Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.07.2005, 19:06   #16
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam streszczenie.

jerozolimska masakra przy użyciu krzyża.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.07.2005, 21:12   #17
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
mam streszczenie.

jerozolimska masakra przy użyciu krzyża.
Miało być na 3 strony z zzeszytu...

Ale i na to jest rada Pisać większymi literami

P.S. @Divxtom... Myślę, że TORQUE potrzebował tego streszczenia do szkoły... Ale o ile mi wiadomo są wakacje... Chyba, że się mylę Ale w takim wypadku mam masę godzin nieusprawiedliwionych

Pozdro
Mich@ł jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.07.2005, 12:08   #18
TORQUE
rozpruwacz
 
Avatar użytkownika TORQUE
 
Data rejestracji: 29.10.2004
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Posty: 888
TORQUE niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dj Mich@ł masz rację, potrzebowałem tego do szkoły na lekcje religii na sprawdzian. Masz katecheta czyli ksiądz robł nam sprawdziany z filmów oglądanych na lekcji. Trzeba było napisać jak najwięcej z filmu. On tego wcale nie sprawdzał tylko patrzył ile jest textu i czy to chłopak czy dziewczyna pisała, bo jak chłopak to miał jakieś pół oceneny mniej. W maju był sprawdzian z życiorysu papieża J. P. II i ja napisąłem trochę czyli jakiąś stronę (bo tyle wiedziałem) a dalej zmyślałem i trochę pisąłem o jakiejś Małgosi co jej pies zdechł i ona bardzo płakała (oczywiście nie na temat) itp. A jak przyszło do ocen to dostałem ku zaskoczeniu 4+. Zeby tak było też z innymi nauczycielami jak z tym księdzem.
__________________
Moje prawo:
Jeśli myślisz, że coś co masz zamiar wykonać, choć na 1% może się nie udać, to w tym momencie powiedz sobie: to się nie da, to się nie uda i to nawet nie ma co zaczynać.
TORQUE jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2005, 10:35   #19
Divxtom
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Divxtom
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Lokalizacja: PL
Posty: 197
Divxtom zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez TORQUE
Dj Mich@ł masz rację, potrzebowałem tego do szkoły na lekcje religii na sprawdzian. Masz katecheta czyli ksiądz robł nam sprawdziany z filmów oglądanych na lekcji. Trzeba było napisać jak najwięcej z filmu. On tego wcale nie sprawdzał tylko patrzył ile jest textu i czy to chłopak czy dziewczyna pisała, bo jak chłopak to miał jakieś pół oceneny mniej. W maju był sprawdzian z życiorysu papieża J. P. II i ja napisąłem trochę czyli jakiąś stronę (bo tyle wiedziałem) a dalej zmyślałem i trochę pisąłem o jakiejś Małgosi co jej pies zdechł i ona bardzo płakała (oczywiście nie na temat) itp. A jak przyszło do ocen to dostałem ku zaskoczeniu 4+. Zeby tak było też z innymi nauczycielami jak z tym księdzem.
Współczuję i rozumiem... ach ta szkoła... żeby aż tak na religi wymagać
__________________
-------------------------

-------------------------
Divxtom jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.