Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.07.2006, 11:41   #1591
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez MQs
"Skok przez płot" - także polecam - Jak sobie przypomnę niektóre motywy to jeszcze się śmieję
Najważniejsza rzecz - polski dubbing czy wersja oryginalna? A jeśli dubbing to.. da się oglądać?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.07.2006, 22:42   #1592
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Najważniejsza rzecz - polski dubbing czy wersja oryginalna? A jeśli dubbing to.. da się oglądać?
wersalikami trzeba ci pisac? chlopie czytaj bo jak na moda to jakis dziwny jestes ...

ja bylem w kinie MQs@ pewnie tez ... wiec duzym ryzykiem popisal by sie dystrybutor wyswietlajac film
w POLSKICH kinach w wersji oryginalnej
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2006, 22:59   #1593
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69
wersalikami trzeba ci pisac? chlopie czytaj bo jak na moda to jakis dziwny jestes ...

ja bylem w kinie MQs@ pewnie tez ... wiec duzym ryzykiem popisal by sie dystrybutor wyswietlajac film
w POLSKICH kinach w wersji oryginalnej
Ty poważnie mówisz, czy żartujesz? Bo ja z kolei w twój rozsądek wątpię..


Na podstawie twojej wypowiedzi wnioskuję, że jednak dubbing, ale wbrew temu, co sobie myślisz, to nie jest takie oczywiste.. Istnieje jeszcze coś takiego jak napisy w kinach, co może nie rzuciło ci się w oczy..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2006, 23:23   #1594
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Ty poważnie mówisz, czy żartujesz? Bo ja z kolei w twój rozsądek wątpię..
... i vice versa <- zle czytasz ... tylko ja nie jestem tu moderatorem ... opada


Cytat:
Na podstawie twojej wypowiedzi wnioskuję, że jednak dubbing, ale wbrew temu, co sobie myślisz, to nie jest takie oczywiste.. Istnieje jeszcze coś takiego jak napisy w kinach, co może nie rzuciło ci się w oczy..
pisalem ze bylem w kinie ... jesli nie wierzysz w to co pisze wystarczylo wejsc na strony lub poguglac
zreszta chlopie co ja pisze ... :/ szkoda gadac
http://film.onet.pl/11155,,Skok_prze...82ot,film.html
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=16687
http://www.filmweb.pl/
a tam ->Dialogi w polskiej wersji językowej: Bartosz Wierzbięta

jak na moda troche malo ... think'u, think'u ...
jendrek - pelna zalamka

4 me EOD
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2006, 06:59   #1595
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69
... i vice versa <- zle czytasz ... tylko ja nie jestem tu moderatorem ... opada



pisalem ze bylem w kinie ... jesli nie wierzysz w to co pisze wystarczylo wejsc na strony lub poguglac
zreszta chlopie co ja pisze ... :/ szkoda gadac
http://film.onet.pl/11155,,Skok_prze...82ot,film.html
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=16687
http://www.filmweb.pl/
a tam ->Dialogi w polskiej wersji językowej: Bartosz Wierzbięta

jak na moda troche malo ... think'u, think'u ...
jendrek - pelna zalamka

4 me EOD
Nie no.. ręce po prostu opadają..

A słyszałeś o czymś takim, jak pusczanie filmu zarówno w wersji oryginalnej, jak i dubbingowanej? Jeśli nie, to zainteresuj się na przykład Opowieściami z Narnii, Gwiezdnymi Wojnami, Fabryką Czekolady i wieloma innymi..

Po raz kolejny proponuję czasami zastanowić się, albo po prostu nie udzielać odpowiedzi, zamiast na siłę szukac powodu do czepiania się. Zwłaszcza, jak trzeba go naprawdę szukać na siłę..


A że dalej nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie, to może zapytam jeszcze raz - jeśli rzeczywiście byliście na wersji dubbingowanej, to po raz enty - jaka ona jest? Da się znieść?

Nie sprawdzałem jeszcze w repertuarach, czy grają to również w oryginalnej wersji, ale prawdopodobnie tak - wskazuje na to chociażby ten komentarz na onecie:

http://film.onet.pl/1,4,8,21145460,5...3,0,forum.html
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 11:25   #1596
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Havoc - film jak film ale przedstawil ciekawa tematyke jak gowniarstwo udaje tzw. gangsta i jak to sie konczy.
Oprocz tego obejrzalem Domino - nic specjalnego niby na wydarzeniach autentycznych ale dla Keira Knightley warto obejrzec ten film i ten jej cudowny usmiech
Karla - o parze psychopatow z Kanady. Naprawde niezle czuby.
No i tam cos jeszcze widzialem ale nie cche mi sie juz pisac
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2006, 00:22   #1597
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
A że dalej nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie, to może zapytam jeszcze raz - jeśli rzeczywiście byliście na wersji dubbingowanej, to po raz enty - jaka ona jest? Da się znieść?
Ja nie byłem w kinie - napisy (w notatniku) były dobre. Myślę, że nie ma co się obawiac o jakość w polskiej wersji (dub) w kinie - Polacy zwykle dobrze to robią IMO (chociaż Banderas jako kot w butach w Shrek 2 był nie do pobicia).
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2006, 05:55   #1598
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez MQs
Ja nie byłem w kinie - napisy (w notatniku) były dobre. Myślę, że nie ma co się obawiac o jakość w polskiej wersji (dub) w kinie - Polacy zwykle dobrze to robią IMO (chociaż Banderas jako kot w butach w Shrek 2 był nie do pobicia).
No.. z tym określeniem 'zwykle' raczej bym się zgodzić nie mógł..

Właściwie to dopiero od Shreka polski dubbing w bajkach zacząłbym być czymś, co nie koniecznie jest 'za karę', ale może nawet dodatkowo zwiększyć atrakcyjność filmu. Ale i później wcale nie było tak różowo, niezły był dubbing w kolejnym Shreku, później w filmowym Asterixie (chociaż to już nie to), jeszcze chyba w kilku bajkach w tym naprawdę dobry w Kurczaku Małym. Ale to dla mnie cały czas wyjątki, które bardziej zapowiadają 'lepsze czasy' niż świadczą już regule

Tak czy siak wolę być ostrożnym, bo ciągle jeszcze sytuacja, kiedy dubbing całkowicie odbierze przyjemność z oglądania filmu, jest dla mnie możliwa.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2006, 06:32   #1599
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Gdybym mial wybierac, poszedlbym do kina na "Cars" anizeli na "Skok przez plot". Oto fragmenty recenzji Andrzeja Zwanieckiego, opisujacej ten drugi.

Cytat:
Animowany film Tima Johnsona i Karey Kirkpatrick z powodzeniem laczy komedie z elementami kina akcji. Ale osobowosci czworonoznych bohaterow sa tu niezbyt bogate i malo zroznicowane, a ich dylematy i tesknoty zbyt monotematyczne - nazrec sie czipsow i innych gotowcow z supermarketu - aby ten plot mogl wyrosnac ponad przecietnosc. Nie jest to wiec film ani tak przewrotnie filozoficzny jak "Shrek", ani tak zabawnie autoironiczny jak "Iniemamocni". Animacji zas daleko do poziomu filmow sygnowanych przez Pixar.

(...)

W ostatnich latach zantopomorfizowane zwierzatka rozplenily sie w studiach filmowych ponad miare. Niestety, najwyrazniej nie dla wszystkich starcza dobrych pomyslow oraz pierwszorzednego materialu. Moze wiec dobrze byloby - niech dzieci mi wybacza! - przetrzebic ten zwierzyniec i zalozyc szkolke dobrych pomyslow w miejsce wypalonych schematow?
Tutaj z kolei fragmenty recenzji Wojtka Kaluzynskiego na temat "Aut".

Cytat:
Recepta Pixara na sukces jest wciaz taka sama, jednak w kazdym filmie troche odmienna. Obie czesci "Toy Story", "Dawno temu w trawie", "Potwory i spolke" czy "Gdzie jest Nemo?" lacza element "postmodernistycznej" animacji, ulokowane ponad poziomem dzieciecego naiwnego odbioru. Pulapka na doroslych jest jednak za kazdym razem nieco inna. Tym razem w formule dziecinnej zabawy John Lasseter wpisal hold dla amerykanskiego umilowania motoryzacji, w szczegolnosci zas dla legendarnej autostrady Route 66.

(...)

Oszalamiajacy pokaz wizualnego kunsztu Lassetera i jego animatorow nastepuje w chwili, gdy McQueen pedzi z cala moca 750-konnego silnika i predkoscia 300 km/h przez zmieniajace sie i zapierajace dech w piersiach krajobrazy. Sa takie momenty w tym filmie, kiedy niemal mozna zapomniec, ze oglada sie animacje. Przesada byloby moze mowienie o realizmie komputerowej grafiki, ale "Auta" sa blizej harmonicznego polaczenia realistycznego idealu z oryginalnym konceptem plastycznym niz jakikolwiek wczesniejszy film. Pod wzgledem wizualnym efekt pracy animatorow Pixara to prawdziwa perelka.
Sama historyjka zas w pomyslowy sposob sprzedaje przeslanie, ze sa w zyciu wazniejsze rzeczy niz sukces i slawa. Udalo sie polaczyc zaskakujaca komedie z techniczna perfekcja, obywajac sie bez barokowego nadmiaru nawiazan i cytatow.

(...)

Na ekranie odbija sie i zarazliwa motoryzacyjna pasja Lassetera i niemal ekologiczna tesknota za epoka, w ktorej to nie szybkie osiagniecie celu, a sama przyjemnosc jazdy liczyla sie najbardziej. "Auta" zachecaja, by powrocic do czasow sprzed autostrad, gdy otwieralo sie czasem szybe i wdychalo gorskie powietrze na wijacej sie serpentynami drodze. W kraju, gdzie ceny benzyny rosna szybciej niz clo na zdezelowane gruchoty z Niemiec, a przecietna droga ma wiecej dziur niz stara Route 66, propagowanie takiej filozofii moze sie wydawac cokolwiek perwersyjne. Ale milo jest pomyslec, ze samochod tez moze miec dusze.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2006, 08:16   #1600
Creew
DraganFly'er
 
Avatar użytkownika Creew
 
Data rejestracji: 16.08.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 160
Creew zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może to nie jest miejsce na taką wypowiedź, ale może tu będzie to najbardziej widoczne. Pije mianowicie do sytuacji między Andrzejj9 a AleX69. I może taki bezpośredni zwrot do Alexa: Czy tak cięzko Ci odpowiedzieć na proste pytanie, jakim było pytanie o dubbing? tak ciężko napisać że byłeś na filmie z napisami lub z dubbingiem i czy może jedno czy drugie było dobrze zrobione? Tak ciężko napisać 2 zdania kiedy pisze się cały elaborat na temat jakie to niby wady widzisz w osobie moderatora jakim jest Anrzejj9? Nawet jeśli tak Cie to w oko kole, że nie jesteś moderatorem (bo tak to odbieram) a uważasz, że byłbyś lepszym od Andrzeja to nie pisz tego tutaj tylko pogadaj z administracją bo niektóre osoby: 1. nie przyszły tu wysłuchiwać jakie Ciebie problemy trawią (btw, załóż swój topic o swoich problemach) 2. chciały zasięgnąć języka na temat filmów, bo taki jest topic, chciały uzyskać informację na temat danego filmu. Może administracja wbije Ci młotkiem do głowy dlaczego to On(Andrzejj)9 jest modkiem a dlaczego Ty nie.Albo nie, ja Ci to powiem: Jesteś niewyrozumiały, porywczy, nie czytasz dokładnie wypowiedzi innych, skupiasz się na sobie, nie potrafisz rzetelnie odpowiedzieć na zadane Ci pytanie etc etc nie będę wymieniać dalej, chyba wystarczy.
__________________________________________________ _________
Nie mówiąc już o tym, że cieżko znaleźć wypowiedzi na temat jakości dubbingu na stronie kina, producenta, serwisów zajmujących się filmem etc etc. To wypływa tylko z nabytego doświadczenia jakim jest obejrzenie filmu. Proponuje, żebyś przeniósł się na jakieś forum koksowych kulturystów, gdyż Twoja bezpośredniość i brak szacunku do drugiej osoby równa się niekiedy z poziomem intelektualnym jaki prezentowany jest na w/w forum
__________________
NEC 3500AG poszedł w niepamięć. Czas na Pioneer DVR-215D@DVR-215L
Creew jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2006, 10:15   #1601
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Mnie w tej calej sprawie "Alexus vs. Endrju" martwi jedna rzecz - klotnia zaczela sie w moim temacie ;x.

A na serio, nie mam zamiaru roztrzasac tej sytuacji, zycze jedynie obu stronom 'powodzenia'. Zauwazylem jedynie, ze raz na jakis czas musi sie zaostrzyc atmosfera na forum, smutne, ale prawdziwe.

Wracajac do tematu..

Wczoraj mialem okazje obejrzec Omena i moim zdaniem dno.
Nudny, bez pociagu.. zastanawiam sie po co na nowo go krecili? Nie pamietam dokladnie starej czesci, ale wydaje mi sie, ze chcieli na sile cos 'polepszyc' albo komus brakowalo pieniedzy ;-D.

Obejrzalem tez Rumor Has It.. z polskim lektorem..
Film nawet niezly, pomyslowa fabula, ale wiadomo - amerykanska papka ;-).
Dobry na niedzielne popoludnie coby nude zabic.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2006, 10:30   #1602
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Creew
Może to nie jest miejsce na taką wypowiedź
Sluszna uwaga. Wiec skoro sam to zauwazyles to czemu robisz zupelnie tak samo.


Polecam taki film jak Amores Perros. Film produkcji meksykanskiej. Z roku 2000. Dopiero teraz udalo mi sie na niego natrafic ale polecam. Tutaj opis:
http://amores.perros.filmweb.pl/
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2006, 19:37   #1603
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
Polecam taki film jak Amores Perros. Film produkcji meksykanskiej. Z roku 2000. Dopiero teraz udalo mi sie na niego natrafic ale polecam.
Widzialem juz dosc dawno, ale dobrze ze przypomniales. Z checia obejrze sobie jescze raz - swietna pozycja!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2006, 12:10   #1604
Mareczek_86
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.07.2006
Posty: 1
Mareczek_86 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pilne

czy moze znacie linki do stron gdzie mozna by bylo sciagnac serial prison break
Mareczek_86 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2006, 13:26   #1605
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Mareczek_86
czy moze znacie linki do stron gdzie mozna by bylo sciagnac serial prison break
trochę nie to forum jeśli chodzi o linki

poszukaj na osiołku i w torrentowni
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
film, najlepszy film, wybór filmu


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.