Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Humor

Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.08.2001, 23:41   #16
black.devil
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Jerry (06-08-2001 03:32):
Co wy, k..... wiecie o nagrywarkach. Ja mam taką juz od trzech miechów i powiem wam coś. Bo zmianie biosu prędkość nagrywania podskoczyła do 113x i moc lasera wynosi 1000 Mw tak że pali przez 5 płytek naraz. tylko musicie pogadać z dyrektorem elektrowni co by wam pociągneli drugą sieć do chaty bo 220 w kontakcie to jest 1/5 tego co potrzeba.
Ja mam ciut wolniejszą bo tylko 110x i o takiej samej mocy lasera ale ja pomyślałem zawczasu i zbudowałem sobie mini elektrownie wodną w łazience - w klopie mam mini prądnice a'la młyn wodny, działa bezbłędnie i poza moją nagrywarką zasila też pół wiochy ;-) ;-) ;-) :-P
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.08.2001, 00:35   #17
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Mnie w zupelnosci wystarczy 75x. Ewentualnie za jakis czas podkrece ja sobie kluczem na 200x (bede ja musial wstawic do zamrazalnika).

Dowiedzialem sie ostatnio, ze nagrywara ta bedzie potrafila nagrywac takze wszystkie DVD-X ( za x wstaw sobie format). Czy na kancie, tego jeszcze nie wiem, ale na pewno na obu stronach.
Dodatkowa opcja bedzie przystawka, dzieki ktorej bedzie mozna zgrywac z plytki audio teledyski do tych utworkow.
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.08.2001, 08:08   #18
Adam Bell
Gość
 
Posty: n/a
Eeeech...panowie, sprzęt opisywany przez was posiadam już od trzech lat, a elektrownię w kiblu zrobiłem sobie już w 97 roku, po przeczytaniu kilku periodyków dla majsterkowiczów, ponadto ukończyłem korespondencyjny kurs "obróbka skrawaniem" i uzyskałem tutuł tokarza roku, jednak dzisiaj tego typu rozwiązania (elektrownia w kiblu) są zupełnie nie na czasie. Do mojej nagrywarki doprowadzam prąd z bateryjki z zegarka elektronicznego z siedmioma melodyjkami, dzięki czemu nagrywa ona płyty cd-r z prędkością 175x. Mogę dzięki temu płyty cd-r wymazywać jak zwykłe płyty cd-rw, a ponadto moja wypalarka nagrywa na kasetach Stilon E-60 produkownych w Gorzowie, emulując je niejako i traktując jako nośnik ze streamera. Ale to tylko tak przy okazji piszę, bo prawdziwą wiadomość z pierwszej ręki ujawniam poniżej.

A więc pojawiły się nagrywarki do których wcale nie będą potrzebne płyty cd-r, cd-rw, ani cd-wc. Myślicie, że to żarty? - nic podobnego. Nośnikiem danych będzie substancja aromatyczna rozpylana w areozolu, którą nagrywarka zasysać będzie z powietrza dzięki urządzeniu ssąco-nagrywającemu dostarczonemu wraz z nagrywarką w wersji Box. Jeżeli jednak ktoś zdecyduje się na wersję OEM, będzie musiał skorzystać z domowego odkurzacza, nie muszę chyba przypominać, że odkurzacza z aktualnym biosem - żeby potem nie było postów, że temu nie działa, a temu nie widzi - więc przypominam: musi być uaktualniony bios w odkurzaczu, odkurzacz podpiąć jak third master do rury z ciepłą wodą w piwnicy. Bios można ściągnąć z działu download z tej strony.

Nagrywarka będzie tak szybka, że w momencie rozpoczęcia nagrywania już będzie koniec. Łatwo więc obliczyć, że pierwszego dnia osoba, która się w nią zaopatrzyła nagra wszystko, co potencjalnie chciałaby nagrać przez całe swoje życie. Jest jednak jedno "ale". Zabezpieczenia oryginalnych danych. Ponieważ dane przechowywane są jako lotna substancja aromatyczna, również zabezpieczenia będą miały podobną postać, a konkretnie - po przegraniu zabezpieczonych danych, przyjmą one postać zapachu końskiego gówna, co doprowadzi do reakcji łańcuchowej, która z kolei doprowadzi do spalenia napędu i odkurzacza (tylko w wersji OEM). Oczywiście dane można scrackować używając Old Spice'a, jednak może to poważnie pogorszyć jakość nagrania. Piraci wreszcie nie będą czuli się bezkarni, zresztą tak zabezpieczony będzie najnowszy Microshit Windows XP 3000 SE 4.5.6.1., który już w przyszłym tygodniu ma pojawić się w kioskach ruchu i w sklepikach na stacjach benzynowych, już teraz lepiej ustawić się w kolejce, bo może dla wszystkich nie starczyć....
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.08.2001, 09:15   #19
black.devil
Gość
 
Posty: n/a
...Co tu jeszcze dodać, crackowanie OldSpice-m jes rzeczywiście dość ryzykowne dlatego polecam Bref-a. Nie niszczy danych a zabezpieczenia nie dają się tak we znaki ;-)
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.08.2001, 14:20   #20
Jerry
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.04.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 101
Jerry w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ha ha ha ha. Dobre. Ale w tej chwili wruciłem z giełdy i....... kupiłem sobie nagrywarke która nagrywa na WSZYSTKIM m.in. na: kanapce ze smalcem, kawałku tapety, majonezie i.t.p. Ludzie nagrałem nawet na kocie jednak niewiem jak sie nagrało bo podczas zapisu Lead Out'a kot włożył łape w wentylator i zwiał przez wirnik. Jak go złapie, dokończe nagrywanie i podziele sie wynikami.
Co do tego kota to chce wyjaśnic że zgłosił sie on na ochotnika. Nic mu sie nie stało ponieważ to jest roboKOT.
Dane techniczne (nagrywarki )
Model; HOPSIUR
prędkość nagrywania: 33.1/3 onm* z możliwością upgrade na 48 onm*
wymiary 90x60x90


* onm- obroty na minute
__________________
Pozdr.
Jerry
Jerry jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.08.2001, 19:38   #21
TeacMan
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika TeacMan
 
Data rejestracji: 05.08.2001
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 255
TeacMan zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No dobra ostatnie wieści z frontu:
Pomimo tego że okazało się że najnowsze nagrywary nagrywają na sórowsach spożywczych (ser, chleb, mleko w szklance ) niestety dochodzą naz wieści, że jeżeli po wypalonym produkcie (niemożna powiedzieć płycie) który z całą pewnością jest odczytywany przez wszystkie napędy klasy ApoRom, prawdziwym problemem staje się czyszczenie nagrywarki które trzeba przeprowadzać po każdym nagrywaniu. Otóż nagryware trzeba czyścić specjalną rasą bulteriera (takiego psa) stymże musi być on czerwony w żółte kropki ech, od urodzenia , nie jakaś podruba (malowany). Jeżeli ktoś ma dostęp do takich bulterierów przoszę niech napisze.

POZDRAWIAM i zapraszam na moją stronkę.

ps. dzisiaj udało mi się na mojej starej nagrze (512EB) wypalić na 700 - 717Mb - film i chodzi bez zażutu 8) }> 8)
__________________
"Człowiek powinien sięgać dalej niż na wyciągnięcie ręki, bo pocóż było by niebo."
Robert Brauning

http://s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=82993
TeacMan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.08.2001, 00:18   #22
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
TeacMan (08-08-2001 20:38):
No dobra ostatnie wieści z frontu:
Pomimo tego że okazało się że najnowsze nagrywary nagrywają na sórowsach spożywczych (ser, chleb, mleko w szklance ) niestety dochodzą naz wieści, że jeżeli po wypalonym produkcie (niemożna powiedzieć płycie) który z całą pewnością jest odczytywany przez wszystkie napędy klasy ApoRom, prawdziwym problemem staje się czyszczenie nagrywarki które trzeba przeprowadzać po każdym nagrywaniu. Otóż nagryware trzeba czyścić specjalną rasą bulteriera (takiego psa) stymże musi być on czerwony w żółte kropki ech, od urodzenia , nie jakaś podruba (malowany). Jeżeli ktoś ma dostęp do takich bulterierów przoszę niech napisze.

POZDRAWIAM i zapraszam na moją stronkę.

ps. dzisiaj udało mi się na mojej starej nagrze (512EB) wypalić na 700 - 717Mb - film i chodzi bez zażutu 8) }> 8)
Trzeba bylo sprobwac jeszcze na drugiej stronie...
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.08.2001, 00:21   #23
black.devil
Gość
 
Posty: n/a
Pewnie by się nagrało - w końcu TEAC }>
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.08.2001, 23:04   #24
Adam
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.09.2000
Posty: 13
Adam w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie pisz nic więcej. Proszę!!!
Adam jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2001, 20:47   #25
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Z ostatniej chwili...
Teac wypuszcza nagryware TEAC 524EB Photo.
Po polaczeniu jej z aparatem cyfrowym, mozna wykonywac idealne kopie plytek.
Trzeba pamietac tylko o wlaczeniu lampy blyskowej...
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2001, 13:42   #26
Razor
Gość
 
Posty: n/a
Ja mam w domu nawet płyty 3-stronne Nagrywam je Specjalną nagrywarką Tosaplepiophilimecresus. jej prędkości: 3,1X - prędkość rozpędzania się do setki
12x - prędkość odracania płyty na drugą i trzecią stronę 60x - liczba sekund po których wyrzucisz tę nagrywarkę przez okno, 5x - czas spadania na ziemię po wyrzyceniu przez okno, 1000x - prędkość rozkładania się nagrywarki.

zamówienia proszę składać pod adres:
razor@interia.pl
gg #1075745
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2001, 23:45   #27
LUKas007
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.08.2001
Posty: 16
LUKas007 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmmmmmm, czy wy czasem nie żartujecie ?
LUKas007 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.08.2001, 18:18   #28
black.devil
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
LUKas007 (14-08-2001 00:45):
Hmmmmmm, czy wy czasem nie żartujecie ?
Eeeeeee, no co ty? }>}>}>
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2001, 11:58   #29
LUKas007
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.08.2001
Posty: 16
LUKas007 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Heh, no tak jakoś sobie przez moment pomyślałem... ;P
LUKas007 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2001, 21:27   #30
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
LUKas007 (15-08-2001 12:58):
Heh, no tak jakoś sobie przez moment pomyślałem... ;P
Dlaczego Nie rozumiem...
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.