Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   Filmy, które warto obejrzeć :) (https://forum.cdrinfo.pl/f26/filmy-ktore-warto-obejrzec-46663/)

wieslaw88 16.05.2018 08:33

Megan Leavey (2017) polecam :spoko:

Arepo 18.05.2018 18:41

Polecam film "Żądło" z roku 1973, stare ale świetne kino :spoko:

Jarson 18.05.2018 21:42

Tak jest.

A skoro o tym mowa, od dawna chciałem nadrobić zaległości w filmach z okresu przed 1980r. Późniejsze generalnie mam ogarnięte w co ważniejszych tytułach, ale przed tym rokiem tylko najbardziej klasyczne klasyki, a i to być może nie wszystkie.

Arepo 19.05.2018 09:31

Warto pooglądać filmy sprzed lat 80-tych. Jest bardzo dużo ciekawych pozycji, które robią wrażenie. Ja stosuję klucz wg. aktora/aktorki, czyli patrzę co mieli np.: Michael Douaglas, Robert Redford, Robert De Niro, Al Pacino, Jack Lemmon, Audrey Hepburn, Harrison Ford itp.

Jak mam na kogoś fazę, wszyscy w domu na mnie krzyczą bo ciągle widzą tą samą twarz :) Dużo filmów jest zupełnie nieznanych, części nawet nie da się łatwo znaleźć, bywa że i wcale. Trud włożony w znalezienie przeważnie jednak się opłaca.

MarcinWodnicki 31.08.2018 14:15

Ja od siebie polecam film Contratiempo. Hiszpański film, trzyma w napięciu do samego końca.

mgit 27.09.2018 22:07

Jak tam, ktoś się wybiera na film KLER?
Z miejscami - to wręcz jak kolejki z PRL :D

Zetoxa 28.09.2018 05:32

W Poznaniu dziś 22 seanse w Cinema City
W Krakowie 19 w Multikino :D

mgit 28.09.2018 09:09

Cytat:

Napisany przez Zetoxa (Post 1410973)
W Poznaniu dziś 22 seanse w Cinema City
W Krakowie 19 w Multikino :D

Pospolite ruszenie - wręcz :rotfl:

ed hunter 28.09.2018 11:53

Tekściory są mocne, ale podobno jest to głębsza rzecz, nie w stylu Vegi, a w stylu Smarzowskiego. :> Trailer myli. :D

DarkSlide97 07.10.2018 20:57

Jako że ostatnio oglądam po 4-5 filmów co jakiś czas to mogę polecić


Kids (1995) - niby jest stary ale pewne jego części są ponadczasowe, jak ktos był "dobrze wychowany" to może trochę szokować, na mnie nie zrobił wielkiego wrażenia, typowa patologia i tyle.



Juice (1992) - nie wiem czemu ale lubię filmy z murzynami :D Ten jest dobry, fajne lokalizacje i gra aktorów tylko nie wiem czemu postać grana przez 2Paca okazała się tym s****ielem co zabija wszystkich
Dodatkowym plusem filmu (dla mnie) są sprzęty z lat 90, gramofony, boomboxy itp. bardzo klimatycznie ;)


Snatch (2000) - pokręcony cholernie ale dobrze się ogląda, kozackie dialogi i historia, jak ktoś lubi filmy typu zabili go i uciekł to polecam


National Lampoons Senior Trip (1995) - troche zapomniany a szkoda, taka typowa amerykańska komedia, coś w stylu American Pie ale mniej kiczowate. Przyjemnie się ogląda i niektóre sceny bardzo śmieszne



Heat (1995) - ładnie wyreżyserowany, fabuła dość typowa ale przedstawiona przystępnie, 3 godziny zlatują szybko.



Good Will Hunting (1997) - baardzo fajny główny bohater, dobre dialogi ma i ogólnie wczułem się w niego w trakcie oglądania, podoba mi się ten patent ze spotkaniami z terapeutą i jak on go na początku traktuje i jak to się zmienia . Jedynie zakończenie mi tu nie pasuje bo jest zbyt pro - systemowe. Powinien był wyjechać i ogarnąć sobie zarabianie na swój sposób, bez korporacji i rządu, skoro jest taki mądry.

Zetoxa 07.10.2018 21:10

Przemogłem się, wziąłem kule do rąk (kolano trzeba oszczędzać)
i poszedłem na Kler. Dziesiąta rano, sala pełna na 3/4, prawie brak młodzieży, średnia 40+.
Mocny, przygnębiający, wciska w fotel, nie daje odetchnąć, cały Smarzowski, nie bawi się skalpelem, od razu siekierą :sciana:
Idźcie koniecznie, dawno nie widziałem tak pesymistycznego filmu, znikąd nadziei :(

mgit 07.10.2018 22:55

Cytat:

Napisany przez Zetoxa (Post 1411364)
Przemogłem się, wziąłem kule do rąk (kolano trzeba oszczędzać)
i poszedłem na Kler. Dziesiąta rano, sala pełna na 3/4, prawie brak młodzieży, średnia 40+.
Mocny, przygnębiający, wciska w fotel, nie daje odetchnąć, cały Smarzowski, nie bawi się skalpelem, od razu siekierą :sciana:
Idźcie koniecznie, dawno nie widziałem tak pesymistycznego filmu, znikąd nadziei :(

Tak trafiłeś... ja byłem dzień po premierze, sala zróżnicowana - małolaty wyglądające na 13 lat i dziadki wyglądające na 80+ sala pękała w szwach :spoko:

Co będzie delikatnie skalpelem - siekiera się sprawdza :szczerb:

Zetoxa 21.10.2018 10:43

nowy Koterski, czyli "7 Uczuć", byłem wczoraj, idźcie :taktak:
znowu gorzki dramat przez pryzmat komedii,
świetna Muskała, Figura, Dorociński,
kurcze nawet młody Koterski udźwignął
rolę Adasia Miauczyńskiego :spoko:

ed hunter 21.10.2018 10:51

Młody Koterski wyporządniał przy kobiecie i dziecku, już chyba nie zamawia towaru na wory. :D

Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3, zapowiada się nieźle, dupy nie urwie, ale będzie lekko, fajnie i zabawnie, wczoraj była sytuacja patowa w ostatnim nocnym ujęciu, 20 minut nie można było zrobić bez rżenia aktorek w bliskim ujęciu, w końcu reżyser też zaczął rżeć i tak zostało. :D

frog 21.10.2018 15:32

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1410969)
Jak tam, ktoś się wybiera na film KLER?
Z miejscami - to wręcz jak kolejki z PRL :D

Nee, jakoś nie urzekła mnie ta ich kampania reklamowa. Film może i dobry będzie ale to zwykły film do obejrzenia w domu. Duży ekran kinowy odbioru tego filmu raczej nie zmieni. Kino zostawiam na efektowne projekcje... A sam Kler podobno coś Ala "Pod nocnym aniołem". Film poruszający ciekawy temat i tyle z większych plusów

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.