Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.01.2006, 15:21   #1
Rosiu1987
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.01.2006
Posty: 1
Rosiu1987 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kamera Panasonic NV GS17

Witam,
Mam pytanie odnośnie kamery cyfrowej Panasonic NV GS17, otóż zakupiłem ostatnio tez właśnie przedmiot i :
- po pierwsze nie dostalem oprogramowania, ale uzyskałem ostatnio program, który powinien się tam znajdować, a mianowicie "MotionDV STUDIO LE for DV"
- po drugie nie mogę zgrać filmu na dysk twardy przez kabel USB, probowałem tego programu, ale w ogole nie wykrywa tej kamery, jakby w ogóle nie była podłączona, a jak wchodzę w Mój Komputer to normalnie kamera jest podłączona, z tym, że jak wchodzę w podłączone urządzenie, to zamiast wyświetlić mi się plik z filmem nagranym, wyświetla mi się obraz aktualny, czyli tak jakby pełniło funkcję kamery internetowej
I teraz zastanawiam się czy potrzebuję jakiś sterowników czy po prostu zmiany w ustawieniach (gdzieś ? )
Jak możecię w czymś pomóc to byłbym wdzięczny. Z góry thx.....
Rosiu1987 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.01.2006, 15:32   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Znalazłem tylko takie info:

Cytat:
In addition, "Video Class Compatibility" for Microsoft Windows XP Home Edition/Professional, SP2 or later versions enables DV video data to be transferred in real-time using the same USB cable.
Ale IMO zgrywanie DV tylko po Firewire.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2006, 15:02   #3
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tak jak Reetou, polecam firewire, sugerowalbym zakup kabelka firewire i takowej karty -jezeli plyta glowna nie ma tego gniazda na pokladzie
zgrywaj scenalyzerem, do AVI DV, najlepiej z wielu powodow
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.