Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.10.2005, 08:28   #1201
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
House of Flying Daggers też mi się podobało, nie tak, jak Hero czy Crouching Tiger, ale zawsze. Zresztą, na dniach wychodzi na DVD i zamierzam sobie sprawić.

A ja wczoraj obejrzałem na TVN "Gladiatora" i to jest film, który zawsze mogę polecić. Nawet za którymś razem świetnie się go ogląda. Po prostu dobra rzecz
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.10.2005, 08:54   #1202
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
A ja wczoraj obejrzałem na TVN "Gladiatora" i to jest film, który zawsze mogę polecić. Nawet za którymś razem świetnie się go ogląda. Po prostu dobra rzecz
a ja mam go od dawna na DVD i jakos za ogladanie nie moge sie zabrac , wole jakies nowe divx'y popatrzec..
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.10.2005, 10:07   #1203
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
a ja mam go od dawna na DVD i jakos za ogladanie nie moge sie zabrac , wole jakies nowe divx'y popatrzec..
pozdro
Ja prawdopodobnie sobie sprawię, bo to film, który warto jest mieć w swojej kolekcji
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.10.2005, 11:36   #1204
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@andrzejj9 Gladiator zawsze dobry

a co myslicie o Krolestwo Niebieskie? bo w videotece sie pojawilo i nie wiem co sobie dzis wziasc
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.10.2005, 11:59   #1205
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Bylem dzisiaj w nocy w kinie Helios na emenefie - maratonie filmowym - zatytulowanym "noc grozy". Emitowali 4 horrory, wszystkie z 2005r, ktore stosunkowo nie dawno zeszly z ekranow kin. Byly to (w kolejnosci emisji):

1. "White noise" ("Głosy")
2. "Hide and Seek" ("Siła strachu")
3. "House of wax" ("Dom woskowych ciał")
4. "Devil's rejects" ("Bękarty diabła")


Pierwszy z nich - White noise - dosyc ciekawy, jednak dobrze ze zostal puszczony pierwszy, bo troche przynudza, fabula sie ciagnie i przez dlugi czas zupelnie nic sie w filmie nie dzieje. Moze troche znuzyc widza, poza tym jest dosc duzo beldow logicznych w filmie przez co jest on nie do konca jasny.

Pozniej puscili - Hide and seek - i tu musze powiedziec ze film naprawde fajny i trzymajacy w napieciu, swietni aktorzy, szczegolnie DeNiro i ciekawa fabula, film nie przybudza wiec milo sie go oglada. Bardzo dobry thriller z zagadka w tle.

Nastepny byl - House of wax - slyszalem wiele dobrego o tym filmie i musze powiedziec ze sie nie zawiodlem, Pomimo ze byl puszczony az jako trzeci film raczej nie nuzyl i dosc milo sie go ogladalo. Mimo to, to wszystko juz gdzies bylo, ale film w dalszym ciagu potrafi przestraszyc w niektorych momentach. Aktorzy tez niczeog sobie, oprocz jednej pani zwanej Paris H. - - jedno musze przyznac, pieknie ginie w tym filmie, cala sala skwitowala ta smierc gromkimi oklaskami .

Ostanim filmem byl - Devil's rejects - naprawde nie wiem co mam o nim napisac, jest to film w rezyserii Roba Zombie i ma stanowic rzekomo 2 czesc filmu House of 1000 corpes. Mi sie ta pierwsza czesc nie podobala, ale to co zobaczylem w drugiej to masakra. Film zupelnie nie ciekawy, bez polotu, o zakonczeniu juz nie wspominajac ogolnie beznadzieja. Dobrze ze lecial ostatni, dzieki temu niektorzy mogli spokojnie, bez obaw wracac wczesniej do domu. Ja jednak wytrwalem do konca.

Filmy naprawde fajnie sie ogladalo, nie meczyly i zupelnie nie dalo sie odczuc ze to cala noc zleciala, no moze po powrocie do domu . Na nastepny enemef tez sie zapewne wybiore
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.10.2005, 12:09   #1206
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
czero ze wszystkich w/w nie widzialem tylko devil's rejects - ale oczywiscie na hdd'ku jest od jakiegos czasu...
zdania mam podobne do Twoich , ogolnie calkiem niezly zestaw tych filmow miales..
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.10.2005, 22:43   #1207
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_PL
@andrzejj9 Gladiator zawsze dobry

a co myslicie o Krolestwo Niebieskie? bo w videotece sie pojawilo i nie wiem co sobie dzis wziasc
Królestwo Niebieskie ja bym nie polecał. Byłem w kinie, ale generalnie film mi sie nie podobał. Dobra jest muzyka i naprawdę dobrze zrobione są sceny batalistyczne. Ale poza tym film jest raczej nudny i nieciekawie się ogląda.


Przed chwilą natomiast obejrzałem w końcu Tears of the Sun (Łzy Słońca) z Brucem Willisem. I muszę przyznać, że naprawdę bardzo dobry film. Tak jak generalnie lubię filmy wojenne to ten jest jednym z najlepszych, według mnie zdecydowanie lepszym niż chociażby Szeregowiec Ryan (który również uważam za bardzo dobry). Generalnie naprawdę polecam, jak dla mnie (jeśli bawimy się w oceny) zdecydowane 9/10.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.10.2005, 22:51   #1208
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Królestwo Niebieskie ja bym nie polecał. Byłem w kinie, ale generalnie film mi sie nie podobał. Dobra jest muzyka i naprawdę dobrze zrobione są sceny batalistyczne. Ale poza tym film jest raczej nudny i nieciekawie się ogląda.


Przed chwilą natomiast obejrzałem w końcu Tears of the Sun (Łzy Słońca) z Brucem Willisem. I muszę przyznać, że naprawdę bardzo dobry film. Tak jak generalnie lubię filmy wojenne to ten jest jednym z najlepszych, według mnie zdecydowanie lepszym niż chociażby Szeregowiec Ryan (który również uważam za bardzo dobry). Generalnie naprawdę polecam, jak dla mnie (jeśli bawimy się w oceny) zdecydowane 9/10.
a to 9/10 to z ogladaniem w zestawie 5,1 czy bez?
bo ogladalem to na kinie domowym i efekty zwalaja z nog
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2005, 08:38   #1209
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek
a to 9/10 to z ogladaniem w zestawie 5,1 czy bez?
bo ogladalem to na kinie domowym i efekty zwalaja z nog
Niestety bez, ale w słuchawkach i to dobrych słuchawkach, tak więc na efekty dźwiękowe nie można było nie zwrócić uwagi.. Zreszta nie tylko one były wyjątkowe, ale także wspaniałe scenerie.. Jak na film wojenny to twórcy niezwykłą wagę przywiązali do oprawy i trzeba przyznać, że udało im się to doskonale.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2005, 09:53   #1210
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Broken Flowers - Wybitny, genialny, niesamowity! Jim Jarmusch ponownie zaskakuje nas swoim podejsciem do kina! Nie do opisania - trzeba zobaczyc! Genialny Bill Murray ktory z pozoru nie nadaje sie do roli podstarzalego z lekka przebrzmialego Playboya radzi sobie swietnie. Masakra. Nie dla idiotow.

Doom - wyciagnal mnie na to kolega. Sadzilem ze po nim i hasle "Idziemy do kina." Moglem spodziewac sie czegos ambitnego. Niestety, szedl ze swoimi przyglupimi kolezkami i dziewczyna. Pieniadze wzryucone w bloto - film powinien rraczej nazywac sie Doom 3 bo z klasycznym, fajnym Doomem to nie mial on nic wspolnego. Juz smialo powiem ze bardziej podobal mi sie AvP, a w AvP najbardziej podobala mi sie czcionka w napisach poczatkowych... Dno, syf, obraza!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2005, 11:35   #1211
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Królestwo Niebieskie ja bym nie polecał. Byłem w kinie, ale generalnie film mi sie nie podobał. Dobra jest muzyka i naprawdę dobrze zrobione są sceny batalistyczne. Ale poza tym film jest raczej nudny i nieciekawie się ogląda.


.
Wczoraj zobaczyłem i powiem..........podobało mi sie fajny film przynajmniej pokazuje prawde o "Farożach" (ksiedzach) i ich krucjatach
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2005, 16:50   #1212
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ja wczoraj obejrzałem jeszcze raz... "Into the Sun" Włączyłem "na chwilę" bo chciałem zobaczyć jeszcze raz jedną scenę i obejrzałem do końca.. Film jednak rzeczywiście jest świetny

Później obejrzałem sobie jeszcze "Byliśmy żołnierzami" z Melem Gibsonem. W sumie film też udany, zwłaszcza przedstawienie wojny również od drugiej strony czyli przeżyć rodzin żołnierzy. Ale mimo to zdecydowanie gorszy od poprzedniego (wyżej) i momentami trochę nie trzymający się całości. Generalnie jedno zostało przedstawione naprawdę doskonale - *****izm wojny samej w sobie, to, że tak naprawdę nie ma w niej wygranych i przegrani są wszyscy. I myślę też, że to niejako było celem twórców - pokazanie bezsensu wojny w Wietnamie w szczególności, ale także wojny ogółem również.

Podsumowując, dla mnie mocne 7/10 .


Wieczorem obejrzałem jeszcze w telewizji Unbreakable (Niezniszczalny) z Brucem Willisem. Zawsze chciałem to obejrzeć, ale jakoś nie było okazji. Teraz się trafiła i... zdecydowanie nie było warto. Film w sumie trochę podobny (jeśli chodzi o klimat) to Szóstego Zmysłu, jednak nieporównywalnie gorszy. Obejrzałem do końca tylko dlatego, że chciałem to mieć już "z głowy", ale właściwie ani przez moment film nie zaciekawił mnie tak, żeby oglądało się przyjemnie. 4/10 to wszystko i to głównie ze względu na ciekawą grę aktorów i dobry mimo wszystko pomysł.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.11.2005, 11:04   #1213
mdfire
Cogito ergo doleo
 
Avatar użytkownika mdfire
 
Data rejestracji: 24.04.2005
Lokalizacja: Somewhere in time
Posty: 379
mdfire zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja też miałem ostatnio możliwość obejrzenia kilku ciekawych filmów.
Po pierwsze dramat psychologiczny - Mysterious Skin. Film jest dość szokujący, ale w sumie bardzo mi się podobał: 8/10
Polecam również ostatni film Jima Jarmuscha - Broken Flowers. Zupełnie inny klimat, świetne aktorstwo, trochę humoru - jednym słowem doskonałe kino: 9/10.
And last but not least: Wierny ogrodnik Akcja filmu rozgrywa się w Afryce, co niewątpliwie dodaje mu dużo kolorytu. Tutaj również mamy do czynienia z doskonałym aktorstwem (świetny Ralph Fiennes), ciekawą historią i bardzo aktualnym problemem. Polecam: 8,5/10.
mdfire jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.11.2005, 11:15   #1214
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
BeCool Kontynuacja Dorwac Małego zaraz zobacze widzial ktos?
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.11.2005, 11:54   #1215
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_PL
BeCool Kontynuacja Dorwac Małego zaraz zobacze widzial ktos?
Ja, i.... ledwo obejrzałem.. Z tym, że to film w specyficznym klimacie, który może po prostu mi nie przypadł do gustu, tak więc nie zniechęcam. Mi generalnie poza kilkoma momentami nie podobał się zupełnie.


Jeszcze a propo filmów wojennych - wczoraj na polsacie lecial Black Hawk Down (Helikopter w ogniu). Widziałem to już kiedyś i wtedy bardzo mi się podobał. Wczoraj też obejrzałem, ale po tych kilku ostatnich filmach jak "Tears of Sun" nie zrobił już na mnie takiego wrażenia. Niemniej jednak film jest dość dobry i warty polecenia, jeśli ktoś lubi tego typu klimaty. Dla mnie 7/10.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
film, najlepszy film, wybór filmu


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.