Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Humor

Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.06.2005, 10:33   #1
ryba120
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ryba120
 
Data rejestracji: 11.02.2005
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 499
ryba120 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ciekawa historyjka

Ciekawa historyjka

Znajomy znajomego zorganizował na działce grila. Zaprosił kolegów na popijawę.
Wszyscy przyszli i zaczęła się impreza. Jeden z kolegów przyprowadził ze sobą pieska dobermana. Nic w tym dziwnego po za tym, że piesek w pewnym momencie przyniósł w zębach małego martwego szczeniaka sąsiada który trzymał go na działce. Wszyscy byli zszokowani . Zaczęli myśleć co z tym fantem zrobić. Po pewnym czasie wpadli na pomysł, że zostawią pieska u sąsiada na działce przy budzie , pewnie pomyśli że ktoś go otruł.
I tak zrobili.
Na drugi dzień kolega poszedł posprzątać działkę po imprezie. Zaraz jak przyszedł to zawołał go sąsiad, żeby szybko przyszedł do niego. On wiedząc co zrobili był bardzo przestraszony, ale poszedł.
Sąsiad pokazuje mu psa przy budzie i mówi|:
Staszek popatrz co się stało. Trzy dni temu zdechł mi pies, zakopałem go w ogródku a dzisiaj leży przy budzie. Cuda czy co?
Nie prawdopodobne, ale przwdziwe.
ryba120 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.06.2005, 10:40   #2
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Powinni nakręcić o tym jeden z odcinków ArchiwumX
para jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 10:42   #3
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Gdzies to kiedyś słyszałem ale nie wiedziałem, że tak było naprawdę
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 10:48   #4
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no... to juz teraz wiem, ze to jest jednak nieprawdziwe
znam to historyjke, znacznie zmieniona ale jesli chodzi o wykopanie martwego pieska to sie wszystko zgadza.

osoba ktora mi to opowiadala, tez zapewniala, ze to prawda
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 10:55   #5
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
no... to juz teraz wiem, ze to jest jednak nieprawdziwe
znam to historyjke, znacznie zmieniona ale jesli chodzi o wykopanie martwego pieska to sie wszystko zgadza.

osoba ktora mi to opowiadala, tez zapewniala, ze to prawda

wykopanie pieska zdaza sie nie raz, dlatego jak sie zakopuje trzeba na wierzch kamieni a pieska w folii - a historyjke słyszałem juz jakis czas temu
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 11:06   #6
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Zwierzęta robią różne dziwne rzeczy np. koty w różny sposób pokazują swoje humory i niezadowolenie.
para jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 11:33   #7
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez para
Zwierzęta robią różne dziwne rzeczy np. koty w różny sposób pokazują swoje humory i niezadowolenie.
ale nie wykopuja martwe pieski
Faktem jest ze ta historyjke zna cala Polska i to w roznych wersjach, od domku na wsi, lesniczowki, psa stroznika - po ostatnia wersje - dzialka i grill z kolegami czyli jak to przystalo znajomy znajomego znajmemu znajomy opowiedzial
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 12:00   #8
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Mam dobermana.
Dobermany sa inteligentne. Czsami bardziej niz ludzie.
Nie rusza martwego zwierzaka. Nie mowiac o wykopaniu i noszeniu w pysku.
Nie opowiadaja glupot o ludziach.
I nie wydaja ustaw kazacych ludziom chodzic w kagancu i na smyczy.

To kolejna wersja urban legend
Czyli po naszemu bzdura
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 12:29   #9
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
znam to od kilku lat, tyle ze z krolikiem
tez oczywiscie jako niby na faktach
opowiaska dobra, ale raczej...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 12:40   #10
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Po kilku piwach to ja nie takie rzeczy słyszałem,
znajomy opowiadał, że jego pies chodzi do kiosku po gazetę, przynosi mu ją w pysku,
a na dodatek ma klucz na szyi i sam sobie drzwi otwiera, po następnych kilku piwach
powiedział, że czasami mu nawet strzeszcza co ciekawsze artykuły, żeby nie musiał czytać.
para jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 12:55   #11
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To tak jak ze studentem-narciarzem, co na nartach po piwo jechał po schodach akademika, bo winda była zepsuta; albo z włożeniem żarówki do ust (moja ulubiona) - takie historyjki lepiej brzmią po prostu jako fakty, ale nie koniecznie się wydarzyły naprawdę.

Ps. Bardzo chętnie przeczytam inne. Mogę zapodać o żarówce jak ktoś nie zna

Żarówka:
Jak mój ojciec studiował i mieszkał w akademiku to na którejś imprezie jego kumpel włożył sobie żarówke do ust i nie mógł jej wyciągnąć. Wszyscy byli pijani i bali się rozbić żarówkę kolesiowi w ustach - nieprzyjemna sytuacja.
Zadzwonili po taksówkę i do szpitala. Żarówkę udało się wyjąć i wszyscy wrócili na imprezę - koleś od żarówki był oczywiście w centrum zainteresowania. Po jakimś czasie jeden z imprezowiczów powiedział, że jak się da włożyć żarówkę do ust do przecież i da się wyjąć - no i włożył drugą żarówkę, której jak się domyślacie nie mógł wyciągnąć - następny kurs taksówką do szpitala, a tam... w poczekalni siedzi ten poprzedni taksówkarz z żarówką w ustach.
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 13:06   #12
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@MQs Dobre Kiedys w jakims blogu na onecie czytalem takie straaaszne opowiesci, a ten co je wymyslal musial miec cos z glowa

Tak sie sklada ze tez mam doroslego Dobermana (suczka) i kiedys sobie wieczorkiem (kolo 23) z mama i sasiadka stoimy pod domem i byl pies wypuszczony, zeby sobie pobiergal wieczorkiem. Po chwili Rona (bo tak sie wabi) wraca i niesie cos w pysku, a na pierwszy rzut oka wygladalo to na kota, mama do mnie, ze mam isc po tate bo nam pewnie nei bedzie chciala oddac. Po ok. 5 minutach przyszedl tato zawolal Rone a ta przyniosla mu i polozyla przy nogach zlapanego... zajaca, zwyklego szaraczka Szkoda mi bylo tego zajaca, bo teraz ich coraz mniej widac
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 16:20   #13
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
eee tam
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2005, 17:00   #14
Kondini
IMPERATOR
 
Avatar użytkownika Kondini
 
Data rejestracji: 25.07.2005
Lokalizacja: Głowno
Posty: 5
Kondini w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cool

Ja słyszałem o tym jak kilku młodzian zrobiło sobie impre w mieszkaniu na którymśtam piętrze. Ponieważ sniegu nie było, a chcieli pozjeżdżac na nartach. Więc zaczeli jeździc po schodach i jeden z nich przypadkowo potrącił staruszke. Babka zadzwoniła po pogotowie, i jak się zapytali co jej się stało i odpowiedziała że na schodach przejechał ją narciarz zawieźli babkę na oddział psychiatryczny.
Kondini jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2005, 17:14   #15
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kondini
Ja słyszałem o tym jak kilku młodzian zrobiło sobie impre w mieszkaniu na którymśtam piętrze. Ponieważ sniegu nie było, a chcieli pozjeżdżac na nartach. Więc zaczeli jeździc po schodach i jeden z nich przypadkowo potrącił staruszke. Babka zadzwoniła po pogotowie, i jak się zapytali co jej się stało i odpowiedziała że na schodach przejechał ją narciarz zawieźli babkę na oddział psychiatryczny.
calkiem prawdopodobne
kiedys zjezdzalem po schodach w akedemiku na drabince od luzka pietrowego, nikogo nie potracilem ale rozdarlem sobie spodnie, a zlizny na posladkach mam chyba do dzis
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.