Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.01.2006, 21:18   #16
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Właśnie skończył się odcinek serialu Zagubieni,tak ciekawie się skończył !
Dlaczego to musi się tak zawsze ciekawie kończyć,wreście otworzyli ten właz,ciekawe co
tam jest,ale wole nie wiedzieć,żeby sobie nie psuć apetytu przed kolejnym odcinkiem!
To juz był odstati odcinek Lost 1,bo jakoś zgubiłem się w rachubie !? :\
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.01.2006, 21:34   #17
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,455
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Właśnie się skończył, 2x1 na AXN
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.01.2006, 22:38   #18
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Matievoo
Właśnie skończył się odcinek serialu Zagubieni,tak ciekawie się skończył !
Dlaczego to musi się tak zawsze ciekawie kończyć,wreście otworzyli ten właz,ciekawe co
tam jest,ale wole nie wiedzieć,żeby sobie nie psuć apetytu przed kolejnym odcinkiem!
To juz był odstati odcinek Lost 1,bo jakoś zgubiłem się w rachubie !? :\
Szczerze mówiąc, to trochę chamsko potraktowali widzów.. Ja rozumiem, że zachęcanie do obejrzenia drugiej serii itp., ale jednak kolejne serie serialu powinny być niezależne od siebie, a nie, że po dwudziestu kilku odcinkach tak naprawdę nic się nie wyjaśnia.. Moim zdaniem to nie w porządku..


A swoją drogą te dzisiejsze odcinki były wybitnie nudne.. Już tylko czekałem, żeby się skończyły i kiedy obejrzę sobie Smallville, które akurat zacząłem. Według mnie dużo lepsze.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 00:47   #19
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Szczerze mówiąc, to trochę chamsko potraktowali widzów.. Ja rozumiem, że zachęcanie do obejrzenia drugiej serii itp., ale jednak kolejne serie serialu powinny być niezależne od siebie, a nie, że po dwudziestu kilku odcinkach tak naprawdę nic się nie wyjaśnia.. Moim zdaniem to nie w porządku..


A swoją drogą te dzisiejsze odcinki były wybitnie nudne.. Już tylko czekałem, żeby się skończyły i kiedy obejrzę sobie Smallville, które akurat zacząłem. Według mnie dużo lepsze.
No dzieki bogu nie jestem sam.Tak nudnego,beznadziejnego,serialu dawno nie widziałem. Czas spędzony na oglądaniu tego czegoś to czas stracony.Ten serial był o niczym.Nie wiem dlaczego to coś dostało nagrody i za co?''Rodzina Soprano'' - to ja rozumię.Ale ten ''serial'' powodował u mnie jakiś rodzaj nerwowości zwłaszcza ostatni odcinek.Jedyne co mnie rozbawiło to porwanie tego chłopaka.Ciekawe co mu zrobią ?Czy wprowadzą go w tajniki życia intymnego na morzu? Czy doświadczy żelaznego uścisku niedzwiedzia i poczuje męski oddech na plecach? Tak to odebrałem ja i wszyscy domownicy.
Pozatym film jest strasznie naiwny.(Radar na drwenianej tratwie?-chyba zasilany szczerymi chęciami).No i te wspaniałe efekty specjalne (to coś co chciało wpie****ić Locka)-litości.
Liczyłem też,że grubas wykituje ale niestety przeżył.
Przez to straciłem ostatni odcinek ''Gotowe na Wszystko''.
Jeśli myślicie ,że wszystko się wyjaśni w następnej serii,to się mylicie. :cool:

Ostatnio zmieniany przez Burt : 27.01.2006 o godz. 01:40
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 00:55   #20
Ziele
.: AT90S2313 :.
 
Avatar użytkownika Ziele
 
Data rejestracji: 09.09.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,724
Ziele zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie wyjaśni bo ponoć ma być 5 sezonów. Już nie pamietam gdzie to przeczytałem.
__________________
LiteOn LTR-40125S & SOHW-1633S 8 )

Jak zrobić szybko sałatke z buraków? Wrzucić granata do BMW
Ziele jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 09:59   #21
pablocoo
Darkly dreaming...
 
Avatar użytkownika pablocoo
 
Data rejestracji: 10.08.2004
Lokalizacja: małopolska
Posty: 1,677
pablocoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@Burt jesli ci sie serial nie podoba, to po co go ogladac? Strata czasu (i Gotowych na wszystko)
Dla mnie serial jest swietny, i jesli ktos go nie lubi to trudno, nie rozumiem tylko po co w takim razie go ogladac?

@andrzejj9 moze to tylko mi sie tak wydaje, ale sezony seriali przewaznie koncza sie tak, zeby sie mialo niedosyt i czekalo na kolejny sezon?
Nie ogladalem dokladnie X-Files, ale tyle co pamietam, to ze niektore sezony konczyly sie np, smiercia Muldera, smiercia Scully itp. oraz napisem 'to be continued'. Gotowe na wszystko- 1szy sezon takze skonczyl sie w niespodziewanym momencie, jakby z urwanym zakonczeniem...

BTW Lost 2x12 rewelacja nie jest, ale nie jest tez tragiczny. Nie posuwa wprawdzie akcji do przodu, ale w paru momentach jest zabawny i warto go obejrzec...
pablocoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 10:04   #22
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No to moja kolej

X-files 1-9
24 1-4
The Simpsons 1-6
Millennium 1-2
4400 1
Twin Peaks 1
Robin of Sherwood 1-3
Spawn 1-2
Lost 1

więcej nie pamiętam

ma ktoś Shoguna, ale w wersji DVD??
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 14:35   #23
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pablocoo
@Burt jesli ci sie serial nie podoba, to po co go ogladac? Strata czasu (i Gotowych na wszystko)
Dla mnie serial jest swietny, i jesli ktos go nie lubi to trudno, nie rozumiem tylko po co w takim razie go ogladac?

@andrzejj9 moze to tylko mi sie tak wydaje, ale sezony seriali przewaznie koncza sie tak, zeby sie mialo niedosyt i czekalo na kolejny sezon?
Nie ogladalem dokladnie X-Files, ale tyle co pamietam, to ze niektore sezony konczyly sie np, smiercia Muldera, smiercia Scully itp. oraz napisem 'to be continued'. Gotowe na wszystko- 1szy sezon takze skonczyl sie w niespodziewanym momencie, jakby z urwanym zakonczeniem...

BTW Lost 2x12 rewelacja nie jest, ale nie jest tez tragiczny. Nie posuwa wprawdzie akcji do przodu, ale w paru momentach jest zabawny i warto go obejrzec...
Niedosyt ok, ale jest pewna różnica pomiędzy niedosytem, a brakiem zakończenia.. Bo ja tak widzę to, jak zakończył się pierwszy sezon Losta - nie wyjaśnione zostało nic i nie rozwiązane nic, takie zawieszenie, jakie zrozumieć mogę pomiędzy poszczególnymi odcinkami sezonu, ale nie pomiędzy sezonami, które mimo wszystko powinny stanowić pewne oddzielne całości, a nie ciąg dalszy.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 15:30   #24
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
[QUOTE=pablocoo]@Burt jesli ci sie serial nie podoba, to po co go ogladac?
QUOTE]
Oglądałem go bo cały czas liczyłem,że się rozkręci.No i się nie rozkręcił.Zrobili mnie w konia,jak w programie ''Mamy cię''.
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 17:11   #25
Arcadio
Zeropostowiec
 
Avatar użytkownika Arcadio
 
Data rejestracji: 12.09.2005
Posty: 370
Arcadio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zamówiłem sobie Losta w sklepie ale niestety trochę poczekam aż do mnie dojdzie (przesyłka powoli się ciągnie)

Według mnie bardzo dobrze że pierwszy sezon pozostawił więcej pytań niż odpowiedzi. Lost to chyba jedyny do tej pory serial w którym nie potrafię przewidzieć dalszych wydarzeń. Zwykle filmy i seriale robione są według pewnego schematu i po 10 minutach wiadomo mniej więcej jak się wszystko ułoży.
__________________

Arcadio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 19:42   #26
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no a mi to sciaganie wolno idzie...
hmmm...moze bym tak komus podeslal plytki na tego LOST`a i Smallville ?
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 20:29   #27
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,455
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak
[...] moze bym tak komus podeslal plytki na tego LOST`a i Smallville ?
No proszę, klasyczne B&P!
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 22:01   #28
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja mam Lost'a na 3DVD z lektorem PL

Kto chce mogę mu wysłać pocztą

P.S.
Dokładnie będę go miał jutro
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2006, 23:14   #29
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie no Bartek spadles z nieba PW
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2006, 22:24   #30
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Prison Break i tak rządzi
Na drugim miejscu Lost.
Taka moja kolejność, szkoda że do następnego (14) odcinka Prisona trzeba czekać do 20 marca
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.