Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.04.2022, 21:51   #901
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Dzisiaj się odsłonię... ten jeden raz...
będę nie mało zaskoczony jeśli ktokolwiek z Was będzie kojarzył coś takiego... i pomyśleć że wychowało mnie to jako kilkulatka i uspokaja/rozluźnia i bawi do dziś. To już 30 lat!


a tu duże... choć z internetu
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.04.2022, 11:43   #902
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ja kojarzę i co więcej, nadal słucham co jakiś czas Fantastyczna, dość prosta ale bardzo melodyjna i rytmiczna elektroniczna muza, świetna choćby do jazdy samochodem. Przy większej ilości albumów zaczyna się wszystko nieco zlewać i męczyć, dlatego warto dawkować z umiarem aby nie przesadzić. Tak czy inaczej jest super.

Jak słyszę te dźwięki, od razu w myślach przypomina mi się rynek handlowy w moim mieście, gdzie w latach 90'tych można było kupić między innymi kasety magnetofonowe i w wielu budkach leciał właśnie Laserdance. Było go już słychać daleko od stoiska, więc szło się za muzyką.

Jakiś czas temu w ramach powrotu do kaset, nagrałem sobie składankę największych hitów, jak na zdjęciu. Polecam jeśli ktoś lubi elektroniczne klimaty i nie zna Laserdance

-laserdance.jpg
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2022, 23:16   #903
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Ja oczywiście słucham bardzo wielu rzeczy, jednak będąc niezwykle nostalgicznym do LD oraz KOTO wracam niezwykle często..., to dla mnie całe dzieciństwo. Heh... składanki do samochodu, a właściwie karty pamięci raczej zawsze mają co lepsze melodie.
W 90% album Ambiente mi się podoba, ale ma dla mnie przede wszystkim niezwykle uspokajający wpływ.
Mnie zaraził starszy o 10 lat brat, a że był dla mnie bardzo dużym wzorem to chłonąłem jak gąbka co przytargał do domu. Jakość z LP pozostawia dużo do życzenia, ale z racji 30 lat wiele się wybacza. Poza tym dzisiaj oryginalne płyty czy już nawet mp3 jest w takiej jakości że to tylko na sprzęt odtwarzający i głośniki można narzekać.

Heh, pomyśleć że Laser Dance, Koto, Rygar i chyba jeszcze parę nazw "projektów" tworzyły te same osoby. Co do KOTO to długa historia, bo Mayola początkowo sprzedał prawa do nazwy by w okolicach 2000 roku je odzyskać i sp***ć klimat.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2022, 15:03   #904
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Heh, pomyśleć że Laser Dance, Koto, Rygar i chyba jeszcze parę nazw "projektów" tworzyły te same osoby.
Mnie raczej dziwi, że poszczególne utwory w ramach pojedynczych, a także różnych albumów oraz projektów mogą mieć różne nazwy
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2022, 06:51   #905
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeśli ktoś ma czas i lubi psychedelic jazz fusion Mildlife Live from South Channel Island
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.05.2022, 17:06   #906
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Jeśli ktoś ma czas i lubi psychedelic jazz fusion Mildlife Live from South Channel Island
To nie moje klimaty, ale ciekawa.
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2022, 22:56   #907
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Heh, nie jest tajemnicą że prócz dobrego rocka, to słucham i wychowałem się głównie na muzyce elektronicznej, która towarzyszy mi zarówno przy pracy jak i w relaksie.

Duet Royksopp siadł mi ze swoimi brzmieniami już jakiś czas temu, a singiel Monument z charakterystycznym wokalem Robyn to majstersztyk (fajnie się przy tym prowadzi jadąc autostradą chociażby).

Przyznam się jednak, że od 3 dni nie mogę przestać się jarać wersją live tego co zagrali z inną wokalistką Jonna Lee. Wydaje mi się że jak to w wersji live gdzieś zafałszowała, poza tym niewątpliwie jakość nagrania nie jest za dobra, ale gubi się to w całości. Jeśli jednak o sam podkład idzie od Royksopp to mam ciary. Bez dobrych głośników z dobrym i czystym basem nawet nie podchodzić...

Wersja Live (Panie Łogień od ~4:05 )
https://www.youtube.com/watch?v=Y_g-6Mz4EyA

... czy perkusista ma na szyi różaniec?

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 24.10.2022 o godz. 23:04
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2022, 20:37   #908
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Wydaje mi się, że TAK.
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.11.2022, 10:25   #909
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
O gustach się ponoć nie dyskutuje... ale jak chcecie się dobrze z żoną/koleżanką poprzytulać to puśćcie to... https://www.youtube.com/watch?v=-s_6LjSmZqo


No też... Röyksopp

A jak Wam siądzie to polecam wersję extended


dajcie znać czy się podoba.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2022, 20:30   #910
ArnoldBoczek
Kiełbasożerca
 
Avatar użytkownika ArnoldBoczek
 
Data rejestracji: 15.04.2014
Posty: 1,054
ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Zobaczcie to, kiedyś o tym wiedziałem, ale ze starości zapomniałem.

https://www.youtube.com/watch?v=b7lA9eapdGI
ArnoldBoczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2022, 21:41   #911
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
O wreszcie coś dla starych koneserów
Dla młodych abstrakcja
Szkoda że jakość gorsza od tragedii.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2022, 21:48   #912
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
My dla odmiany na Depeche Mode jedziemy w czerwcu
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2022, 01:43   #913
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
O wreszcie coś dla starych koneserów
Dla młodych abstrakcja
Chciałbym, żeby to była nieprawda

Kiedyś podczas jakiegoś tam spotkania towarzyskiego rozmawiałem z młodą dziewczyną, która była studentką organistyki, czyli jakby nie patrzeć kierunku raczej mającego cośkolwiek wspólnego z muzyką. No i jakoś tak zupełnie niespodziewanie rozmowa na tematy muzyczne zeszła. Okazało się, że nie zna takich może odrobinę mniej znanych zespołów jak Dream Theatre, no to spróbowałem bliżej, w kierunku takich oczywistości jak Pearl Jam, Genesis, czy wreszcie właśnie Mettalica... Spróbowałem z innej mańki, skoro kierunek muzyczny, to zahaczyłem o standardy jazzowe (ale te naprawdę sztampowe). Można powiedzieć, że doznałem, żeby nie powiedzieć ciężkiego szoku, to przynajmniej sporego zaskoczenia

Wiem, jestem stary marudny zgred, ale jakoś ci młodzi nie za bardzo interesują się światem, który roztacza się wokoło

Żeby nie przychodzić do tego tematu z pustymi rękami, bardzo fajne wykonanie Blue Bayou Lindy Ronstadt.
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2022, 09:37   #914
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Po poście Edka i Jarsona obudziły się moje zakamarki pamięci. Jakoś dawno nie słuchałem, aż się dziwię.
Chyba tu jeszcze nie było.
Są tu jacyś fani Kinga Diamonda?
Mercyful Fate - Evil (OFFICIAL VIDEO) - YouTube
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2022, 13:34   #915
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,380
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Po poście Edka i Jarsona obudziły się moje zakamarki pamięci. Jakoś dawno nie słuchałem, aż się dziwię.
Chyba tu jeszcze nie było.
Są tu jacyś fani Kinga Diamonda?
Mercyful Fate - Evil (OFFICIAL VIDEO) - YouTube
Masz racje, trzeba obudzić dawne wspomnienia muzyczne.
A King Diamond i Mercyful Fate to wspaniałe czasy dobrej muzy.
Ja tam jeszcze uwielbiam https://www.youtube.com/watch?v=eSUdlUmtg3Q
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01
siwymariusz jest online   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.