Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.05.2005, 13:04   #31
krEcik^
-=['MaStAh']=-
 
Avatar użytkownika krEcik^
 
Data rejestracji: 19.02.2005
Lokalizacja: Pabianice
Posty: 82
krEcik^ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co do WWO to potwierdzam, jeden z moich ulubionych zespolow ich najlepsza piosenka (moim zdaniem) "Każdy ponad każdym" --> ocencie sami
Pozdro
__________________
krEcik^ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.05.2005, 14:11   #32
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
"Kazdy ponad kazdym, innego traktuje, jakby byl niczym. Wszyscy najmadrzejsi mysla chyba, ze sa wybrancami..." Slyszalo sie kiedys Ale ja i tak twierdze ze Eastclubbers, C-Bool i Manowar sa the best

Nie zapominajcie tez o zespolach typu Kombi, Lady Pank i inne nieco starsze zespoly, ktore graja rownie swietna muzyke. Moje ulubione z tego rodzaju to: Pokolenie, Na falochronie, Jest taki dzien, Niepokonani, Nie od razu raj i Krakow (Myslowitz i Marek Grechuta) Ehh... "Krakow jeszcze nigdy tak jak dzis, nie mial w sobie takiej sily i, moze to ten deszcz moze przez ta mgle, ale w kazdej twarzy ciagle widze cie (...) Widze cie tak wiem, nie zrobie wiecej zdjec tak wiem, nie bede prosil, lecz tak wiem, to przeciez zaden grzech, tak wiem..." Ta piosenke wszystkim goraco polecam, bo moim zdaniem jest swietna
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2005, 17:08   #33
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tenacious D - Tribute
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2005, 17:27   #34
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez .::piotrek::.
[...] i Manowar sa the best [...]
Manowar gra prawdziwego Rock 'n 'Rolla, ale jest to dość prymitywny metal, choć najczęściej czysty - pozbawiony niepotrzenbych upiększeń.

ale gdy przejdziemy do tekstów, to nie dość, że w dużej części są marne to jeszcze nazistowskie. ja tam kapeli do gazu nie posyłam ale nie jest to to co ja lubię najbardziej.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2005, 17:40   #35
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
Manowar gra prawdziwego Rock 'n 'Rolla, ale jest to dość prymitywny metal, choć najczęściej czysty - pozbawiony niepotrzenbych upiększeń.

ale gdy przejdziemy do tekstów, to nie dość, że w dużej części są marne to jeszcze nazistowskie. ja tam kapeli do gazu nie posyłam ale nie jest to to co ja lubię najbardziej.
Podaj mi kilka zespolow, albo wykonawcow, ktorych teksty sa hitami i po polsku, czy po przetlumaczeniu na jezyk polski maja jakis wiekszy sens
__________________

Ostatnio zmieniany przez .::piotrek::. : 14.05.2005 o godz. 17:42
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2005, 17:47   #36
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wiesz hitami to zawsze jest taki syf, że się nie da! ^_^

ludzie są prości. ja też
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2005, 18:14   #37
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak to teraz jest, zeby stworzyc hit wystarczy sobie wymyslic jakies zdanie np: "CDRinfo jest the best" i powtarzac przez jakies 3 minuty, a na koncu dac "ooooo ale ono jest the best" i od nowa zaczynamy powtarzac nasza formule, a nasza posenka zostanie hitem numer 1
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2005, 18:35   #38
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
ja popieram Ice'a - jest hip hop i "hip hop"
dla mnie zespoly najbardziej warte uwagi to:
Kaliber 44 - pierwsza plyta specyficzny "psychorap" - trza polubic, nastepne b. fajne
Paktofonika
WWO
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2005, 19:56   #39
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez .::piotrek::.
Ale ja i tak twierdze ze Eastclubbers, C-Bool i Manowar sa the best )
C-Bool rzeczywiście jest the best

Widać słuchamy tego samego
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2005, 20:11   #40
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ice
no pierw to trzeba odroznic hip-hop-polo od hip-hop'u
jezeli dobrze pamietam to to jest 18l a tego nie zaliczylbym do "czystego" Hip-hop'u, nie urazajac fanów tego zespolu... takie jest poprostu moje odczucie.

a wracajac do tematu podam zespoly ktore mi przypadly do gustu.

donGuralesko,
kasta,
slums attack (szczegolnie ten stary z poczatkow)
kaliber 44
paktofonika
Hemp Gru
WWO
Zip skład
Killaz Group
PCP
i inne.
Widze, że podoobny gust do mojego
dodałbym jeszcze z nowszych Wiele C.T
- Molesta, Gramatik
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2005, 20:22   #41
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez .::piotrek::.
...Manowar sa the best ...
Musze se posłuchac Manowara
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2005, 20:37   #42
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez .::piotrek::.
Podaj mi kilka zespolow, albo wykonawcow, ktorych teksty sa hitami i po polsku, czy po przetlumaczeniu na jezyk polski maja jakis wiekszy sens

musze powiedziec ze tak.

przejedz sie po gothic metal -

w sumie nie wiem czy do konca zrozumiałem pytanie ale kilka zespłów z txt po polski: jak dla
mnie DZEM

a po przetłumaczeniu theatre of tragedy(niektóre), Lacuna Coil(niektore)

przynajmniej ja to tak odczówam, ale mowie przyjrzyj sie dyskografii Dzemu
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2005, 21:01   #43
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Lube jeszcze sobie posłychac
CNE&WSZ - Kazdy szczegol, i całą płytke tych dwóch panów
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2005, 21:28   #44
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Gallus Taaa Wojek samo zlo & Czlowiek nowej ery, nie wiem czemu, ale mi sie chce smiac zawsze jak widze WSZ

@Bartek No, c-bool to jest to , tak samo jak Eastclubbers: Russian, Beat is coming (Yeah... "Look at my face, I can heal you... (...) We are the kings of the music..." ) i Wonderful dancing, teraz mam kilka nowych z c-boola: zok zok i House baby, polecam
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2005, 21:30   #45
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Z pl hh/rapu polecę ze swej strony:
Ego - rymy zwątpienia
Paktofonika - jestem bogiem (dj haem remix)
MC Sobieski - portret
N.A.S. - anty liroy
Slums Attack - 997
Wzgórze Yapa3 ft. kaliber 44 - język polski
Kaliber 44 - + i -
Grammatik - każdy ma chwile
OSTR - masz to jak w banku
Wiecej do głowy my nie przychodzi, gdyż przerzuciłem się na usa hh.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.