Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2003, 16:35   #46
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja mam standardowy zestawik:
HipHop
Techno

jak mi wpadnie w ucho jakis rock to ok
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.11.2003, 18:47   #47
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
to ja Ci powiem bracie, że tak jak większość zajaranych "dzieci" popłynąłeś z wirem hip hopowej mody. Hip hopu nie słucha się z racji mody...to nie tędy droga, trzeba go rozumieć i tak byles twardy...4 lata hmmm, albo po prostu tak póżno coś Ci przeskoczyło . Przynajmniej kiedyś tak było, że to była muzyka nielicznych i wiedzących o co chodzi, teraz tak jak mowisz staje się to modą i coraz więcej robi się pseudo hip hopowców...tak to już jest.

Ale ogólnie bez obrazy, ale tak to napisałeś, że musiałem coś napisać [...]
tak BTW to no więcej słuchałem HipHopu niż te 4 lata... tylko że po tych 4 zmieniłem zdanie... Teraz HipHopowców jest jak grzybów po deszczu... każdy tylko wymienia to co usłyszy na vivie, czyli komerche... a przecież podziemie i nielegale są niekiedy lepsze od tego co na vivie. Ponadto każdy nawija w HipHopie o tym samym, czyli o panienkach, osiedlowych akcjach, melanżu, braku kasy... itepe itede... jednak słuchając jednego typu muzyki to człowiek się dołuje [tak bynajmniej było w moim przypadku]. Dlatego, żeby się pobujać to czasami można posłuchać HipHopu, ale ogólnie to wolę coś z gatunku New Metal oraz Gothic Rock.

a ogólnie CIAPEK dobrze, że to skomentowałeś i ja nie mam o nic do nikogo żalu, bo to jest dyskusja Więc dyskutujmy
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 19:20   #48
eloise
Dobry Człowiek
 
Avatar użytkownika eloise
 
Data rejestracji: 30.07.2002
Lokalizacja: PolSKA
Posty: 840
eloise niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mnie podobają się wybiórczo utwory z każdego gatunku muzyki

jak mi coś "wpadnie" w ucho to słucham tego niezależnie od tego jaki to gatunek muzyczny
__________________
I otrze z Ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie.
eloise jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 20:24   #49
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez KarolluZ
(...)Ponadto każdy nawija w HipHopie o tym samym, czyli o panienkach, osiedlowych akcjach, melanżu, braku kasy... itepe itede... jednak słuchając jednego typu muzyki to człowiek się dołuje [tak bynajmniej było w moim przypadku](...) Więc dyskutujmy
oj ty chyba juz dlugo nie sluchasz tego hip hopu...czasy sie zmienily i hip hop polski rozbił się na wiele takich podtypów, jest tyle gatunków, tak różnorodność liryki oraz tekstów To może też wina tego ze wszystko staje sie komercyjne...hip hop tez powoli, ale wszyscy do konca na pewno tacy nie beda.
Dla przykladu...DJ600V, TEDE, HAKA.... całkiem radosne kawałki o niezłych bitach , zreszta zawsze była też ta druga strona hip hopu, kiedyś mniej widoczna, teraz więcej .
A prawda też jest taka, że chłopaki rymują o tym tak jak jest i wiele ludzi z nimi się interpretuje bo wiele akcji to duży kawałek z ich życia.
Nie m tekstów o tym, że "się zakochałem w Marzence" albo, że "Baśka miała fajny biust" 8)
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 20:39   #50
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Same nieznane mi nazwy...
i pomysleć,ze włąsnie słucham Grzegorza Tomczaka :cool:
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 21:52   #51
yarosh
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika yarosh
 
Data rejestracji: 30.08.2003
Lokalizacja: uć
Posty: 137
yarosh zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
bardzo cenie sobie thrashmetal (seplutura, soulfly), ostatno zas bardzo duzo slucham D'n'B, a nie pogardze i Bethovenem
__________________
yarosh jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 22:59   #52
47
Veni, Vidi, Vici.
 
Avatar użytkownika 47
 
Data rejestracji: 03.11.2003
Lokalizacja: ﯜﯣﱠﺋﺝﭚﯝﺿﻃﻉﻕﻘﮎﻻﻲﻯﻈﺺﺟﺻﻺﺨﺳ
Posty: 620
47 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w sumie to prawie wszystko, ale nie przepadam za HH i techo, no chyba ze jade samochodem. A najczesciej Rock'a
pozdro
__________________
"Czy świat bardzo się zmieni jak z młodych gniewnych powstaną starzy wqrwieni??"

Hitman Blood Money


Moj status w Americas Army
47 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2003, 12:44   #53
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
oj ty chyba juz dlugo nie sluchasz tego hip hopu...czasy sie zmienily i hip hop polski rozbił się na wiele takich podtypów, jest tyle gatunków, tak różnorodność liryki oraz tekstów To może też wina tego ze wszystko staje sie komercyjne...hip hop tez powoli, ale wszyscy do konca na pewno tacy nie beda.
Dla przykladu...DJ600V, TEDE, HAKA.... całkiem radosne kawałki o niezłych bitach , zreszta zawsze była też ta druga strona hip hopu, kiedyś mniej widoczna, teraz więcej .
A prawda też jest taka, że chłopaki rymują o tym tak jak jest i wiele ludzi z nimi się interpretuje bo wiele akcji to duży kawałek z ich życia.
Nie m tekstów o tym, że "się zakochałem w Marzence" albo, że "Baśka miała fajny biust" 8)
CIAPEK... coś czuje, że na temat HipHopu to możemy gadać, a gadać... nie musisz mi mówić, że czasy się zmieniają - ja to wiem. Co prawda każdy ewoluje i gustuje w czymś innym przez co gatunki muzyczne i upodobania się zmieniają. Jednak wracając do HipHopu to on też ewoluował. Nie chcę się wypowiadać czy na dobre czy na złe, bo to może być odrębna dyskusja. Jednak odnośnie liryki to podoba mi się Pezet, Mezo... Chodzi mi tutaj o słowotok, jak i niekiedy metaforyke. Po prostu teksty według mnie są głębokie. Co do Freestyle'i to wiadomo, że O.S.T.R. jest świetny. Ostatnio jednak bardzo mało słychać o PIHu jak i JedenSiedem. To jest po prostu skład jeden z najlepszych.

Co prawda rymować można o różnych rzeczach, sprawach. Jednak bardzo mnie wkurza to, że sporo jest małolatów zajaranych na masse HipHopem. Chodzi o to, że jak powiesz, że słuchasz czego innego [inaczej mówiąc: wyłamiesz się] to niektórzy mogą wytykać Ciebie palcami. Jednak wszystko jest dobre w odpowiednich dawkach.
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2003, 13:26   #54
mqy
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 06.11.2002
Posty: 504
mqy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
!!!witam!!!

No ja slucham raczej ostrzejszej muzyki, ale nie lubie sluchac bardzo znanej muzyki....[wole cos mniej znanego....]....lista tesz by byla dluga.......
Glownie $lipKnoT, Metallica, PanterA, R.A.T.M., Sepultura, Slayer, Black Sabbath, Deep Purple, Stone Sour, troche Marilyna Mansona, BioHazardu[ale to jest cos spokojniejszego], nie znam sie na cichszych zespolach, tz. mniej znanych, bo mieszkam w malutkim miescie i do tego prawie wszyscy sluchaja, albo... niczego albo HH...........a tego nie lubie.......
mqy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2003, 13:59   #55
SLAYER
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.05.2001
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 180
SLAYER zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tylko klasyczny heavy metal typu : Judas Priest, Iron Maiden, Metallica, Megadeth, Sepultura, Testament, Slayer, Gamma Ray, Helloween. Innych nie slucham .
A jak slysze prymitywy typu hiphop,dans,tehno itp, to mi ostro cisnienie skacze w gore i mam ohote cos rozpie....
SLAYER jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2003, 00:13   #56
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Widze, ze tu wiekszosc osob slucha raczej "ciezszej" muzyki, typu metal, rock, techno itp (ciezsza to moje prywatne okreslenie, tak po prostu ja ja odczuwam). Moje gusta sa raczej mniej spotykane, bo lubie po prostu roznego rodzaju pop, zwlaszcza ten spokojniejszy, oraz dance i disco (od lat 80 przez wlasciwie wszystkie okresy do dzisiaj). Do tego bardzo lubie spokojniejsza muzyke, typu: Enya, Enigma, Gregorian, Era, Sarah Brightman (ktorej ostatnia album to najlepsza plyta, jaka w zyciu sluchalem), slucham tez czesto muzyki relaksacyjnej (roznej instrumentalnej). Metalu nie lubie na pewno, rocka raczej tez nie, chociaz kiedy bylem w stanach, to stacja radiowa: Soft Rock byla moja ulubiona, a na techno musze miec szczegolny nastroj, ale raczej nie przepadam za tym gatunkiem (wszystkie odmiany, czy tez inne gatunki typu Trance, House itp to juz dla mnie zupelnie obca sprawa). Tak wiec lubie Pop, New Age (ze to tak ogolnie ujme, chociaz to chyba troche za szerokie pojecie) i muzyke relaksacyjna
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.05.2005, 19:22   #57
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W kregu moich ulubionych wykonawcow zostaja:
Orbital
Paul Oakenfold
Jean Michel Jarre
Klaus Badelt
The Crystal Method
Mike Oldfield
Kitaro
Paul Van Dyk
Tangerine Dream
Moby
Moloko

Kosheen
Andreas Vollenweider


natomiast mój dokładny profil muzyczny znajdziecie na
audioscrobbler
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.05.2005, 19:38   #58
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Słucham:

DŻeM
Hunter

The gathering
In Flames
Lacuna Coil
theatre of tragedy
Judas Priest
Nirvana
Tiamat

ostatnio
System of a down
Slipknot
Scorpions(koncert)
Iron Maiden
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.05.2005, 20:03   #59
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Głównie elektronika. Ulubione: Underworld,Chemical Brothers,Groove Armada,Fluke
Inne: Radiohead, Nirvana, White Zombie, Metallica
Z Polskich: Dżem,Maleńczuk (sentymentalnie w zasadzie), Respect dla Blendersów za koncertówki.

Pojedyncze kawałki z wielu, wielu, innych kapel
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.05.2005, 20:14   #60
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Calme, dwuletni topic odgrzać, hehe.

Ale dobrze:

Judas Priest
Halford (solo)
Pink Floyd
Moby
Celtic Frost
Napalm Death
Sepultura
Bjork
Alan Parsons (solo i z zespołem)
Skunk Anansie
Yello
Dire Straits
Marillion

Kolejność w zasadzie dowolna z wyjątkiem pozycji pierwszej.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 22.05.2005 o godz. 20:17
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.