Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Humor

Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.08.2010, 13:23   #2071
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Ukrywanie kosztów przedmiotu w wysyłce to prawdziwa plaga.

[...]
To niestety zmora wszystkich chyba serwisów aukcyjnych - a przynajmniej tych, w których wystawiający płaci serwisowi procent od ceny sprzedaży produktu.

Na szczęście zazwyczaj wybór jest na tyle duży, że nie stanowi to zbyt wielkiego problemu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.08.2010, 20:10   #2072
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
No za chwilę mnie szlag trafi!
Poniżej prezentuję korespondencję z delikwentem (wiem, że wygląda to jak telenowela ale może komuś się zechce przeczytać)

Cytat:
Napisany przez Sprzedający
witam paczka została wysłana priorytetem w środę, jeśli nie będzie jej jeszcze w poniedziałek to proszę o informację to będę interweniować na poczcie.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisany przez Matefusz
Witam!
Zgodnie z prośbą sprawdziłem u siebie w Urzędzie Pocztowym. Niestety, nie ma żadnej przesyłki zaadresowanej na mój adres. Ale miła Pani mnie poinformowała, że istnieje możliwość sprawdzenia lokalizacji paczki po numerze nadania (pod warunkiem, że została nadana jako paczka a nie jako list - wzór: http://www.cennik.poczta.lublin.pl/w...or_paczka.html )
Gdyby Pan miał takowy numer nadania to bardzo bym prosił o przesłanie.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisany przez Sprzedający
witam, na wysyłkę zapłacił Pan 11zł wiec na paczkę by nie starczyło, jedynie na list priorytetowy.
Po raz pierwszy mi się tak zdarzyło żeby paczka nie dotarła, pozostaje nam jedynie czekać jeszcze ten 1 tydzień (może kabel wróci do nadawcy wtedy wyślę już kurierem na mój koszt) mam nadzieje ze nie zginęła bez powrotnie bo kabel nówka.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisany przez Matefusz
Niestety nie ma Pan racji. Starczyło by dokładnie na Paczkę priorytetową http://i.imgur.com/cqIhr.jpg a nawet jeżeli wysłałby Pan to listem poleconym priorytetowym to dużo by zostało z kwoty 11zł http://i.imgur.com/Qb0o6.jpg

Czekam na rozwiązanie sprawy.
Cytat:
Napisany przez Matefusz
Witam!

W dniu dzisiejszym mija dokładnie tydzień od ostatniego listu od Pana. Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem przesyłki z kablem. Proszę o interwencję.
Cytat:
Napisany przez Sprzedający
kurcze a już myślałem że doszła skoro żadnej informacji od Pana...
Jutro ide jeszcze raz na swoją pocztę (Pana też bym prosił o interwencję u swojej poczty) i jeśli paczka dalej się nie znajdzie to proponuję ugodę na zasadzie zwrotu z mojej strony 50% wylicytowanej kwoty (wszak obydwaj jesteśmy poszkodowani przez pocztę polską a zwrotu z poczty wartości paczki nie dostaniemy, ponieważ paczka nie była ubezpieczona).
Myślę że już paczka do mnie nie wróci (choć tak byłoby najlepiej skoro nie dotarła do Pana, bo tak bym mógł ją wysłać ponownie)
Cytat:
Napisany przez Matefusz
Witam!

Z przykrością stwierdzam, że nie mogę zgodzić się na Pana propozycję ugody (zwrot 50%) ponieważ nie dopełnił Pan wszelkiej staranności w związku z wysłaniem paczki. Jak już wcześniej pisałem (i przesłałem screeny z cennikiem poczty polskiej) zapłaciłem za inną formę wysyłki, podczas gdy Pan wysłał to najtańszą opcją w celu zaoszczędzenia (na aukcji widniała opcja wysyłki "Paczka pocztowa priorytetowa" za 10PLN). Smutnym faktem jest, że taka praktyka często stosowana jest na allegro. Kolejnym dowodem braku staranności z Pana strony był fakt zignorowania tytułu przelewu (było tam wyraźnie napisane "POLECONY PRIORYTET"), którego potwierdzenie specjalne przesłałem drogą elektroniczną w dniu zrealizowania płatności, aby zasygnalizować formę wysyłki.

Jest to dla Pana nauka na przyszłość aby wysyłać paczki zgodnie z opcjami wysyłki podanymi na aukcji. Żyjemy w wolnej konkurencji rynkowej i klient ma prawo wyboru. Ja wybrałem formę wysyłki taką (a nie inną) i suma summarum transakcja nie była zrealizowana zgodnie w 100% z opisem aukcji (inna forma wysyłki narzucona klientowi).

Oczekuję zwrotu pełnej kwoty, którą Panu przesłałem (100PLN) na moje konto:

(dane konta)

Jeżeli jednak Pan będzie uparcie trzymał się swojej wersji "50% zwrotu" (która notabene jest bezpodstawna) to nie omieszkam zawrzeć informacji o próbie wyłudzenia pieniędzy na transporcie w odpowiednim komentarzu na allegro oraz zgłosić sprawy do odpowiednich organów (w tym oczywiście allegro)
Cytat:
Napisany przez Sprzedający
witam, no niestety też nie mogę się zgodzić z Panem
wyraźnie było napisane też że 15 zł za list POLECONY-priorytetowy a takiej kwoty nie dostałem od Pana.
To że mi Pan wysłał linka do poczty polskiej gdzie jest podana cena za wysyłkę (notabene na dole była też informacje ze podane wartości są wyłącznie informacyjne i nie stanowią oferty cennowej poczty polskiej) niczego nie świadczy, gdyż licytując na mojej aukcji godzi się Pan z moimi warunkami (podana na mojej aukcji kwota to suma wszelkich kosztów związanych z wysyłką a nie sama opłata za wysyłkę). Wiec jeśli podałem cenę 15 zł za polecony priorytet to tylko za taką kwotę będzie paczka wysłana priorytetem poleconym.
Druga sprawa jest taka że nie jestem firmą tylko osobą prywatną, nie sprzedawałem towaru sklepowego wraz z gwarancją czy paragonem (dokładnie napisałem ze był to nietrafiony prezent). Wobec tego roszczenia o zwrot 100% wartości byłyby zgodne z prawem zakupowym poprzez internet gdybym był sklepem internetowym. Jako ze jestem osobą prywatną wszelkie spory są rozpatrywane na zasadzie porozumienia stron (z możliwością ingerencji serwisu allegro, który rozstrzyga takie spory).
Równie dobrze mogę powiedzieć ze paczka do Pana dotarła (gdyż ani na mojej poczcie ani Pana jej nie ma) a Pan próbuje wyłudzić zwrot całej kwoty ponieważ nie wysłałem jej poleconym priorytetem tylko zwykłym.

Podsumowując, ja naprawdę nie jestem osobą nieuczciwą, zresztą same pozytywne komentarze o tym świadczą, że zawsze się starałem porządnie zabezpieczyć paczkę do wysyłki i sama wysyłka była bardzo szybka, dlatego próbuję się z Panem dogadać po przyjacielsku ponieważ taka sytuacja zdarza mi się po raz pierwszy, że paczka zaginęła bez śladu.

Raz tylko zdarzyło mi się ze paczka nie dotarła do adresata (ale jak się okazało nie została odebrana z poczty o czym świadczyły pieczątki na zwróconej paczce).

Zwykle paczka czeka 14 dni zanim zostanie odesłana do adresata, jako ze do tej pory nie dotarła ani do mnie ani do Pana trzeba uznać że całkowicie zaginęła i dlatego trzeba się dogadać.
Dzisiaj poszło to (trochę długie):

Cytat:
Napisany przez Matefusz
Na początku chciałbym powiedzieć, że jestem zażenowany Pana odpowiedzią.

Pierwsze kwestia: Czy w poprzednim mailu napisałem cokolwiek o LIŚCIE? Zakomunikowałem, iż w przelewie na Pana konto użyłem słów POLECONY PRIORYTET w celu zapobiegnięcia wysłaniu cennego towaru zwykłym listem.

Uważa Pan, że podesłane przeze mnie linki z Poczty Polskiej mają charakter wyłącznie informacyjny. Owszem! Ale nie odbiegają dalece od normy cenowej stosowanej w urzędach PP. Proszę podejść na pocztę i zapytać się, ile kosztuje wysłanie LISTU POLECONEGO PRIORYTETOWEGO lub PACZKI. Gwarantuję Panu, że cena nie przekroczy kwoty 10zł a 15zł to już na pewno!

Skoro twierdzi Pan, że cena 10zł to za mało na ***8222;List Polecony Priorytetowy***8221; i żąda Pan kwoty 15zł chciałbym wiedzieć na co przeznaczona jest reszta pieniędzy? Wysłałem w swoim życia kilkanaście paczek właśnie tą opcją i kwota nie przekracza 7zł (6zł za wysyłkę + koperta bąbelkowa)!!!

Niech mi Pan odpowie na pytanie, dlaczego wysłał pan to zwykłym listem (gdzie z ceny 10zł dużo zostało) skoro zapłaciłem (można się tego domyśleć z doliczonej kwoty) za opcję ***8222;Paczka pocztowa priorytetowa***8221;?

Kolejną kwestią jest to, że nie ma najmniejszego znaczenia, iż jest Pan osobą prywatą czy prowadzi pan sprzedaż przez sklep internetowy (Czy aby sprzedać swoje kilkuletnie auto muszę zakładać działalność gospodarczą lub sklep internetowy!?). W myśl artykułu 535 Kodeksu cywilnego nastąpiła umowa kupna-sprzedaży.

W mailu datowanym na 24.07.2010 stwierdza Pan, że ***8222;paczka została wysłana priorytetem w środę***8221;. Użył Pan słowa PACZKA a nie LIST czyli wprowadził mnie Pan w błąd.

Kolejny cytat ***8222;(podana na mojej aukcji kwota to suma wszelkich kosztów związanych z wysyłką a nie sama opłata za wysyłkę)***8221;. Cóż to są za koszta? Czy ta paczka była owinięta przez wysoce wytrzymałą folię zapobiegającą wstrząsom oraz opakowana w specjalne pudełko z zabezpieczeniami? Wydaje mi się, że nie. Jeżeli miałby Pan choć trochę odwagi to przyznałby się Pan do próby ***8222;zaoszczędzenia***8221; na wysyłce oraz do zaniedbania ze swojej strony. Nawet na Pana aukcji nie ma opcji ZWYKŁEGO LISTU!

Twierdzi Pan, że ***8222;mogę powiedzieć ze paczka do Pana dotarła (gdyż ani na mojej poczcie ani Pana jej nie ma) a Pan próbuje wyłudzić zwrot całej kwoty ponieważ nie wysłałem jej poleconym priorytetem tylko zwykłym***8221;. Mogę stwierdzić, że Pan jej w ogóle nie wysłał bo nie potrafi Pan mi tego udowodnić (brak POTWIERDZENIA NADANIA ) a na słowo nie wierzę. Wysyłając paczkę (jakąkolwiek, czy to zwykłą czy też priorytetową) jest numer nadania. W Pana ***8222;sprawie***8221; jest udowodnienie mi, że paczka w ogóle została wysłana a nie w moim!

Nie twierdzę, że jest Pan osobą nieuczciwą. Ale ŻENUJĄCE dla mnie jest załatwienia tej sprawy po ugodzie (zwrot 50%) skoro nie wysłał Pan towaru w sposób, jaki sobie zażyczyłem (to tak jakby Pan chciał wysłać cenną rzecz kurierem a kurier stwierdzi, że wyśle to pocztą i różnice w cenie zachowa dla siebie).
PS: Jeszcze wystąpił o zwrot prowizji
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.08.2010, 21:18   #2073
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ewidentnie chłop leci w kulki. Te tłumaczenia są na prawdę żenujące, dobrze że nie napisał jeszcze, że musiał jechać do sąsiedniego miasta na pocztę, żeby wysłać i to właśnie są jego "dodatkowe koszty".
Jeżeli chodzi o informacje o cenach przesyłek jakie podałeś ze strony poczty, nie mają one charakteru wyłącznie informacyjnego, ceny są zgodne z rzeczywistymi, nigdy nie zdarzyło mi się, żeby były inne, nawet o 10 gr.
Ten kabelek przypuszczam, że nie ważył więcej jak 350 g, do tego jest to gabaryt B, a więc cena priorytetu w tym przypadku to 5,70 zł. Gdyby jednak waga "dobijała" do 500 g, to koszt wzrasta o 0,50 zł, więc tłumaczenie, że "nie starczyłoby" może sobie delikatnie mówiąc w tyłek wsadzić.
Do tego piszesz jeszcze, że wystąpił o zwrot prowizji, no ręce opadają, nie ma gość za grosz przyzwoitości. Pozostaje ci zgłosić sprawę do Allegro i stosowny negatyw, bo raczej wszystkie możliwości dogadania się chyba wyczerpałeś niestety.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.08.2010, 21:25   #2074
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Negatyw będzie a w negatywnie link do strony, gdzie wszystko opiszę.
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2010, 07:36   #2075
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Szkoda że użyłeś w tytule przelewu słow o POLECONY a nie PACZKA.
Skoro chciałeś paczkę, trzeba było nie pisać że chcesz list
Co nie zmienia faktu, że próbował zaoszczędzić, ale tego można sie przyczepić.

Zgadzam sie z nim co prawda, że zaakceptowałeś jego cennik i 15zł za list (choć to naturalnie za wysoka cena). To jest JEGO cennik a nie cennik Poczty Polskiej.

Ale jeżeli nie starczyło na taki jego złocony ręcznie haftowany list, to powinien albo poprosić o dopłatę albo wysłać tańszym sposobem z aukcji czyli paczką.
Listu zwykłego tam rzeczywiście nie było, więc nie wiem skąd wpadł na ten pomysł. Równie dobrze mogłoby sie okazać, że do wyboru był kurier (za 30zł ) itd.

Ciekawe co by było, gdyby allegro odgórnie nakazało, by ceny wysyłek były zgodne z oficjalnymi cennikami firm przesyłających.
Wszelkie "wewnętrze transporty z magazynu", "ruszenie dupy na pocztę", itd powinny być wliczone juz w cene towaru, bo co to obchodzi końcowego klienta?

Kiedyś zamawiałem pilota Lucas do samochodu Rover, nowy kosztuje 350zł. Zamówiłem z UK za 50zł. Paczka nie doszła, sprzedający wysłał mi na swój koszt drugą paczkę.
Nie musiałem sie o to kłócić. Z drugiej strony te piloty może tam nie sa nic warte

Najgorsze sa teksty w stylu "mam same pozytywy", "zawsze sie starałem dobrze zabezpieczać paczkę". No właśnie starał sie. W czasie przeszłym, co to Ciebie obchodzi?
Tym razem sie nie postarał.


PS. Staram sie unikać sprzedawców którzy ukrywają ceny w przesyłce, jednak najczęściej mimo wszystko okazuje sie, że to oni właśnie mają najtaniej, nawet licząc z przesyłką! Jeżeli chce kupić jeden przedmiot to brak możliwości kupienia 10 w jednej paczcie nie przeszkadza tak bardzo.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 10.08.2010 o godz. 07:55
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2010, 11:12   #2076
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
@sobrus. Miałem identycznie z paczką z UK. Zamówiłem przejściówkę do monitora (display port -> HDMI) za ok 80zł (w PL jakieś 170zł). Paczka nie przyszła. Użytkownik @Jou (bo on mi to zamawiał ) skontaktował się ze sprzedającym i on wysłał nową paczkę bez żadnego marudzenia.
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.09.2010, 17:14   #2077
Stanley
noob
 
Data rejestracji: 26.02.2005
Lokalizacja: Mysłowice
Posty: 892
Stanley niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
http://otomoto.pl/seat-ibiza-cupra-k...C15044049.html
__________________
Blog społecznościowy - ZAPRASZAM!
Stanley jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.09.2010, 18:35   #2078
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>


Screen dla potomności, bo pewnie długo ta aukcja nie powisi.

Aukcje na Allegro...-schowek00605.jpg
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2010, 14:19   #2079
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Polak potrafi
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2010, 14:54   #2080
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Myślicie, że tak łatwo butami blachę wydeptać aby się pokrywa domknęła ?
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2010, 21:25   #2081
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Kolejny przykład szukania jelenia (należy zwrócić też uwagę na ortografię):

Telefon komurkowy

Ewidentnie idiota szuka idioty
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2010, 22:13   #2082
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez jesi Podgląd Wiadomości
Ewidentnie idiota szuka idioty
Nie jestem znawcą iphone'a ale chińszczyznę poznam bo pewne rzeczy zawsze wyglądają tak samo
Jeszcze z logiem apple'a omg...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2010, 08:41   #2083
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Może to wcale nie idiota.
Błąd ortograficzny moze zrobiony celowo, że niby on taki głupi, nic sie nie zna.
Telefon jak telefon, on go nawet uruchomić nie potrafi, nie wie co to za model.
Nie kupił go, tylko dostał. Nietrafiony prezent, wiec nawet nie sprawdzał.

Nie wie co to potrafi właściwie, on ma starą nokię i nie umie sms napisać itd..

ALE

Cena 1650zł no i to logo Apple.. a moze ktoś zaryzykuje? W sklepie nówka 2500... (nie mam pojęcia ile nówka, strzelam).

A potem będzie : przecież wszystko było na zdjęciu, nie pisałem ze to ajfon. Trzeba było uważnie licytować itd...

Gdyby nie to Quick Start Guide i akumulatory produkcji radzieckiej to sam bym pewnie uwierzył że to iPhone.

PS. Jakość zdjęcia poraża

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 13.09.2010 o godz. 08:45
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2010, 09:41   #2084
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zadałem mu pytanie o oryginalność tego ajfona
na razie nie odpisał
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2010, 15:47   #2085
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Zobaczcie naciągacza, chce sprzedać nagrywarkę DVD jako Blu-Ray.
http://allegro.pl/nagrywarka-blu-ray...320735071.html
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
allegro śmieszne aukcje


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.