu dresów, amatorski jednak jest kilka sytuacji z których można się pośmiać
- "Nienawiść" (La Haine(1995)) - 1 dzień z życia trójki przyjaciół; porusza wątek dragów, rozrób, życia na blokowisku, film czarno-biały + utwór KRS One - Sound of da Police daja niezapomniany klimat (kto oglądał teledysk Fenomena - sensacja zauważy związek z filmem)
- "Requiem dla snu" - nic dodać nic ujać tylko się zastanowić...
marrik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 23:22   #1194
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,446
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Naprawdę ten Absolwent taki dobry? Pytam, bo właśnie jest dołączony do jakiejś gazety, więc może by sobie sprawić..
[...]
Jeszcze się pytasz? Toć to KVLT, film z Dustinem Hoffmanem, muza Simon & Garfunkel, mmmmmmmmmm, palce lizać.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 00:09   #1195
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez MacGyver
A co sądzicie o filmie Nocna straż (Nocnoj dozor)
Film dobry. Zrozumiały chyba jednak dla ludzi, którzy pamietają komunę i ruskie filmy (pokazujące ruską rzeczywistość). Młodzież niewieie zrozumie, bo urodziła się za późno. A w NS i jest się z czego pośmiać i trochę zdenerwować...

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 00:32   #1196
oddwor
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 01.08.2005
Lokalizacja: Kielce
Posty: 575
oddwor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Naprawdę ten Absolwent taki dobry? Pytam, bo właśnie jest dołączony do jakiejś gazety, więc może by sobie sprawić..
Po tym filmie zacząłem słuchać Simon & Garfunkel
__________________
Tak, na pewno tak, raczej tak, chyba tak, chyba nie, raczej nie, na pewno nie, nie.
oddwor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 07:33   #1197
Colony5
lawyer
 
Data rejestracji: 04.03.2005
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 12
Colony5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Szkoda czasu

Jak w temacie. Dotyczy:
1. Odważny (The Brave) - 1997 r. - oprócz muzyki Iggi Popa niestety klapa.
2. Encrypt - 2003 r.
3. Bestia (Belly of the Beast) - 2003 r.
__________________
KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA.
Colony5 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 14:05   #1198
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Jeszcze się pytasz? Toć to KVLT, film z Dustinem Hoffmanem, muza Simon & Garfunkel, mmmmmmmmmm, palce lizać.
no to trzeba bedzie sobie zobaczyc chociazby dla Hoffmana i muzyki
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 01:16   #1199
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
w ten weekend do polskich kin wchodza dwie nowosci, ktore juz widzialem i chcialbym podzileic sie wrazeniami pierwsza pozycja to nowy horror Wes Craven-a pt. "Przeklęta" - "Cursed"...chcialbym wszytkich ostrzec przed tym gniotem totalan kaszana, beznadzieje ani to sraszne ani smieszne, lepiej isc na pizze niz na ten marny film.. was craven czesto uwazany za krola horroru daje taka plame, ja sie zastanawiam czy oni w ogle obejrzeli ten film po nakreceniu ja bym niedopsucil do jego publicznej prezentacji naprawde odradzam w tym filmie nie ma nic ciekawego a tym bardziej strasznego ocena 2/10
druga pozycja to "Lęk" -"Creep' tez horror ale z wielkiej brytanii i tu jest znacznie lepiej ale tez nie do konca poczatek jest calkiem ciekawy wciaga widza, ale czym dluzej oglada sie ten film tym bardziej czlowiek sie rozczarowuje, bohaterowie czasami nie robia rzeczy ktore sa oczywiste i to troche drazni..ale juz na ten film mozna smialo isc do kina 7/10
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.10.2005, 23:36   #1200
fire_fighter999
Bywalec
 
Avatar użytkownika fire_fighter999
 
Data rejestracji: 29.07.2005
Lokalizacja: Poznań / Lubliniec
Posty: 75
fire_fighter999 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
może uznacie mnie za lekko niedorozwiniętego ale gorąco polecam następujące filmy (ostatnio naprawdę mi się podobały...)

Znaki
Final Fantasy Advent Children (masakra)
Voice
Shutter
house Of The Flaying Dagger
Myth...
(jak trudno nie zauważyć jestem fanem kina azjatyckiego )
__________________


[-Anime List-]
fire_fighter999 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
film, najlepszy film, wybór filmu


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.