Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.06.2006, 07:53   #46
Creew
DraganFly'er
 
Avatar użytkownika Creew
 
Data rejestracji: 16.08.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 160
Creew zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam
Ostatnio w swoje chciwe ***322;apki dosta***322;em nowy album Red Hot Chili Peppers-Stadium Arcadium i chcia***322;bym powiedzie***263; o nim kilka s***322;***243;w. Nie b***281;d***281; si***281; rozwodzi***322; na ok***322;adk***261; czy platiskiem w kt***243;ry wpakowano p***322;ytki. Tak, p***322;ytki, bo jest ich dwie Podw***243;jna dawka papryczek! P***322;yty dziel***261; si***281; na CD Jupiter i CD Mars. Zaczynaj***261;c od Jupietera, p***322;yta ta mniej mi si***281; spodoba***322;a, ze wzgl***281;du na te, ***380;e zakrawa na taki old schoolowy styl prezentowany przez Peppers***243;w, kt***243;ry mi si***281; przes***322;ucha***322;, m***243;wi***261;c stricte osobi***347;cie Z kolei 2ga p***322;yta, Mars, jest w wi***281;kszo***347;ci spokojniejsza, mo***380;e nie tak Balladowa jak By The Way, ale urzekaj***261;ca. Panowie wiedz***261; kiedy przygrza***263; gitark***261;, kiedy basem tak, by zachowa***263; r***243;wnowag***281; Og***243;lnie z zakupu jestem zadowolony, s***322;ucha***322;em wczoraj ca***322;y dzie***324;, w wannie, przy Pc, nawet usn***261;***322;em z s***322;uchakami na uszach. Polecam ten album z ca***322;ego serca bo uwa***380;am, ***380;e naprawde warto, a papryczki s***261; klasa sam***261; w sobie
I tak btw, jedyn z tych "lepsiejszych" kawa***322;k***243;w jest wg mnie "Desecration Smile", ciekawy jest, m***243;wi***261;c najpro***347;ciej
Zach***281;cam do przes***322;uchania i pozdrawiam
__________________
NEC 3500AG poszedł w niepamięć. Czas na Pioneer DVR-215D@DVR-215L
Creew jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.06.2006, 12:14   #47
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
W 'piractwie' przodujemy w całej Europie..
Nie inaczej
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 21:24   #48
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Wolę Celtic Frost.

nie znam, sciagam

Cytat:
Napisany przez Qbi@k
Ja lubie ALe raczej w wykonaniu zwyklych zespolow szantowych Zwlaszcza naszych ojczystych. Szanty folk to nasza potega muzyczna Tylu wspanialych zespolow "pirackich" co nasz kraj nie ma nikt inny

Polecam Mordewinda
nie znam, sciagam

z szantow mam tylko 1 mp3 - Ryczace Dwudziestki - Hiszpanskie dziewczyny
__________________

DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 22:12   #49
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Creew
Witam
Ostatnio w swoje chciwe łapki dostałem nowy album Red Hot Chili Peppers-Stadium Arcadium i chciałbym powiedzieć o nim kilka słów. Nie będę się rozwodził na okładką czy platiskiem w który wpakowano płytki. Tak, płytki, bo jest ich dwie Podwójna dawka papryczek! Płyty dzielą się na CD Jupiter i CD Mars. Zaczynając od Jupietera, płyta ta mniej mi się spodobała, ze względu na te, że zakrawa na taki old schoolowy styl prezentowany przez Peppersów, który mi się przesłuchał, mówiąc stricte osobiście Z kolei 2ga płyta, Mars, jest w większości spokojniejsza, może nie tak Balladowa jak By The Way, ale urzekająca. Panowie wiedzą kiedy przygrzać gitarką, kiedy basem tak, by zachować równowagę Ogólnie z zakupu jestem zadowolony, słuchałem wczoraj cały dzień, w wannie, przy Pc, nawet usnąłem z słuchakami na uszach. Polecam ten album z całego serca bo uważam, że naprawde warto, a papryczki są klasa samą w sobie
I tak btw, jedyn z tych "lepsiejszych" kawałków jest wg mnie "Desecration Smile", ciekawy jest, mówiąc najprościej
Zachęcam do przesłuchania i pozdrawiam
koszmarna nuda. myslałem, że nie dosłucham do końca, ale moja córka jest zachwycona
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 22:27   #50
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez zuk4u
nie znam, sciagam
Powinno cie sie spodobac
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 23:05   #51
Gomez47
Dziadzio
 
Avatar użytkownika Gomez47
 
Data rejestracji: 01.06.2006
Lokalizacja: pod Wawką
Posty: 102
Gomez47 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam,

Wish You Were Here.... Mój Boże, toż ja na tym rosłem (na Beatelsach, Breakout, nie znosiłem Rolling Stones). Przy takiej muzyce zawierałem nowe związki, przy takiej ("Epitaph" n.p.) przeżywałem jakże bolesne młodzieńcze rozstania. Czy te czasy jeszcze gdzieś są?
Kto zna ich adres?

Polecam tą stronę: http://www.krypta.whad.pl/html/
i najlepsze jakie znam tłumaczenie Crazy Diamond (niezapomniany Tomek):

Pamiętasz gdy byłeś młody?
Lśniłeś jak słońce.
Lśnij dalej szalony diamencie.
Naraz w twych oczach jest coś,
jak czarne dziury w niebie.
Lśnij dalej szalony diamencie.
Wpadłeś w krzyżowy ogień,
dzieciństwa i gwiazdorstwa.
Rozwiałeś w pył...
Chodź tu celu dalekich śmiechów,
chodź tu obcy, legendo, męczenniku,
i lśnij!

Dosięgłeś tajemnicy zbyt wcześnie.
Wyłeś do księżyca.
Lśnij dalej szalony diamencie.
Zagrożony nocnymi cieniami,
ukazany w świetle.
Lśnij dalej szalony diamencie.
Zmarnowałeś swoje przywitanie,
z przypadkową precyzją,
rozdeptałeś w pył.
Chodź tu szaleńcu, jasnowidzu,
chodź malarzu, kobziarzu, więźniu,
i lśnij...

Pink Floyd - 'Shine On You Crazy Diamond'

Edit: Szukałem Floydów, a wpadła mi w lapki taka czarna płytka z napisem "Pearl". Ją wrzuciłem. Kto jeszcze pamięta szaloną dziewczynę, w której (czy tylko ja?) było tylu nieszczęśliwie zakochanych .

Pozdrawiam (chyba Wish sobie włączę..)

Ostatnio zmieniany przez Gomez47 : 21.06.2006 o godz. 23:25
Gomez47 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2006, 02:27   #52
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no ja te***380; po p***322;ytach Pink Floyd dzisiaj polecia***322;em

Ummagumma, Medlle, Dark Side of the Moon, The Final Cut - po takim zestawie psychodelicznym to nic dziwnego, ***380;e jeszcze nie ***347;pi***281;. na dobranoc mam ochot***281; na Animals, ale nie moge znale***378;***263; - mo***380;e ***347;ci***261;gn***281;
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2006, 16:40   #53
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
Manowar ma 'ambitne' teksty jak nasz zawieszony Honor :\
Nie przesadzaj. Teksty ma nawet dobre (porównując z innymi zespołami z tego gatunki muzyki).

A jeśli chcesz poczytać naprawdę "ambitne" teksty, to znajdź tłumaczenia piosenek np. Britney Spears... Żenada
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2006, 18:21   #54
Gomez47
Dziadzio
 
Avatar użytkownika Gomez47
 
Data rejestracji: 01.06.2006
Lokalizacja: pod Wawką
Posty: 102
Gomez47 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam,

Moze to troszke nie na temat ale o tłumaczeniach słówko dorzucę, skoro już tu przeniosłem tłumaczenie "Crazy..". Tak się składa, że ten język jest moim hobby nie tylko wyuczonym. Niestety nie spełniło się moje marzenie aby choć przez dzień tylko jego używać. Wyjazdy są dla mnie za drogie. Pozostają coroczne letnie warsztaty językowe (jeżdzę) i darmowe często towarzyszenie gościom w Polsce, niestety .
Zauważcie, kto zna "smaczki" angielskiego, szczególnie londyńczyka który wyjechal do USA (spora różnica), że tłumaczenie Tomka jest miejscami jakby "chropowate" (np. "..Lśnij dalej..", "..ukazany w świetle.." itd.), pozornie aż prosi się o "wygładzenie" po polsku. Posłuchajcie jednak uważnie oryginału. Tomek nie złamal tłumaczenia przypadkiem. Język oryginału jest też niezbyt zgodny z uniwersytecką angielszczyzną, o dziwo, w tych samych miejscach, w których "popuścił" tekst Tomek. W tym tkwi moim zdaniem, genialność tłumacza.
Tomek przetłumaczył kilka filmów. Dla mnie są to jedne z nielicznych, w których ścieżkę dwiękową zmieniam bez bółu głowy, np. "Vaninishing Point" (oryginał). On CZUŁ klimat tego typu sztuki (Lacrimosa..)

Pisałem tu także o Janis Joplin ukradkiem. Naprawdę jako dzieciak pisałem do niej (na adres jakiejś amerykańskiej agencji muzycznej, wzięty z 'Bravo') swe pierwsze miłosne listy.
Niestety, pozostały bez odpowiedzi ("Cry, baby" ).

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Gomez47 : 23.06.2006 o godz. 20:20
Gomez47 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2006, 18:24   #55
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a kto to jest Britney Spears?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2006, 19:01   #56
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Czego wy sluchacie do cholery !!!!!!
Jakies metale i inne dziwy !!
Zaraz sie posypia negatywy i moze sie nawrocicie, porzadek ma byc kurde !!!!!



Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2006, 19:07   #57
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna
Zaraz sie posypia negatywy i moze sie nawrocicie,
Jak raz zaczniesz to juz sie nie nawrocisz To jest jak narkotyk z tym ze nie ma drogi powrotniej

__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2006, 20:30   #58
Gomez47
Dziadzio
 
Avatar użytkownika Gomez47
 
Data rejestracji: 01.06.2006
Lokalizacja: pod Wawką
Posty: 102
Gomez47 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Qbi@k
Jak raz zaczniesz to juz sie nie nawrocisz To jest jak narkotyk z tym ze nie ma drogi powrotniej

Witaj,

Może nie narkotyk, od młodości jestem fanatykiem trzeźwego życia i przeżywania każdej chwili. To nie mój żart, pijany byłem w życiu tylko raz, na zakończenie siódmej klasy, wtedy końca szkoły podstawowej, przerażenie jakiego doznałem mi wystarczyło. Potem nauczylem się markować picie aby nie psuć humoru pijącym naprawdę. Innych używek nie próbowałem.
Muzyka to nie tylko "metal", bo gdy powstawała, slowo "metal" oznaczalo zwykle żelastwo, nie muzykę. Termin "rock symfoniczny" dopiero się wtedy (amerykańscy krytycy) "wykuwał".
/Kończył swa karierę Król Elvis Presley (wkrótce potem umarł) a zaczynała się Nowa Złota Era.
To co jest w eterze teraz to jedynie marne tej ery popłuczyny

Powyższe nie oznacza że nie goszczę (straszne ceny biletów ostatnio) w Operze, Operetce. Staram się być na wszystkich większych wydarzeniach muzycznych, poza konkursami. Nie lubie atmosfery "muzycznej rywalizacji".

Nie ma z tego stanu ducha drogi powrotnej? I bardzo dobrze.

Pozdrawiam
Gomez47 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2006, 20:59   #59
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hehehe metal to nie znaczy ***322;omot bez muzyki, dobry metal to oddanie uczu***263; i kawa***322; dobrej muzyki. jest to kontynuacja roka wykonywamego przez takie zespo***322;y jak Deep Purple np. to nie znaczy, ***380;e ja s***322;ucham metalu ca***322;y czas cho***263; jestem jego fanem. na 10 p***322;yt, kt***243;re s***322;uchyam to pewnie jedna jest metalowa
s***322;ucham jazzu, bluesa i tak dalej. staram si***281; s***322;ucha***263; dobrej muzyki powa***380;nej te***380;.
wszystkiego co JEST muzyk***261; a nie d***378;wi***281;kami jak techno.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2006, 20:59   #60
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna
Czego wy sluchacie do cholery !!!!!!
Jakies metale i inne dziwy !!
Zaraz sie posypia negatywy i moze sie nawrocicie, porzadek ma byc kurde !!!!!



jak cie nawrocimy to bedziesz podskakiwac z radosci na dzwiek takich slow jak behemoth czy vader
__________________

DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.