Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Humor

Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.11.2010, 22:13   #2086
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
http://allegro.pl/wyprawka-multimedi...306127439.html

Niezla "wyprawka" :-P
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.11.2010, 08:09   #2087
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Kiedyś przez przypadek też trafiłem na podobną "wyprawkę". Heh, ciekawe czy już sprzedali choć jedną
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2010, 07:16   #2088
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
może jakiś idiota kupi... rozumiem ipod i konsola, etc, ale leica dlux4 dla pierwszoklasisty to dziwny pomysł
Bo ma za dużo przycisków
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2011, 16:59   #2089
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://moto.allegro.pl/opony-prawie-...469824463.html

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.03.2011, 21:59   #2090
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja to mam chyba pecha
Wystawiłem telefon na sprzedaż. Nie wiem jak wy, ale pierwsze co robię, jeżeli szukam czegoś to filtruje po najniższej cenie, oczywiście nie jest ona wyznacznikiem, bo zwracam wyraźną uwagę na wiarygodny opis i sprzedawcę, na koniec na koszty wysyłki. Jak widzę, że ktoś leci sobie w kulki łagodnie mówiąc z tymi kosztami i za list priorytetowy liczy sobie 10-15 zł (często tak bywa z małymi rzeczami) nadrabiając sobie marżę to choćby i tak najtaniej wychodziło to takie aukcje olewam. Nie lubię naciągaczy.
Odbiegłem trochę od tego co miałem napisać W każdym bądź razie wyznacznikiem dla wielu osób jest cena przedmiotu, zależało mi na czasie, więc wystawiłem ten telefon o 100 zł taniej od najtańszych ofert. Do tego jest to nowy telefon, ba nawet nie dotykany, fabryczny sticker na pudełku. To też myślę, że jest plusem. Heh, myślałem że pójdzie jak świeża bułka, a tymczasem dopiero po 7 dniach sprzedałem. Nie wiedzieć czemu, telefony, których cena była wyższa o 100, nawet 200 zł się sprzedawały w między czasie. Gdzie tu logika?
Jeżeli chodzi o tą sprzedaż to nie wiem czy w ogóle do niej dojdzie. Na aukcji było wyraźnie płatność przelewem albo PzA, a tymczasem po licytacji dostałem maila z formularzem opcji dostawy i wiadomością "kupię tylko za pobraniem". No do jasnej *******. Piszę więc maila, że nie ma takiej opcji, pytam co miało znaczyć ta wiadomość, no i czekam na wpłatę. Kontaktu jak nie było po tym, tak nie ma. Ehh
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.03.2011, 22:21   #2091
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez jesi Podgląd Wiadomości
Do tego jest to nowy telefon, ba nawet nie dotykany, fabryczny sticker na pudełku.
Sprzedając rzecz nową chyba musisz odprowadzić podatek ...

Cytat:
Napisany przez jesi Podgląd Wiadomości
Na aukcji było wyraźnie płatność przelewem albo PzA, a tymczasem po licytacji dostałem maila z formularzem opcji dostawy i wiadomością "kupię tylko za pobraniem".
Wystawiasz negatyw, że kupujący nie potrafi czytać ze zrozumieniem i nie stosuje się do warunków umowy.
Oczywiście dostaniesz odwetowca - ale on nic nie znaczy.

Wystawisz jeszcze raz ...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.03.2011, 22:53   #2092
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Sprzedając rzecz nową chyba musisz odprowadzić podatek ...
Czy tego dotyczył mój post?
Tak na marginesie powiedz mi czy każda osoba prywatna tego przestrzega? Wątpię, żeby ludzie ochoczo wspominali o tym w zeznaniu podatkowym, nawet o tym pamiętali.
Druga sprawa, US tego nie sprawdzi, musiałby mieć dostęp do każdej transakcji na Allegro.
Trzecia sprawa, taki przykład: Kupisz coś za 1000 zł, zmienisz zdanie, sprzedajesz to za 1000 zł, masz odprowadzić z tego 18% jako przykładny obywatel. Będziesz chciał się łatwo pozbyć 180 zł, przez to że zmieniłeś decyzje o kupowanym przedmiocie?
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.03.2011, 23:02   #2093
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,291
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Nie 18% a chyba 2% to po pierwsze Po drugie jest cos takiego jak kwota zwolniona od podatku i chyba jak rocznie wynosi ok 2,5-3 tys to sie nie odprowadza od tego podatku. Ale to nie twoj problem i nie dotyczy to twojego pytania/problemu
Ludzie sa jacy sa i czasami za tanio = sie podejrzane i pewnie stad prosba o pobranie - tylko ze po czasie. Mozesz za doplata zaoferowac sprawdzenie zawartosci paczki.
loki7777 jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2011, 09:45   #2094
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez jesi Podgląd Wiadomości
Ja to mam chyba pecha
Wystawiłem telefon na sprzedaż. Nie wiem jak wy, ale pierwsze co robię, jeżeli szukam czegoś to filtruje po najniższej cenie, oczywiście nie jest ona wyznacznikiem, bo zwracam wyraźną uwagę na wiarygodny opis i sprzedawcę, na koniec na koszty wysyłki. Jak widzę, że ktoś leci sobie w kulki łagodnie mówiąc z tymi kosztami i za list priorytetowy liczy sobie 10-15 zł (często tak bywa z małymi rzeczami) nadrabiając sobie marżę to choćby i tak najtaniej wychodziło to takie aukcje olewam. Nie lubię naciągaczy.
Odbiegłem trochę od tego co miałem napisać W każdym bądź razie wyznacznikiem dla wielu osób jest cena przedmiotu, zależało mi na czasie, więc wystawiłem ten telefon o 100 zł taniej od najtańszych ofert. Do tego jest to nowy telefon, ba nawet nie dotykany, fabryczny sticker na pudełku. To też myślę, że jest plusem. Heh, myślałem że pójdzie jak świeża bułka, a tymczasem dopiero po 7 dniach sprzedałem. Nie wiedzieć czemu, telefony, których cena była wyższa o 100, nawet 200 zł się sprzedawały w między czasie. Gdzie tu logika?
Jeżeli chodzi o tą sprzedaż to nie wiem czy w ogóle do niej dojdzie. Na aukcji było wyraźnie płatność przelewem albo PzA, a tymczasem po licytacji dostałem maila z formularzem opcji dostawy i wiadomością "kupię tylko za pobraniem". No do jasnej *******. Piszę więc maila, że nie ma takiej opcji, pytam co miało znaczyć ta wiadomość, no i czekam na wpłatę. Kontaktu jak nie było po tym, tak nie ma. Ehh
Wielokrotnie się już przekonałem, że rzeczy wystawione na licytacji, często osiągają znacznie wyższe ceny niż te same sprzedawane od ręki w Kup Teraz. Wystarczy wpisać jakiś popularny model telefonu, czy innego urządzenia w wyszukiwarce i można się szybko o tym przekonać.

Nie wiem, czy ludzie mają za dużo pieniędzy, lubią przepłacać, czy są po prostu głupi, ale tak jest. Sam 'straciłem' swego czasu trochę pieniędzy wystawiając trochę płyt w Kup Teraz. Szybko sprzedałem, dostałem ile chciałem, ale ktoś się z jednej czy dwóch aukcji wycofał (a i później sprzedawałem coś jeszcze), więc wystawiłem w licytacji. Cena była ponad dwukrotnie wyższa..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2011, 10:36   #2095
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
Nie 18% a chyba 2% to po pierwsze Po drugie jest cos takiego jak kwota zwolniona od podatku i chyba jak rocznie wynosi ok 2,5-3 tys to sie nie odprowadza od tego podatku. Ale to nie twoj problem i nie dotyczy to twojego pytania/problemu
Chyba jednak 18% podatek dochodowy, ale się nie upieram, może jestem w błędzie. Co do tej kwoty zwolnionej z podatku to racja, do jakiejś kwoty to działa. No bo bez przesady, większość osób prywatnych sprzedaje coś okazjonalnie i nie można tego traktować jako dochód.

Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
Ludzie sa jacy sa i czasami za tanio = sie podejrzane i pewnie stad prosba o pobranie - tylko ze po czasie. Mozesz za doplata zaoferowac sprawdzenie zawartosci paczki.
No właśnie, po czasie, co mnie najbardziej zdenerwowało. Piszesz o sprawdzeniu zawartości. Nawet gdybym to wziął pod uwagę to i tak ta osoba się nie odzywa, żadnej odpowiedzi. Poczekam jeszcze do weekendu i trzeba będzie wystawić jeszcze raz. Tylko że tak jak napisałem, zależało mi na szybkiej sprzedaży, pieniążki potrzebne na inny zakup i przez to tylko tracę czas.

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Wielokrotnie się już przekonałem, że rzeczy wystawione na licytacji, często osiągają znacznie wyższe ceny niż te same sprzedawane od ręki w Kup Teraz. Wystarczy wpisać jakiś popularny model telefonu, czy innego urządzenia w wyszukiwarce i można się szybko o tym przekonać.

Nie wiem, czy ludzie mają za dużo pieniędzy, lubią przepłacać, czy są po prostu głupi, ale tak jest. Sam 'straciłem' swego czasu trochę pieniędzy wystawiając trochę płyt w Kup Teraz. Szybko sprzedałem, dostałem ile chciałem, ale ktoś się z jednej czy dwóch aukcji wycofał (a i później sprzedawałem coś jeszcze), więc wystawiłem w licytacji. Cena była ponad dwukrotnie wyższa..
No właśnie, gdzie w tym wszystkim logika, na prawdę tego nie rozumiem, ale może to rzeczywiście jest głupota ludzka w czystej postaci.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2011, 11:32   #2096
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To nie jest głupota - to po prostu drzemiąca w niektórych żyłka hazardu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2011, 12:18   #2097
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jaki hazard jest w dawaniu oferty powiedzmy 120 zł. za coś, co od ręki można kupić za 99 ?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2011, 12:27   #2098
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dostajesz coś lepszego, bo droższe! Nie można być Polakiem-robakiem-biedakiem
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2011, 12:48   #2099
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Jaki hazard jest w dawaniu oferty powiedzmy 120 zł. za coś, co od ręki można kupić za 99 ?
Naprawdę nie rozumiesz?

A staropolskie "nie dam się" ?

Wielu licytujących "w ferworze walki" zapomina/nie zauważa, że cena przekroczyła rozsądne granice i licytuje po to, by wygrać.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2011, 13:12   #2100
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Naprawdę nie rozumiesz?

A staropolskie "nie dam się" ?

Wielu licytujących "w ferworze walki" zapomina/nie zauważa, że cena przekroczyła rozsądne granice i licytuje po to, by wygrać.
Takie zachowanie nie tylko u nas ludziom się udziela, pamiętasz jak próbowaliśmy wylicytować kartę do aparatu? Wszystkie aukcje kończyły się powyżej ceny za którą można było kupić od ręki.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
allegro śmieszne aukcje


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.