Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.08.2004, 00:33   #1
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Star Wars Trilogy na DVD.

Witam !

Już niedługo ukaże się na DVD tak oczekiwana orginalna trylogia Gwiezdnych Wojen. Filmy IV,V i VI czyli już legendarne i kultowe pozycje ["Pomóż mi Obi Wan Kenobi, jesteś moją jedyną nadzieją" , "Użyj Mocy Luke", "Niech Moc będzie z Wami". ]. Na to wydanie czekaliśmy długo, szczególnie od kiedy większość z nas posiada DVD playery. Bo oczywiście był box VHS ale to nie to samo...

Dowiadujemy się z sewisów Star Wars,że Lucas wyszlifował starą trylogię. I co ja sądze na ten temat, ktory wzbudza wśród fanów SW wiele kontrowersji ?

- Wszelkie poprawki obrazu czy dźwięku są OK. Mam nadzieję,ze Lucas poprawi sceny walki Skywalkera w jaskini rankora [hm..."mój" pałac ]. "Ostrzenie" mieczy też może być, poprawki Ewoków...
- Dodawanie nowych scen. A dlaczego nie ? Jeśli uatrakcyjnią film to super.
- Podmianki postaci - Ian McDarmid obecnie jako Imperator, Hayden Christiansen w ostatniej scenie Powrotu Jedi (jako duch Anakina występuje razem z Yodą i Benem). No cóż, dla mnie może być. W końcu i tak obecnie HC kojarzy się z Anakinem Skywalkerem (przez Atak Klonów).

W sumie OK. Oczywiscie polskie wydanie zapowiada się do d... ze wzgledu na brak tłumaczenia dodatków (napisy chociaż... ] oraz jak mi się zdaje brak PL lektora (przydatny dla dzieci, które nie nadążają z czytaniem napisów).

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.08.2004, 00:46   #2
Macio.Men
The Division Bell
 
Avatar użytkownika Macio.Men
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Lokalizacja: Zamość
Posty: 873
Macio.Men zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jabba, możesz napisać coś więcej o tym podmienianiu postaci? Jakieś linki, screeny, fragmenty.

Jakoś trudno mi sobie to wyobrazić. Powinni nie ruszać.

Wiadomo coś o cenie tego boxa?


pozdrowienia
__________________



Kazimieła mówi: Ten temat śmiełdzi!
Macio.Men jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2004, 01:26   #3
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt
W sumie OK. Oczywiscie polskie wydanie zapowiada się do d... ze wzgledu na brak tłumaczenia dodatków (napisy chociaż... ] oraz jak mi się zdaje brak PL lektora (przydatny dla dzieci, które nie nadążają z czytaniem napisów).
z pewnego zrodla wiem, ze to na zyczenie Lucasa ... trylogia SW na dvd nie bedzie posiadala dubbing'u/lektora tez w innych jezykach - mialo to samo miejsce przy wydaniu dvd I i II epizodu
dla mnie to tyz lekki sux'er ...
warner troche nas rozpuscil swym wydaniem wladcy na dvd

Cytat:
Napisany przez Macio.Men
Wiadomo coś o cenie tego boxa?
okolo 200,-

ale hardcover jak dla mnie moze byc

__________________

Ostatnio zmieniany przez AleX69 : 03.08.2004 o godz. 01:29
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2004, 10:17   #4
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Macio.Men
Jabba, możesz napisać coś więcej o tym podmienianiu postaci? Jakieś linki, screeny, fragmenty.

Jakoś trudno mi sobie to wyobrazić. Powinni nie ruszać.

Wiadomo coś o cenie tego boxa?


pozdrowienia
Tu jest dużo informacji : http://gwiezdne-wojny.stopklatka.pl/. Kiedy link działa prawidłowo, bo dziś coś słabo. Ale normalnie jest tam kupa informacji i zdjecia.

Merlin.pl ma sprzedawać po 199 zł bez kosztów wysyłki, jeśli wejdziesz przez banner (taki czarny z Vaderem).
Inne sklepy po 199 zł plus koszty wysyłki.

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 19:15   #5
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
dzis sie dowiedziale gdzie sa trzymane u polskiego dystybutora plyt z trylogia ...
<- w sejfie
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 19:25   #6
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
slyszalem taka ciekawa rzecz...
luckas niby nie wydawal wczesniej na DVD, bo "mozliwosci techniczne" byla za slabe i na plycie nie osiagnol by oczekiwanego wyniku.
a tak naprawde, to wg wielu zrodel chcial maxymalnie zarobic na VHS - wiadomo, ze kazdy prawdziwy fan pujdzie i kupi to co jest dostapne, a gdy popyt zmaleje, to wyda DVD i sprzeda jeszcze raz to samo. Zarabiajac oczywiscie podwujnie

te wersje poprawione - z miana postaci, scen itd. to stara sprawa. w kinach kilka lat temu lecialy te "poprawki"
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 19:30   #7
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
zapytam hipotetycznie: skąd to można ściągnąć ^_^
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 19:33   #8
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
w mojej divix'owni mam
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 19:33   #9
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
slyszalem taka ciekawa rzecz...
,
te wersje poprawione - z miana postaci, scen itd. to stara sprawa. w kinach kilka lat temu lecialy te "poprawki"
Nie, poprawki są nowe np. Anakin Skywalker (Hayden Christiansen) w końcowej scenie Powrotu Jedi (z duchami Yody i Kenobiego). Albo szturmowcy mówiący głosem Jango Fetta.

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 19:38   #10
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt
Nie, poprawki są nowe np. Anakin Skywalker (Hayden Christiansen) w końcowej scenie Powrotu Jedi (z duchami Yody i Kenobiego). Albo szturmowcy mówiący głosem Jango Fetta.

Jabba
aaa... to zmienia postac rzeczy
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 19:56   #11
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
bede mial na dniach to wam powiem cos wiecej ...
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 23:32   #12
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja tam czekam jak wyjdzie jeszcze jeden epizod (Revenge of Sid czy cos prawda? ) i to juz chyba bedzie koniec prawda ? I wtedy kupie MEGA PACKA
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 23:43   #13
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
to lepiej poczekac na komplet 3x3 ...
z drugiej strony jak kupisz wydanie trylogii na DVD teraz to wspomozesz produkcje dalszych czesci (tak zeby mieli na paliwo do samolotow!!) i wedlug producentow dozyjesz premiery 9 epizodu ... glupota kreci glupote <- teoria spisku
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2004, 06:41   #14
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
w mojej divix'owni mam
no ja też.
chodzi mi raczej o wersję dvd.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2004, 07:38   #15
Nol
TDI
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 23.09.2001
Lokalizacja: Kraków - AGH / Cieszyn
Posty: 765
Nol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Podobnie jak Jabba i zapewnie jeszze paru innych userów, jestem zapalonym fanem Star Wars. Ciągnie się to już od dzieciństwa i trwa nadal...

Co do dubbingu to ja generalnie jestem zadowolony że nie ma polskiej wersji. Pamiętam jak wściekły byłem, gdy próbowałem kupić nowo kręcone epizody w wersji bez napisów (VHS). Wydawało mi się, że szlag mnie trafi, bo niestety uważam, że każdy film traci na lokalizacji. Ale z drugiej strony DVD umożliwia swobodne porzełączanie lektora i napisów. Dlatego też jestem trochę zdziwiony wygodnym (tanim) rozwiązaniem ze strony Lucasa.

Co do nowych scen i postaci, to jakoś to do mnie nie przemawia Po prostu jako dziecko widziałem trylogię i taką chciałbym ją zapamiętać - coś, co zostało już raz zakończone nie powinno być przerabiane. Wyjątek stanowi tutaj Special Edition, która była świetnym posunięciem. Wydaje mi się wręcz, że koniecznym, aby odpowiednio wprowadzi nowe epizody, które Lucas, nie oszukujmy się, trochę s******ył. Zwłaszcza Mroczne Widmo.
__________________
Pozdrawiam
Nol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.