Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Humor

Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.12.2005, 14:28   #1
Sznupek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2005
Posty: 2
Sznupek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Help me Obi Wan Kenobi...You're my only hope.

Witam
Mam na imię Maciek i piszę do Was z zaśnieżonej Wielkopolski.
Pytanie które pragnę zadać jest banalne ale w swej prostocie zawiera całą moją desperację.
Jak się ma ocena płyt CD-R do ich jakości ?
W sklepach piszą że nośnik zielony jest "super"
Tutaj widzę że jednak nie bardzo.
Przy płytach jest ocena "type 6" "type1" a ja nie wiem co to znaczy.
Czy 1 to Nr1-super-hyper?
Czy 1 to ostatni knut?
Widziałem płyty na zielonym (słabym) nośniku ocenione zarówno "type1" jak i "type 5"
Rozkładam ręce

Będę bardzo wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości raz na zawsze.
Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.
Maciek
Sznupek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.12.2005, 14:45   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Gdybym byl szturmowcem (imperialnym) bym cie rozstrzelal, bez zawiazywania oczu.
Gdybym byl Yoda, wyrwal bym ci konczyny.
Gdybym.......
Niestety - nie jestem.
I nie rozkladam rak - kupuje Verbatimy.
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 21:08   #3
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Jakakolwiek odpowiedź brzmi:
Nie wiadomo o co Tobie chodzi
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 22:16   #4
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No to dalem tym razem na humor.

Ja tez nie wiem o co chodzi, ale skoro w sklepie widzisz taki napis i nie wiesz o co chodzi to chyba naturalna rzecza jest sie spytac sprzedawce jaka jest miedzy nimi roznica i co to wogole znaczy. Wtedy ew. dzielisz sie tymi rewelacjami z nami i uzyskujesz ocene na ile sa one wiarygodne.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.12.2005, 01:12   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ocena sprzedawcy jest prawie zawsze - 'super płytki'

a ja mam na imię ed i piszę to bo mi się nudzi
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.12.2005, 06:37   #6
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Padawanem to on nie zostanie
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.12.2005, 11:42   #7
Sznupek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2005
Posty: 2
Sznupek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Prościej się nie da!

Skoro na cdrinfo piszą że płyty z zielonym spodem są kiepskie to dlaczego w najlepszych sklepach internetowych i na allegro wielkie firmy wystawiają płyty VERBATIM opisując je "spód koloru zielonego" i dodając zaraz za tym super jakość !!!!!! Czego jeszcze nie rozumiecie?!

Widzę że umiejętność biegłego czytania zanika w tym kraju w zastraszającym tempie.

"nie rozumiem"
"nie wiem o co tobie chodzi"
Dobre sobie!


Ps. Który ignorant napisał żebym "pytał sprzedawcę" ??
Gdybym chciał polegać na tym co mówi każdy zacierający łapy prywaciarz sprzedający płytki to nie pisałbym do tak wielce szanownego grona komputerowych fachowców.

Ostatnio zmieniany przez Sznupek : 21.12.2005 o godz. 11:45
Sznupek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.12.2005, 11:56   #8
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sznupek
Skoro na cdrinfo piszą że płyty z zielonym spodem są kiepskie(...).
W którym miejscu?

Cytat:
Napisany przez Sznupek
(...) to dlaczego w najlepszych sklepach internetowych i na allegro wielkie firmy wystawiają płyty VERBATIM opisując je "spód koloru zielonego"(...)

Wiesz, ogólnie wyroby Verbatima są dobrej jakości...

Cytat:
Napisany przez Sznupek
(...) i dodając zaraz za tym super jakość !!!!!! Czego jeszcze nie rozumiecie?!
A na jakim Ty kur..a świecie żyjesz Przecież większość sprzedawców będzie Ci pisać bajki żebyś kupił...

Cytat:
Napisany przez Sznupek
(...) Widzę że umiejętność biegłego czytania zanika w tym kraju w zastraszającym tempie.

"nie rozumiem"
"nie wiem o co tobie chodzi"
Dobre sobie!
No dokładnie, jak ktoś pisze posty nie w tym dziale co trzeba, to jest koronny dowód na to, że czytać nie umie. Po drugie, to jakbyś umiał czytać, to byś skorzystał z opcji 'szukaj' i sobie znalazł odpowiednie wątki na temat, ktory Cię interesuje...

Cytat:
Napisany przez Sznupek
(...)
Ps. Który ignorant napisał żebym "pytał sprzedawcę" ??
Gdybym chciał polegać na tym co mówi każdy zacierający łapy prywaciarz sprzedający płytki to nie pisałbym do tak wielce szanownego grona komputerowych fachowców.
No widzisz, sam sobie odpowiedziałeś...

Jeśli mam Ci pomóc, to polecam Verbatim Pastel i Verbatim Blue Diamond...

aaa i mam Kristoferros jako 'nick'


aaaa i wesołych świąt

he he

PS. Za to tytuł posta masz ch...wy i nie nawiązuje on w żaden sposób do treści...
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.12.2005, 11:58   #9
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sznupek
Skoro na cdrinfo piszą że płyty z zielonym spodem są kiepskie to dlaczego w najlepszych sklepach internetowych i na allegro wielkie firmy wystawiają płyty VERBATIM opisując je "spód koloru zielonego" i dodając zaraz za tym super jakość !!!!!! Czego jeszcze nie rozumiecie?!

Widzę że umiejętność biegłego czytania zanika w tym kraju w zastraszającym tempie.

"nie rozumiem"
"nie wiem o co tobie chodzi"
Dobre sobie!


Ps. Który ignorant napisał żebym "pytał sprzedawcę" ??
Gdybym chciał polegać na tym co mówi każdy zacierający łapy prywaciarz sprzedający płytki to nie pisałbym do tak wielce szanownego grona komputerowych fachowców.
ale ladnie Wam odpisal


ale tez dostales odpowiedz
Cytat:
Napisany przez yahol
I nie rozkladam rak - kupuje Verbatimy.
.
__________________
wsciekła baba

Ostatnio zmieniany przez malaczarna : 21.12.2005 o godz. 12:20
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.12.2005, 12:15   #10
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
sprobujemy:
ocena jak sie ma do jakosci? a co oceniasz jak nie jakosc ^_^
typ 1 to zle czy dobrze? - ani to ani to - typ to po prostu typ i tyle - jest kilka (6?) typow plyt i przynaleznosc do konkretnego zalezy od barwnika i producenta
kolor nosnika nie ma nic wspolnego z jego jakoscia

kupuj verbatimy i tyle
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.01.2006, 20:25   #11
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Żeście chłopaka wystraszyli i teraz pewnie zniknie z forum:p
Ehh Kuby rozprówacze :p
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.