Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.04.2010, 09:53   #106
bizon3
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika bizon3
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 97
bizon3 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wracam do początkowego tematu, czyli jak zgrać pliki ze strony http://www.polvision.com/shows_shows.html
Ściągałem te pliki przez długi czas, ale coś się pozmieniało: albo sposób zapisu tych plików w necie, albo nie mam odpowiednich dodatków do Mozilli 3.0.15. Bardzo proszę o ponowną pomoc w temacie.
bizon3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.04.2010, 15:44   #107
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Otworzyłem filmik, najechałem myszką, Adblock Plus pokazał nad okienkiem [Zablokuj], kliknąłem, skopiowałem link, otworzyłem w karcie, ikonka na pasku DownloadHelper ożyła, ściągam.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.04.2010, 08:30   #108
bizon3
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika bizon3
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 97
bizon3 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ed hunter - jak zawsze niezawodny Wielkie dzięki - pomogłeś mi bardzo.
Czy mogę ściągany plik zapisać w innym formacie niż .flv? Muszę ten plik wynikowy nagrać na płytę DVD i to taką, że otworzy ją stary prosty odtwarzacz (to dla mego ojca, który nie ma kompa a odtwarzacz ma leciwy)
I jeszcze pytanko, czym mogę edytować ten .flv bo chcę zniego coś powyrzucać.
bizon3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.04.2010, 08:44   #109
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Szczerze mówiąc to nie bawiłem się przerabianiem .flv do innych formatów, oglądam to na komputerze przy pomocy IrfanView

Chyba nie ma darmowego programu, który przerobi od razu .flv do DVD, pozostaje przerobienie czymś do .avi a potem do DVD, można znaleźć darmowe programy, albo zapłacić 29$... no chyba, że któryś program w wersji testowej pozwala coś zrobić, nie wiem. Szukaj.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.04.2010, 11:09   #110
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Spróbuj Any Video Converter.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.04.2010, 12:30   #111
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Spróbuj Any Video Converter.
potwierdzam Any Video Converter potrafi *.flv->dvd pal (*.mpg) i dodam, że ostatnia darmowa wersja tego programu była z numerkiem 2.7.3

edit: najnowsza darmowa wersja v3.0.5 też daje radę
__________________

Ostatnio zmieniany przez Pierwszy : 20.04.2010 o godz. 12:41
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2010, 19:10   #112
laskasw
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2010
Posty: 3
laskasw w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witajcie!

Jestem świeżakiem i mam wielki problem... Przeczytałem już chyba z 6 tematów na tym forum na temat linków strumieniowych i pobierania filmów z itvp.pl - żaden nie pomógł...

Otóż znalazłem film który pilnie potrzebuję na jutrzejszą lekcję:

[tutaj piszemy itvp]/filmoteka/film-dokumentalny/religie-i-wiara/tajemnice-watykanu/wideo/tajemnice-watykanu/148660


Potrzebuję go nagrać... Przeczytałem, żeby kliknąć PPM i właściwości:

Załącznik nr1

Tyle mam z wyświetlania informacji...
Dodam, że używam Mozilli i Windowsa XP.

No to jak ten pomysł nie wypalił to instaluję URL HELPER'a:

Po zainstalowaniu muszę określić urządzenia:

Załącznik nr2

Zacznijmy od tego, że nie mam Visty... Nie mam żadnych urządzeń w tym programie :/

Jedyne co dorwałem to adres IP po naciśnięciu pauzy:

212.191.227.73

Ale to mi nic nie daje...


Tak jak kolega wyżej spróbował AdBlockiem:
Załącznik nr3

Sorka za te zamieszanie ale nie mam 10 postów...

Oto jedyny adres jaki mi się wyświetlił...


Już nie mam siły, wyczytałem gdzieś, że trzeba wyczyścić Temporary Internet Files i obejrzeć film, potem wejść do tego katalogu i będę miał link strumieniowy - zacznijmy od tego że nie mam tego folderu!!! Mam jakiś posrany komputer, już nie wytrzymuję normalnie...


Poradźcie mi, co mam zrobić w takim wypadku i proszę aby ktoś mi podrzucił gotowy link strumieniowy bo ten film muszę jutro przynieść :/
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-1.jpg   -2.jpg   -3.jpg  
laskasw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2010, 19:49   #113
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
w operze:
1. wpisać w pasku adresu opera:cache
2. zaznaczyć pokaż pliki video
3. z listy domen wybrać itvp.pl i podgląd
4. kliknąć LPM by zapisać plik


Wszystko jest na fotce. Plik waży 497,1 MB. Rozszerzenie zmienić na flv
-schowek-2.jpg

i bezpośredni link do pliku
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2010, 20:48   #114
laskasw
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2010
Posty: 3
laskasw w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
OJ dzięki Z nieba mi spadłeś xD


Co prawda nie mam punktu 2 i 3 ale o włączeniu filmu link wyskoczył jako pierwszy w tabeli


Wyświetliła mi się pojedyncza strona po wpisaniu opera:cache


Ale dzięki za wszystko Nie dostanę jedynki xD
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-4.jpg  
laskasw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2010, 21:17   #115
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez laskasw Podgląd Wiadomości
Co prawda nie mam punktu 2 i 3 ale o włączeniu filmu link wyskoczył jako pierwszy w tabeli


Wyświetliła mi się pojedyncza strona po wpisaniu opera:cache
to dlatego, że masz starszą wersje opery... ale jak widać też daje rade



jakby co, najnowsza Opera -> 10.54 polecam instalację "na czysto"
http://my.opera.com/desktopteam/blog...-and-bug-fixes
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2010, 22:04   #116
ynsiwy
egipski bóg
 
Avatar użytkownika ynsiwy
 
Data rejestracji: 28.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk/Okolice
Posty: 2,957
ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pierwszy Podgląd Wiadomości
w operze:
1. wpisać w pasku adresu opera:cache
2. zaznaczyć pokaż pliki video
3. z listy domen wybrać itvp.pl i podgląd
4. kliknąć LPM by zapisać plik


Wszystko jest na fotce. Plik waży 497,1 MB. Rozszerzenie zmienić na flv
Załącznik 54768

i bezpośredni link do pliku

Tak z ciekawości, zainstalowałem nową operę, wszedłem na itvp.pl
odtworzył się kawałek filmu i jak wpiszę opera:cache ... otwiera się wszystko jak powinno... zaznaczam pliki video...wybieram itvp... albo wszystko co oglądałem do tej pory i nie ma nigdzie pliku który ma być plikiem video do pobrania... wszytko ma po 3/10 kb ....
ynsiwy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2010, 22:28   #117
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
wszystko co oglądałeś do tej pory zostało zastąpione innymi świeższymi danymi zapisywanymi w keszu. W preferencjach w ustawieniach historii zwiększ pamięć podręczną na dysku (widzę, że max 400MB - trochę mało...) powinno pomóc na krótsze filmiki, a dłuższe/dużo MB ściągać jak wyżej.

edit:
ok znalazłem
zwiększenie keszu do woli tj. na ile dysk pozwoli
wklej to w pasek adresu:
opera:config#DiskCache|Size

edit2:
a może lepiej
opera:config#DiskCache|MediaCacheSize
__________________

Ostatnio zmieniany przez Pierwszy : 10.05.2010 o godz. 22:37
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2010, 21:16   #118
laskasw
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2010
Posty: 3
laskasw w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A wracając do tematu, macie jakieś pomysły dlaczego mi URL HELPER nie działa? Chciałbym się nim pobawić czasami a mam ten problem...

Screen 2, sześć postów wyżej
laskasw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2010, 08:23   #119
bizon3
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika bizon3
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 97
bizon3 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Spróbuj Any Video Converter.
Dzięki - fajny programik, tylko mam z nim jeden problem. Moja wersja programu to 3.0.5
Kiedy przerabiam dłuższe filmy, mogę przekonwertować tylko 11 minut z kawałkiem. Zmieniam różne ustawienia, ale nie mogę tego przeskoczyć i mam tylko 11 minut filmu. Dlaczego ?

Ostatnio zmieniany przez bizon3 : 13.05.2010 o godz. 08:26 Powód: uzupełnienie
bizon3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.06.2010, 21:42   #120
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Mam mały problem w dość podobnym temacie, a dokładniej chciałbym przekierować tego streama do jakiegoś playera a nie oglądać w przeglądarce ale jakoś nie mogę odnaleźć właściwego adresu, więc może ktoś pomoże
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.