Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 13.01.2008, 15:44   #1
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
[serial] House M.D.

Cytat:
Na początku grudnia stacja AXN zacznie emitować amerykański serial obyczajowy "Dr House", który od września nadaje także telewizyjna Dwójka. Produkcja opowiada o ekscentrycznym lekarzu. Tytułowy bohater serialu - doktor Gregory House (w tej roli Hugh Laurie), jest cynicznym, lecz zarazem genialnym diagnostykiem, cieszącym się w środowisku medycznym opinią szaleńca i wichrzyciela. W każdym odcinku próbuje on wraz ze swoim zespołem zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, nie wyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy. Oprócz tego serial skupia się także na prywatnym życiu House'a i członków jego zespołu. W AXN produkcja będzie emitowana od poniedziałku do piątku o 22.00 począwszy od 3 grudnia br. Kanał zakupił pierwszy sezon, ale bardzo prawdopodobne jest, że na antenie stacji pojawią się także kolejne (obecnie w USA w sieci Fox nadawana jest czwarta seria). Z kolei w Polsce pierwszą odsłonę "Dr. House'a" w tej chwili emituje także TVP 2 (w czwartki o 22.05).
Ogladam wlasnie maraton serialu House M.D. jakies 80 odcinkow - ciurkiem od sylwestra do dzisiaj.
I im dluzej ogladam, tym bardziej mi sie podoba.
Zgorzknialy, ciniczny, dowcipny, profesjonalny diagnostyk dr. House m.d.
Podoba mi sie - i polecam.
Moja twierdzi, ze Grey Anatomy jest lepsze - ale sama oglada po 4-5 odcinkow w serii i krzyczy kiedy wylaczam - tak gdzies kolo 2 w nocy
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 

Tagi
dr house, house md, serial


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.