Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.07.2005, 16:30   #31
Divxtom
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Divxtom
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Lokalizacja: PL
Posty: 197
Divxtom zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Fakt Jean i kameralny koncert
Chyba pod piramidami
__________________
-------------------------

-------------------------
Divxtom jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.07.2005, 18:02   #32
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wiem z mediow, ze ma byc 100tys ludzikow
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2005, 19:39   #33
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dla zainteresowanych - za dziesiejszym Onetem

Koncert Jeana Michela Jarre'a, który ma uświetnić obchody 25. rocznicy Sierpnia '80, odbędzie się 26 sierpnia w Gdańsku. W środę podpisano kontrakt w tej sprawie.



Koncert ma się odbyć na terenie Stoczni Gdańskiej. Artysta nie weźmie za swój występ honorarium.

"Będzie to coś niezwykłego. To będzie Symfonia Gdańska - tak to chcemy roboczo nazywać. Artysta nigdy nie powtarza rzeczy, które komponuje na wydarzenia rocznicowe" - powiedział po podpisaniu kontraktu Stanisław Plakwicz, prezes Fundacji Gdańskiej, organizatora koncertu.

Francuska ekipa przyjedzie do Gdańska na dwa tygodnie przed koncertem aby przygotować widowisko. Będzie to, jak poinformował Plakwicz, ponad sto osób. "Artysta przyjedzie dwa dni przed koncertem. (...) Koszt produkcji całości to prawie 1.4 mln euro" - dodał.

Organizatorzy chcą uruchomić sprzedaż biletów od poniedziałku, w 70 miejscach w Polsce oraz przez Internet.

"Ja chciałbym utrzymać to, co powiedziałem, że widzowie, którzy znajdą 30 zł, będą się mogli dostać. Oczywiście będą lepsze sektory, gdzie ta cena będzie dużo większa" - zaznaczył Plakwicz.

Koncert ma się rozpocząć o godz. 20.00 i ma być transmitowany przez telewizję publiczną. Obejrzeć go będą mogli też widzowie TV Polonia i internauci. Przewidywane są co najmniej dwie próby przed koncertem, w tym jedna z udziałem publiczności.

Przewiduje się, że widowisko obejrzy ok. 100 tys. osób.
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2005, 19:45   #34
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,465
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Czy ktoś to będzie zgrywał na kompa?

Jestem bardzo zainteresowany, a nie mam czym tego zrobić.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2005, 19:49   #35
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Czy ktoś to będzie zgrywał na kompa?
Jestem bardzo zainteresowany, a nie mam czym tego zrobić.
Jou x3 Nie ma problema mam w tunerku sprzętowe kodowanie transmisji do formatu MPEG2 wiec nagram bo sam mam chrapke
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2005, 19:54   #36
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,465
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pięknie!

Są jeszcze dobrzy ludzie na świecie.

Będę Ci dozgonnie dźwięczny.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2005, 23:41   #37
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja to zobacze LIVE!!!!

nawet z mojego balkonu bedzie niezle widac i slychac
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2005, 10:45   #38
Divxtom
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Divxtom
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Lokalizacja: PL
Posty: 197
Divxtom zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Coś dla zainteresowanych tematem:
http://dziennik.pap.com.pl/?dzial=KUL&poddzial=POL&id_depeszy=17057112
__________________
-------------------------

-------------------------
Divxtom jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.08.2005, 10:09   #39
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dla zainteresowanych za Onetem:

"Kontrowersje wokół koncertu Jarre'a"
Organizatorzy koncertu Jeana Michela Jarre'a w Stoczni Gdańskiej wciskają firmom zbiorowe bilety, byle tylko zagwarantować 100 tysięcy widzów - twierdzi "Trybuna".

Według dziennika, akwizytorom udało się już sprzedać 30 tysięcy zbiorowych biletów. Tymczasem - jak pisze "Trybuna", sami stoczniowcy są wściekli, bo pod widownie na koszt miasta zburzono 7 obiektów przemysłowych. Według gazety, to niczym nieuzasadniony dar dla inwestorów w stoczni - firmy Synergia, zarządzającej 70 hektarowym terenem. "Trybuna" twierdzi, że zakładowa "Solidarność" nie wyklucza bojkotu koncertu Jarre'a. Telewizja Interaktywna iTVP, przeprowadzi transmisję gdańskiego koncertu Jean Michel Jarre'a, który odbędzie się 26 sierpnia z okazji obchodów 25-lecia Solidarności. Dźwięk transmitowany będzie w systemie wielokanałowym (5.1).

W trakcie transmitowanego koncertu internauci będą mogli wypowiedzieć się na forum dyskusyjnym, porozmawiać na czacie, a także obejrzeć dodatkowe materiały o artyście. Będzie można wziąć udział w konkursie na najciekawszą recenzję koncertu, w którym nagrodami są płyty CD i DVD z muzyką Jeana Michaela Jarre'a.

Jean Michel Jarre gościł niedawno w Polsce. Spotkał się w Gdańsku z Lechem Wałęsą i prezydentem miasta Pawłem Adamowiczem.
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.08.2005, 11:12   #40
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Bede nagrywał
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.08.2005, 16:04   #41
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja juz mam bilety,
i bynajmniej nie "zbiorowe"
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2005, 09:39   #42
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A propo Jarre'a. Czy ktoś może mi podać tytuł piosenki, tej co leci w TVP kiedy reklamują występ Jarre'a w Polsce?? Taka jedna chyba z bardziej znanych ale nie wiem jaki tytuł

Ha i dowiedziałem się, że w tamtym tygodniu co on tam gra bede nad Morzem więc zapewne przyjadę na koncert nie mogę się doczekać
__________________

Ostatnio zmieniany przez sc0rpi0 : 12.08.2005 o godz. 09:42
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2005, 09:54   #43
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja też się piszę na ten koncert w wersji elektronicznej, niestety nie mogę się wybrać do Gdańska. Może gdyby drogi były lepsze to bym to machnął w jeden dzień, ale w naszej rzeczywistości jest to nie do zrobienia. Szkoda
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2005, 14:45   #44
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sc0rpi0
A propo Jarre'a. Czy ktoś może mi podać tytuł piosenki, tej co leci w TVP kiedy reklamują występ Jarre'a w Polsce?? Taka jedna chyba z bardziej znanych ale nie wiem jaki tytuł
ti ta ta ta tą
ti ta ta ta tą ...

chyba chodzi o Oxygene (PartIV)

pozdrawiam

ps. mam już bilety, 55 zł , sektor B2
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2005, 08:29   #45
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo
ti ta ta ta tą
ti ta ta ta tą ...

chyba chodzi o Oxygene (PartIV)

pozdrawiam

ps. mam już bilety, 55 zł , sektor B2


Ja bede za woda w C2 stal
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.