Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.01.2006, 10:53   #1
dramina
Pento Sqad
 
Avatar użytkownika dramina
 
Data rejestracji: 28.12.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 91
dramina ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
Przerabianie filmów z cd na DVD

siema:

Zna może ktoś program do filmów żeby przerobić film na CD na wersję na DVD.Żeby film na zwykłej cd stał sie filmem w wersji DVD z dobrą jakością jaką się spotyka w filmach na DVD.


pozdro :cool: :cool: :cool:
dramina jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.01.2006, 11:14   #2
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
WinAviConverter+Kodeki
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2006, 12:17   #3
koza59
Pento Sqad
 
Data rejestracji: 20.12.2005
Lokalizacja: Polska
Posty: 35
koza59 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zapytaj sie trola to ci powie
koza59 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2006, 23:28   #4
MARSEL28
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.01.2006
Posty: 4
MARSEL28 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
WITAM SERDECZNIE.

Mam na imię MARCIN.
Mam ogromną prośbę do Was drodzy forumowicze. Może to pytanie wydawać się Wam będzie banalne i zbyt proste na poświecenie mu uwagi, ale jeżeli nie, to bardzo proszę o odpowiedz.
Mam styczność z kompem, ale niestety w całkowicie innym zastosowaniu - ukierunkowanym raczej w jednej dziedzinie z racji pracy (projekty, konstrukcje budowlane itp***8230;). Na szeroko pojętą zabawę kompem poprostu nie mam czasu. Wiec może przejdę do rzeczy. Chodzi mi konkretnie o przeprowadzenie konwersji (przeróbki) np. filmu zapisanego w formacie MPEG na AVI lub DVD przez program: VirtualDub 1.6.12 (lub inny VirtualDub...). Coś nie coś juz rozgryzłem, ale nie wychodzi mi to jak najlepiej. Sedno problemu leży w tym ze przed przeróbką nie wiem co zaznaczyć aby materiał po przeróbce nie zwiększał aż tak radykalnie rozmiaru np. przed (w MPEG) 600MB / po (w AVI) 1,7GB. Po za tym szkopułem nie wiem gdzie się wybiera format zapisu na który ma być przerobiony np. film (załóżmy ze z MPEG/DVD - nie wiem czy się wogule da na tym to zrobić, ale jeżeli już przy ty jestem to wypadało by się zapytać). Po za tymi problemami nie wiem jakich mam używać kodeków proponowanych przez program, aby były niezawodne i odpowiednie (dotyczy to zarówno AUDIO jak i VIDEO).

Nie wiem czy nazbyt dobrze to wytłumaczyłem.
Prosił bym Was o fachową instrukcje (krok po kroku) jak przerobić np. film z formatu MPEG na AVI i z MPEG na DVD (jeżeli wogule się da). Chodzi mi o przeróbkę w miarę krótkim czasie i mniej więcej nie odbiegającą normą jakości od protoplasty (przerabianego materiału).

Jeżeli będziecie mi mogli poświęcić trochę (zapewne cennego) czasu, to będę bardzo wdzięczny.
Proszę o jakakolwiek odpowiedz: Marsel28@wp.pl

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Ps. Jeżeli macie alternatywę podobnego programu (banalnego w obsłudze) wraz z seriami, kodekami itp***8230;, to poprosiłbym o takowy wraz z instrukcją (krok po kroku) konwersji wyżej wymienionych zagadnień.
MARSEL28 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2006, 07:01   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mam nadzieję, że to wystarczy:
http://virtualdub.republika.pl/
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.