Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.04.2010, 10:01   #121
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Obsada to nie wszystko. Pewnie bedzie tak jak z rambo da sie ogladnac i tyleZbyt duza ilosc "gwiazd" to tez nie dobrze.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.04.2010, 10:25   #122
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
No własnie o tym piszemy w poprzednich postach. Może być ciekawie !
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2010, 14:20   #123
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ale jednak Statham i Jet Li mi tutaj nie pasują. To nie ta epoka i nie lata. Lubię obydwu, ale tu zamiast nich mogli poszukać jeszcze kogoś z lat 90. Np. Billy Blanks, Bolo Yoyng, Jeff Wincott, Matthias Hues, Van Damme.. Tych jeszcze pamiętam z ówczesnych filmów to jest to samo pokolenie, co Stallone, Schwarzenneger czy od biedy Willis (bo on kojarzy mi się jednak z bardziej 'dojrzałymi' filmiami - oczywiście bez przesady, ale pomiędzy Rambo a przykładowo Szklaną Pułapką jest dla mnie spora różnica).

Niemniej film pewnie obejrzeć będzie się dało.


Swoją drogą to dobrze odkonserwowali Stallone'a Jeszcze kilka lat temu wyglądał on jak 60 letni dziadek (którym w sumie wiekowo już jest), a patrząc na ten trailer to spokojnie mógłby jeszcze w filmach akcji trochę popogrywać (przeciwko czemu swoją drogą nic bym nie miał, bo lubiłem te filmy z nim).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2010, 19:55   #124
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ależ oni starzy
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2010, 21:33   #125
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Bolo to juz ciut za stary '38
Ale np 2 lata mlodszy chuck norris

Dudikoff, Don 'The Dragon' Wilson i jeszcze kilku co spamietac nie moge.

EDIT: (znalezione)
Chuck odmówił, Van Damme również, Seagal takze

Jak moglem o segalu zapomniec.
I jeszcze wygrzebalem: Kurt Russell, Henriksen lance, i jedno mi umknelo
Kina beda oblegane.

EDIT II:
Billy Blanks, Jeff Wincott , Matthias Hues - mozesz po dwa filmy podac z nimi ktore pamietasz ? Oprocz Dark Angel bo to kazdy zna.

EDIT III:
Charlie Sheen, rutger hauer, tanczacy z wilkami w jakims epizodzie. Ale to by juz byla epicka historia.

Ostatnio zmieniany przez Sunna : 04.04.2010 o godz. 21:55
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2010, 11:11   #126
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna Podgląd Wiadomości
Bolo to juz ciut za stary '38
Ale np 2 lata mlodszy chuck norris
Co do Bolo to widziałem różne daty jego urodzin, ale oficjalna (chyba..) strona podaje czterdziesty któryś (chyba 47), więc jest raczej trochę młodszy. Poza tym oglądałem zdjęcia z jakiegoś spotkania w zeszłym roku i muszę przyznać, że wyglądał całkiem nieźle. Właściwie bardzo dobrze i na dobrą sprawę poza kilkoma zmarszczkami wygląda mi, że jest w dużo lepszej kondycji niż Vandamy, Schwarzennegery i inne



Cytat:
Dudikoff, Don 'The Dragon' Wilson i jeszcze kilku co spamietac nie moge.

EDIT: (znalezione)
Chuck odmówił, Van Damme również, Seagal takze

Jak moglem o segalu zapomniec.
Też mi Seagal z głowy wypadł a to godny zapamiętania 'zabijaka lat 90' . Chociaż też tu przyznam mniej by mi pasował. Jednak Schw. i Stallone to filmy z taką typową 'rozpierduchą' jak w tym trailerze, natomiast u Seagala więcej było walki wręcz niż wybuchów i strzelania (choć to oczywiście też).


Cytat:
I jeszcze wygrzebalem: Kurt Russell, Henriksen lance, i jedno mi umknelo
Kina beda oblegane.
Za Russellem jakoś nigdy nie przepadałem. Miał z jeden - dwa ciekawsze filmy, ale pozostałe nigdy nie przypadły mi do gustu.



Cytat:
EDIT II:
Billy Blanks, Jeff Wincott , Matthias Hues - mozesz po dwa filmy podac z nimi ktore pamietasz ? Oprocz Dark Angel bo to kazdy zna.
Sporo ich było.. Jeff Wincott i Matthias Hues zagrali np. w bardzo dobrej moim zdaniem Misji Sprawiedliwości. Nawet kilka miesięcy temu robiąc porządek w starych kasetach trafiłem na ten film i z przyjemnością obejrzałem. Czego nie mogę powiedzieć np. o TC 2000, w którym grał między innymi Bolo Young i Billy Blanks (także Matthias Hues). Pomimo niezłej obsady i powiedzmy akceptowalnej fabuły ten film to tragedia. Nie wiem, jak kiedyś mógł mi się podobać.

Billy Blanks grał jeszcze w przyzwoitym "W szponach CIA" i kilku innych, których tytuły jednak nie utkwiły mi w pamięci (jednak w większości były to raczej bardzo proste i płytkie produkcje). Jeff Wincott też się w różnych filmach przewijał, np. w "Oddziale poza prawem", ale wydaje mi się, że Misja Sprawiedliwości się tutaj zdecydowanie wyróżnia (na plus). Matthias to etatowy czarny charakter i też sporo go było, ale tu niestety też były to raczej gorsze filmy (choć nie wszystkie).

Generalnie żaden z tych aktorów nie był tak popularny jak Stallone czy Schwarzenneger, ale jeśli chodzi o typowe 'bijatyki' to chyba oni głównie królowali w latach 90.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2010, 07:09   #127
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Jak przeczytałem Wincott i Hues to od razu pomyślałem własnie o Misji Sprawiedliwości.
i oczywiście o Bridget Nielsen
też mam na VHS

A Rambo (a raczej "Pierwsza Krew") jest ambitnym filmem opartym na książce. Opowiada dramat żołnieży powracających z wietnamu do USA, których społeczeństwo traktuje jak zwyrodnialców.
Kolejne części to kino akcji i nie powinny powstać.
Chociażby dlatego że w książce Rambo ginie (w sumie to i tak czekałaby go kara śmierci bo nie cackał sie z glinami tak jak na filmie).

Bardzo lubie filmy z Schwarzeneggerem i Stallone, choć ten drugi zdecydowanie lepiej znalazł sie w latach 90-teych (Człowiek Demolka, ten o ratownikach górskich, Judge Dredd, Tunel).
Schwarzenegger po T2 (1991) zaczął grać w komediach i raczej pamiętam go z Terminatora, Predatora, Commando czy Conana.
VanDamme też super (np Universal Soldier, Nieuchwytny Cel).

Ktoś moze sie smiać, ze to było słabe aktorstwo. Ale takich aktorów juz nie ma. Obecne filmy akcji są nastawione na efekty i wybuchy. Aktorzy sa nijacy i właściwie bez różnicy kto zagra.
Już nie moge kolejnych filmów z Christianem Bale. Dobry aktor, lubie go. Ale jest taki mało wyrazisty że w T4 mógł uchodzić za postać drugoplanową...
Stallone nie da sie z nikom pomylić. A Schwarzanegger przy całej swojej poteżnej budowie wcale nie wyglądał na zbója i tępaka - mógł więc grać postacie pozytywne (i główne role, a nie strażnika baru w 45 minucie filmu).
To samo Clint Eastwood, Harrison Ford... jakoś nie widze zeby ktoś tych wszystkich aktorów zastąpił. Zwłaszcza że teraz obsadza sie w rolach najchętniej dwudziestolatków.

Jestem zawiedziony że nie będzie Schwarzeneggera w nowym Predatorze. Nawet jeśli nie w głównej roli na pewno poszedłbym do kina. Będzie to sequel jedynki z pominięciem Predatora 2 oraz całkiem moim zdanim chybionego AvP.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 09.04.2010 o godz. 07:31
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2010, 08:24   #128
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Też mile wspominam filmy z tamtych lat. Często są krytykowane za głupią fabułę, czy kiepskie aktorstwo, ale jak się spojrzy na dzisiejsze kino akcji, to wcale nie jestem pewien, czy jest lepiej. Owszem, trafiają się perełki, ale większość raczej głębokością scenariusza czy aktorstwa również nie poraża. A kino lat 90 było proste, intensywne i.. na swój sposób atrakcyjne. Kiedy przy jakiejś okazji wracam do niektórych tytułów, to nie mam poczucia, że to tylko wspomnienia były dobre, a rzeczywistość je weryfikuje. Dalej w większości wypadków bardzo przyjemnie mi się ogląda.

Co ciekawe patrząc na przykład na Vandama, zagrał on w kilku ciekawych i dobrych filmach (typu na przykład Double Impact), ale z czasem, mimo że aktorem cały czas był takim samym, filmy z jego udziałem stały się coraz gorsze. Nie jest to jedyny taki przypadek. Mam wrażenie, że na siłę starano się dopasować do zmieniających się czasów i tworzyć filmy bardziej ambitne, mimo że wcale nie było takiej potrzeby (a i efekt taki nie był). Inny doskonały przykład do Seagal. Te stare filmy z nim naprawdę były bardzo dobre, o ostatnich (najnowszych) szkoda w ogóle mówić. A szkoda..


Przyznam, że tęsknię trochę za tamtym kinem. Wtedy wiadomo było, że jest główny bohater, który zaraz wykończy wszystkich złych, ale zawsze chodziło o coś innego i fabuła wcale nie była powtarzalna. Nawet sam Stallone i jego filmy różniły się od siebie - wymienione przez ciebie Człowiek Demolka, Na Wysokości (?), Sędzia Dredd czy Tunel (no, ten ostatni może był nieco innego typu). Trudno powiedzieć o nich, że są do siebie podobne. A Stallone moim zdaniem wcale nie był złym aktorem (oczywiście nie był wybitnym, w dramacie by się nie znalazł, ale weźmy np. popularnego dzisiaj Bena Affeca...).

Długo by tak można.. W każdym razie pod wieloma względami tamte filmy są dla mnie lepsze od dzisiejszych. Przynajmniej jeśli mowa o ogóle, bo perełki znajdą się i tu i tu.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2010, 11:56   #129
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Z dzisiejszymi filmami akcji jest podobnie, jak z dzisiejszymi grami. Co z tego, że mają wypasione efekty, budżet setek milionów dolarów, jak brakuje im klimatu. Podobnie jest z grami. Dziś nie ma już takich filmów jak Rocky, Rambo. Nawet Commando, w którym Arnold zabija z setkę osób w pojedynkę dało się oglądać i sprawiało to frajdę. Czego nie można powiedzieć o większości dzisiejszych produkcji.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2010, 14:55   #130
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Mądrze piszecie i przypomnieliście mi sporo nazwisk, z lekka już zapomnianych gwiazd kina akcji lat 80 tych. Ja pamiętam nieżyjących już niestety Bronsona, Savallasa . Żyje jeszcze niezapomniany American Ninja Dudikoff oraz chyba Japończyk Sho Koshugi (etatowy Ninja - Red Scorpion, Shogun Mayeda) - ten by sie nadał zamiast Jeta Li.

Wśród nowych aktorów jest chyba moda na twarze bardziej stalowe niż Arnie Terminator - niewiele uczuć wyrażają Affleck, Sam Worthington, Christian Bale...
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2010, 20:45   #131
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Nie bedzie po kolei ale co tam
Christian bale w mechaniku dal rade, i to niezle nawet.
Tak samo stallone w copland. Rzadkie poswiecenie obu aktorow do roli.
Van damme i segal zdaje sie ze mieli klopoty z narkotykami (ten pierwszy napewno). Wiec to moze byc jedna z przyczyn zalamania ich kariery.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2010, 10:23   #132
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Van Damme na pewno tak.
Seagal raczej nie. Oprócz tego że jest aktorem jest aktywnym posiadaczem bardzo wysokiego stopnia w Aikido (7 czy 8 dan) i paru innych sztukach walki.
Prowadzi swoje Dojo w Japonii (i pewnie nie tylko). Aktywnie uczestniczy w życiu "aikidowej" społeczności.
Więc raczej nie mógłby sobie pozwolić na narkotyki.

Niestety tylko jego pierwsze filmy były fajne (Nico, Wygrać ze śmiercią, Na zabójczej ziemi itd). Co prawda scenariusz zawsze ten sam - gość który poprzez znajomość aikido jest praktycznie nietykalny w walce wręcz nawet jeżeli rzuca sie na niego 50 chłopa - więc nie boi sie postawić praktycznie nikomu.

Ale potem, gdy urósł mu brzuszek, zaczął grać nawiedzonych buddystów obwieszonych talizmanami a aikido w filmach praktycznie brak - dla mnie to nie to samo :/

Dla mnie legendarny jest Jackie Chan. W każdej dekadzie jego filmy sa inne, ale ogląda sie z przyjemnością. Żaden Jet Li go nie zastąpi.

Kurt Russel już był, Rutger Hauer był, ale nie wiem czy wspominaliście Vala Kilmera. Najbardziej lubie go z Willowa (takich filmów sie już nie robi, zeby nawet najlepsze komputery efekty robiły).

A wyobrażacie sobie Indiana Jonesa bez Harrisona Forda? Niech od razu sobie darują.
Już wystarczy ze ktoś sie wziął za remake Robocopa, który ma całkowicie odmienić ten film (inne "uniwersum"). To po co w ogóle nazywać to Robocop?
Co następne? Remake Terminatora i Conana?


Ostatnio zmieniany przez sobrus : 12.04.2010 o godz. 10:37
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2010, 12:19   #133
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Willow był świetny, ale dla mnie to w sumie jedyny film Kilmera, który z tamtych lat zapamiętałem.

A Ford aktorem był bardzo dobrym i wiele wartych uwagi filmów z jego udziałem było, ale to też nie był taki typowy 'ekranowy zabijaka'. Choć na pewno warty wspomnienia aktor tamtych lat.


Ma też być remake Drużyny A. Niech robią jak mają ochotę, w końcu nowych pomysłów coraz mniej, a pieniądze zarabiać trzeba... Choć mnie akurat do oglądania nie ciągnie.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2010, 13:14   #134
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Remake Terminatora i Conana?
Conan jest już akurat pewny. Zdjęcia ruszyły 15 marca w Bułgarii.
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2010, 13:25   #135
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Taa... a głównym bohaterem ma być jakiś ratownik plażowy..

Nie żebym akurat do tego aktora coś miał, a jeśli go nie zmienili, to pasuje on do takiej roli, jak nie wiem.. Pudzian do roli baletnicy.. Sorry, ale Conan w większości książek (przeczytałem wszystkie lub większość jakie wyszły w Polsce - dobre 80 albo i więcej) był opisywany jako bardzo wysoki, potężnie zbudowany facet, który zawsze wyróżniał się wzrostem i posturą. Ten aktor jest co prawda dość dobrze zbudowany, ale do gabarytów Conana bardzo mu daleko. Niby nie jest to najważniejsze, ale jako że fabuły super odkrywczej się nie spodziewam, to chciałbym, aby chociaż wizualnie było to jakoś ciekawie przedstawione. Zwłaszcza, że ta postać i jej przygody są wprost gotowym materiałem na wiele filmów.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.