Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.08.2012, 12:02   #571
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Trochę odbiegnę od tematu, byłem dziś w sklepie dla idiotów

przekopując różnorakie cdki wpadłem na dwa albumy ,

które darzę szczególnym uwielbieniem ponieważ wychowywałem się mi in na nich

A jak już zobaczyłem cene to już wiadomo że kupie

Mowa o :

Soundgarden - Superunknown - 19.90zł normalne pełnowartościowe wydanie
książeczka ,plastikowe pudełko,normalnie wyglądająca płyta



oraz

Rage Against The Machine - Rage Against The Machine 22.90zł

wydanie jak wyżej , wszystko jak należy , nie tam żaden ekologiczny szit jak

w przypadku ostatnich tłoczeń Pink Floyd, gdzie dostajesz płyte w

gównianym kartoniku z tłoczeniem które wygląda jakby malowała je

akwarelami Zuzia lat 5 w miejskim przedszkolu



ech żeby wszystkie dobre płyty tyle kosztowały
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.09.2012, 20:29   #572
Lina
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika Lina
 
Data rejestracji: 03.09.2012
Lokalizacja: Łódź
Posty: 11
Lina w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja ostatnio odkryłam (zresztą dzięki chłopakowi) zespół C2C. Zabrał mnie na koncert. Od tamtej pory ich uwielbiam, a Down the road mogę słuchać bez przerwy.
Lina jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2012, 22:01   #573
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Lina Podgląd Wiadomości
Ja ostatnio odkryłam (zresztą dzięki chłopakowi) zespół C2C. Zabrał mnie na koncert. Od tamtej pory ich uwielbiam, a Down the road mogę słuchać bez przerwy.
Jeżu, czas chyba przestać czytać ten temat...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 23:31   #574
Grzegorz75
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Grzegorz75
 
Data rejestracji: 13.01.2003
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 207
Grzegorz75 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kukiz Siła i Honor

http://www.radiownet.pl/publikacje/p...y-sila-i-honor

http://www.youtube.com/results?searc....1.XqiLEasITJk

Płyta już kupiona po zapoznaniu.
__________________
Grzegorz75
Grzegorz75 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2012, 08:36   #575
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Też mam zamiar kupić tę płytę, nawet nie będę jej najpierw ściągał na próbę. Pozdrowienie GROMu mi starczy za rekomendację.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2012, 09:13   #576
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Edi, nie kupuj, rymy częstochowskie cię zabiją

"To tutaj jest mój dom, bo tamten mi zabrali,

Hitler i Stalin ręka w rękę szli.

Ribentropp Mołotow razem ustalali,

Jak mordować ludzi, by w dostatku żyć,

Jeden we Lwowie a drugi w Auschwitz. "
__________________
c'est la vie !!!

Ostatnio zmieniany przez Zetoxa : 11.09.2012 o godz. 09:15
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2012, 09:42   #577
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
On zawsze miał częstochowskie rymy, np.: Jak ja was k**** nienawidzę
I jak ja wami k**** gardzę.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2012, 13:53   #578
jakuubs93
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 10.09.2012
Posty: 5
jakuubs93 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A ja polecam coś ze staroci, albumy (nie utwory!) zespołu Pink Floyd. Ponadczasowe, genialne akustycznie, wbijające w fotel przesłaniem mocniej, niż niejeden rapowy kawałek rodem z ulicy. Tylko, jak mówię - należy ich słuchać całymi albumami, bo po utworach to raczej nie ma sensu.
jakuubs93 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2012, 07:56   #579
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
Edi, nie kupuj, rymy częstochowskie cię zabiją

"To tutaj jest mój dom, bo tamten mi zabrali,

Hitler i Stalin ręka w rękę szli.

Ribentropp Mołotow razem ustalali,

Jak mordować ludzi, by w dostatku żyć,

Jeden we Lwowie a drugi w Auschwitz. "
Kazik podobnie nawija a słuchany jest. jakby potłumaczyć teksty angielskie, dopiero można by paść ze śmiechu.

===================================

Wyszła płyta grupy ZZ TOP "La Futura". Stare teksańskie boogie i hard rock. Ale to już zupełnie inna muzyka niż na Eliminator i Afterburner. Prostsza, więcej w niej bluesa. Płyta brzmi chropawo. Albo taki zamysł albo jest źle nagrana.
__________________

SITH LORD

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 12.09.2012 o godz. 12:13
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2012, 10:51   #580
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Nie ma to jak stary dobry Slayer.

Wersja Disney Metal.
__________________
Pozdrawiam

Kogoro Akechi
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2012, 14:00   #581
EpesM
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 13.09.2012
Posty: 1
EpesM w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ostatnio dowiedziałem się, że jeden z lubianych przeze mnie zaspołów, Lamb of God, wcześniej nazywał się Burn the Priest. Ogółem ładna młóca - coś w stylu deathcore
Wstawiłbym link, a na razie nie mam 10 postów, więc miłośnikom mocnych brzmień polecam sprawdzić samodzielnie co to jest
EpesM jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2012, 08:55   #582
Lysacz
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 20.06.2012
Posty: 11
Lysacz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Slayer dał w sumie najlepszy koncert na Ursynaliach. Najlepsze, że support był z PL Ale o tym dowiedziałem się po fakcie
Lysacz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2012, 18:55   #583
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2012, 19:35   #584
Taxi Driver
Morderca alfonsów
 
Avatar użytkownika Taxi Driver
 
Data rejestracji: 19.11.2006
Posty: 68
Taxi Driver zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
The Rolling Stones i wagon wódki: Fakty i mity

http://muzyka.interia.pl/rock/news/t...ity,1852782,46

Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Świetne, takie czyste bez upiększeń, ale muszę poszukać tekstu pisanego, bo mój germański podupadł strasznie i nie rozumiem wiele.
__________________
You talkin' to me? You talkin' to me? You talkin' to me? Then who the hell else are you talkin' to? You talkin' to me? Well, I'm the only one here. Who do the fuck do you think you're talking to? Oh, yeah? Ok.

Ostatnio zmieniany przez Taxi Driver : 15.10.2012 o godz. 19:45
Taxi Driver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2012, 10:28   #585
terekU
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.10.2012
Posty: 31
terekU zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mela Koteluk - Spadochron bardzo przyjemna płyta
terekU jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.