Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.02.2009, 09:32   #2911
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
dla fanów fantastyki obowiązkowo Outlander
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.02.2009, 16:34   #2912
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez XeqSdeFaP Podgląd Wiadomości
Never Beck Down - Bardzo fajny film oglądałem chyba z 3 razy i za każdym razem mi się podobał. Oczywiście jeżeli ktoś lubi walki. Polecam gorąco. Film warty obejrzenia
za twoją opinią skonsumowałem owy film i wymiotuję do teraz
lubię filmy w których wykorzystane są różne sztuki walki ale ten to jakiś american pie
z pitami piszczącymi za ciulmi lejacymi się po mordach .Na dodatek kolesie którzy 'niby' coś potrafią
trzymają poziom kolesi którzy chodzą rok na boks tajski
, a cały film opleciony w lukrowaną amerykańską papkę z "bardzo NIEbanalną historyjką"

zdecydowanie nie polecam!
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2009, 17:13   #2913
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez onimusza666 Podgląd Wiadomości
Trzeba urodzić się chyba chińczykiem aby zrozumieć filmy tego typu(dom latających sztyletów,przyczajony tygrys ukryty smok)każdy ma swoje gusta-nie mówię że to jakaś rewelacja-ale mi się nie podobał.Z kolei ja nie przepadam za komediami(nie mam wielkiego poczucia humoru) a czasem je oglądam-nie mówię o jakiś *****nych komediach typu Ace Ventura-tylko zwykłych filmach z lekką dawką humoru.
Wczoraj zacząłem oglądać z kolei Japoński film o samurajach pod tytułem Tabu-mało w nim się dzieje(walki) chodzi o problem gejostwa w oddziale milicji ,początkowo go od czasu do czasu przewijałem-bo nic się nie działo - a gdy doszedłem do końa to pomyślałem że muszę obejrzeć go jeszcze raz , aby zrozumieć o co chodzi.
Czyli co? Chińskie filmy bez grawitacji są o gejach? To już nic nie rozumiem...

Filadelfia też o gejach, a jak ostatnio oglądałem, to po raz 20. stwierdziłem, że to film wspaniały! I ta muzyka!!!

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2009, 17:37   #2914
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,813
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Film jest Japoński i o Japończykach nic nie mam przeciwko ''kochających inaczej" Filadelfii nie oglądałem - chodzi o to że w tym filmie -Tabu- który jest o Japońskich Samurajach i dzieje się w Feudalnej Japonii , i Z racji filmu o tych Japońskich Samurajach , którzy jak przystało na Japońskich Japończyków powinni z tymi swoimi Japońskimi mieczami ( po Japońsku Katanami) powinni :ciąć , siekać , zabijać , mordować itd.-Ale ci Japońscy Samuraje tego nie robią, lub robią tego mało-po prostu ten Japoński film o Japońskich samurajach-mówi o innym spojrzeniu na życie biednego Japońskiego samuraja , który poza służeniem swemu Japońskiemu panu nie ma innych przyjemności. I jak doszedłem do końca tego Japońskiego filmu o samurajach , dziejącego się w feudalnej Japonii-pomyślałem że muszę zobaczyć go jeszcze raz , aby zrozumieć o co chodzi? czemu tak to sie skończyło, a nie inaczej.
DejaVu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2009, 22:11   #2915
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez onimusza666 Podgląd Wiadomości
Film jest Japoński i o Japończykach nic nie mam przeciwko ''kochających inaczej" Filadelfii nie oglądałem - chodzi o to że w tym filmie -Tabu- który jest o Japońskich Samurajach i dzieje się w Feudalnej Japonii , i Z racji filmu o tych Japońskich Samurajach , którzy jak przystało na Japońskich Japończyków powinni z tymi swoimi Japońskimi mieczami ( po Japońsku Katanami) powinni :ciąć , siekać , zabijać , mordować itd.-Ale ci Japońscy Samuraje tego nie robią, lub robią tego mało-po prostu ten Japoński film o Japońskich samurajach-mówi o innym spojrzeniu na życie biednego Japońskiego samuraja , który poza służeniem swemu Japońskiemu panu nie ma innych przyjemności. I jak doszedłem do końca tego Japońskiego filmu o samurajach , dziejącego się w feudalnej Japonii-pomyślałem że muszę zobaczyć go jeszcze raz , aby zrozumieć o co chodzi? czemu tak to sie skończyło, a nie inaczej.
niemożliwe?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 09:51   #2916
mjq666
downloader
 
Avatar użytkownika mjq666
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Posty: 803
mjq666 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Batman Gotham Knight
Świetna animacja. Mroczny klimat Gotham. Mocna rzecz.
__________________
Pozdrawiam mjq
mjq666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2009, 15:55   #2917
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Walkiria / Valkyrie - obejrzałem i podobało mi się. jak dla mnie zasługuje na ocenę 8,5/10...
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2009, 16:10   #2918
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
The Day The Earth Stood Still

Obejrzałem wczoraj i... nie jest to dzieło sztuki, ale na pewno nie jest tak zły, jak niektórzy piszą. Spokojnie można obejrzeć i to obejrzeć z przyjemnością, a że jest miejscami trochę naiwny i generalnie bardzo uproszczony trudno - to odróżnia filmy wybitne od takich, przy których można po prostu przyjemnie spędzić czas. Choć fakt, że potencjał został tu kompletnie niewykorzystany, bo pomysł był niezły (choć nie obecnych twórców) i jak dla mnie bardzo na czasie, i generalnie można z tego było zrobić coś więcej - film z przesłaniem. Tego nie ma, została dość płytka hollywoodzka produkcja, ale z tych 'oglądalnych'

Natomiast bardzo rozczarowała mnie rola syna Willa Smitha. Tak, jak w Pogoni za Szęściem był naprawdę dobry, tak tutaj po prostu beznadziejny. Aż przykro się jego występy oglądało i ujemnie wpływało to na odbiór całego filmu. Ja rozumiem, nazwisko i w ogóle, ale w tym filmie był zdecydowanie najsłabszą postacią i to bardzo rzucało się w oczy.

6,5/10
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2009, 16:21   #2919
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
rocknrolla - brytyjski humor w brytyjskim filmi kryminalnym
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2009, 17:41   #2920
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
rocknrolla - brytyjski humor w brytyjskim filmi kryminalnym
Soundtrack do tego filmu jest rewelacyjny!
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2009, 20:32   #2921
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
rocknrolla - brytyjski humor w brytyjskim filmi kryminalnym
czekam juz na druga czesc
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2009, 20:43   #2922
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Polecam Frost/Nixon 8,5/10. Proponuję przed obejrzeniem tego filmu zerknąć na Wszyscy ludzie prezydenta aby mieć jasny obraz na wydarzenia w czasach afery watergate.
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2009, 23:27   #2923
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
czekam juz na druga czesc
ma byc? cool

a wlasnie obejzalem Sex Drive - glupie jak but, przewidywalne jak... amerykanskie filmy , ale posmiac sie mozna, tak z 6/10, ale tylko raz sie da to obejzec
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2009, 09:05   #2924
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
przeca na koncu jest napis, ze "wracamy w the real rocknrolla" czy jakos tak
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2009, 11:02   #2925
scalak77
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika scalak77
 
Data rejestracji: 15.01.2004
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 221
scalak77 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Polecam Zmierzch, oglądnąłem w kinie jak dla mnie 9.5/10 film na podstawie książki, możliwa kontynuacja w przyszłości.
__________________
..siła życia tkwi w nas....
scalak77 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
film, najlepszy film, wybór filmu


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.