Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Humor

Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.01.2005, 08:58   #76
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
Wiecie co. Teraz niektore pananty chca zeby zalegalizowac zwiazki homeoseksualistow. Jak tak by miala wygladac partnerka (paretner) jakiegos homoseksualisty to ja bym nawet nie podejrzewal ich o cos takiego !!! To straszne.
A co w tym strasznego?? Choroba jak każda inna.

Nie robię teraz żadnych wybiegów persolnalnych, ale czemu Ty możesz kochać Agnieszkę Z. a Marian nie może kochać Zygmunta??
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.01.2005, 09:09   #77
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Air czytales kiedys jakas ksiazke z pedagogiki ? Podstawa rodziny jest kobieta i mezczyzna !!! Polaczenie dwoch osobnikow tej samej plci jest niedopuszczalne. A teraz jeszcze jak dojdzie do tego ze bede mogli miec dzieci wtedy to ja wysiadam z takiego pociagu. I ten dzieciak ma mowic mammo to tego ktory bardziej przypomina kobiete, chociaz ta podszyta mama tak naprawde moglaby byc jego tatusiem

A tak wogole to ten miriam jest chory ale na glowe. I tu nie ma zadnego usprawiedliwienia dla niego.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 09:27   #78
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
A przy okazji - jakaż to stacja w Polsce zdecydowała się ten "show" puścić?
Hmmm... udzielasz się w dyskusji i nawet nie wiesz gdzie to leci
Ja tylko czekam na następne cudowne sposoby nabijania sobie oglądalności przez jeszcze bardziej wymyślne pomysły na "reality-show"...
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 09:30   #79
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pagerus
Hmmm... udzielasz się w dyskusji i nawet nie wiesz gdzie to leci
Ja tylko czekam na następne cudowne sposoby nabijania sobie oglądalności przez jeszcze bardziej wymyślne pomysły na "reality-show"...
Wybacz, ale nie przyszło mi do głowy, żeby tę rewelację oglądać na żywo. Zapytałem tylko z czystej ciekawości, która to stacja puszcza tak inteligentne programy. Ale poczekajcie... Polsat czy TVN?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 09:31   #80
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
Air czytales kiedys jakas ksiazke z pedagogiki ? Podstawa rodziny jest kobieta i mezczyzna !!! Polaczenie dwoch osobnikow tej samej plci jest niedopuszczalne. A teraz jeszcze jak dojdzie do tego ze bede mogli miec dzieci wtedy to ja wysiadam z takiego pociagu. I ten dzieciak ma mowic mammo to tego ktory bardziej przypomina kobiete, chociaz ta podszyta mama tak naprawde moglaby byc jego tatusiem

A tak wogole to ten miriam jest chory ale na glowe. I tu nie ma zadnego usprawiedliwienia dla niego.
Ale poprzednio nic nie pisałeś o rodzinie tylko o związku dwóch osób tej samej płci.

Dla mnie adopcja dzieci przez takie związki jest równiez niedopuszczalna.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 09:44   #81
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Wybacz, ale nie przyszło mi do głowy, żeby tę rewelację oglądać na żywo. Zapytałem tylko z czystej ciekawości, która to stacja puszcza tak inteligentne programy. Ale poczekajcie... Polsat czy TVN?
Tym razem to TVN błysnął Aż żałuję, że nie Polshit...
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 09:47   #82
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
AIR a czy tu jest jakas roznica. Czy oni sa w zwiazku czy w malzenstwie to jest jeden chlam. W koncu i tak zaczna domagac sie swoich pseudo praw. Ja jestem przeciw i juz !!! Tak na marginesie to jest chore i to bardzo.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 10:04   #83
giena
Registered
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Lokalizacja: Inowrocław
Posty: 104
giena zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam.
Ciekawe ile ten babochłop obali kufli piwa ??
Ja także nie popieram związków 2 facetów (chyba,że obalanie flaszki) i adopcje dzieci przez 2 chłopa.
No bo jak by taki dzieciak przyniósł dwóję ze szkoły to co 2 razy wpierdal ??
Giena
giena jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 10:57   #84
rash2236
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika rash2236
 
Data rejestracji: 25.12.2004
Posty: 19
rash2236 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
teraz miriam po zgarnienciu grubej kaski bedize mial(a) na operacje paruffki bo teraz to ja chyba kazdy rozpozna na ulicy
rash2236 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 11:18   #85
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek

A tak wogole to ten miriam jest chory ale na glowe. I tu nie ma zadnego usprawiedliwienia dla niego.
Jesli Mirian jako shemale jest chory/chora to czy homoseksualistow tez bys podal kuracji odwykowej? Mysle ze ten problem lezy zbyt gleboko w strukturze psychiki albo i duszy... nie da sie poza tym ustawic sztywnych okreslonych ram normatywu spolecznego... bo inaczej powstanie spoleczenstwo wyznaniowe, a nie oparte na demokratycznej tolerancji, nie pisz prosze jak jakis ortodoks...
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 11:45   #86
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
Jesli Mirian jako shemale jest chory/chora to czy homoseksualistow tez bys podal kuracji odwykowej? Mysle ze ten problem lezy zbyt gleboko w strukturze psychiki albo i duszy... nie da sie poza tym ustawic sztywnych okreslonych ram normatywu spolecznego... bo inaczej powstanie spoleczenstwo wyznaniowe, a nie oparte na demokratycznej tolerancji, nie pisz prosze jak jakis ortodoks...
Pisałem, pisze i będe pisać !!! Nawet nauka nie toleruje takiego zachowania. ormianin skąd ty możesz wiedzięc gdzie to leży. Najszybciej to jemu leży a czasami stoi. I nie upominaj nikogo bo nie jesteś jakimś guru duchowym tylko tak samo jak każdy jesteś zwykłym człowiekiem. Ja poprostu wyrażam swoją opinię. A nie toleruje tego bo jestem przyzwyczajony do systemu kobieta - mężczyzna. Nie wyobrażam sobie pary dwóch mężczyzn prowadzącej dziecko za rączke do przedszkola. Jak te dziecko ma się rozwijać !!!

PS. ormianin, demokracja nie ma tu żądnego znaczenia.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 12:18   #87
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
PS. ormianin, demokracja nie ma tu żądnego znaczenia.
Nie ma to jak wolność słowa
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 12:22   #88
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Witam Wszystkich po świątecznej przerwie... widzę, że dziwne rzeczy się dzieją na tym świecie - fale tsunami, homo-niewiadomo w TV...

Swoją drogą nieźle ich wyr***li... (chodzi o tych facetów z programu) cytat, że "nie wiedzieli, że pieścili mężczyznę" he he rozwalił mnie... w sumie nie wiem jak oni mogą po takich traumatycznych przeżyciach spojrzeć na innego ranswestytę (o ile w ogóle o tym myśleć) he he

@Loczek - W PEŁNI MASZ MOJE POPARCIE!!!

Ja tam tolerancyjny jestem, ale takich to nienawidzę!

Pozdrawiam,

Ostatnio zmieniany przez Kris : 04.01.2005 o godz. 12:37
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 12:42   #89
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@Loczek tez popieram Twoje zdanie,

sa dwa przypadki homoseksualnosci - po prostu jest w Tobie od urodzenia, albo nabyta, tzn. "jezeli mi sie Romek podoba to czemu by z nim nie sprobowac" - i dla tego to sie tak ostantnio rozpowszechnia, bo Ci co mieli kiedys sklonnosci tlumili je w sobie i bylo ok, zyli normalnie (przechodzilo im to), a teraz po prostu sie nie hamuja bo po co jezeli to jest "normalne" i stad tyle tego PLUGASTWA teraz
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2005, 13:45   #90
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
Pisałem, pisze i będe pisać !!! Nawet nauka nie toleruje takiego zachowania. ormianin skąd ty możesz wiedzięc gdzie to leży. Najszybciej to jemu leży a czasami stoi. I nie upominaj nikogo bo nie jesteś jakimś guru duchowym tylko tak samo jak każdy jesteś zwykłym człowiekiem. Ja poprostu wyrażam swoją opinię. A nie toleruje tego bo jestem przyzwyczajony do systemu kobieta - mężczyzna. Nie wyobrażam sobie pary dwóch mężczyzn prowadzącej dziecko za rączke do przedszkola. Jak te dziecko ma się rozwijać !!!

PS. ormianin, demokracja nie ma tu żądnego znaczenia.
A dlaczego nie ma...? kazdy czlowiek bez wzgledu na wyznanie, roznice plciowe czy kolor skory jest rowny... a w tym wypadku mamy przejawy wrogosci wobec transow, dzis transow a jutro np. Zydow... to jest jeden problem i dotyczy tolerancji, ja tam nie staram sie myslec jak przecietny sluchacz "ojca inzyniera"

Tak poza tym to temat dyskusji wypadl poza swoje granice bo dla mnie glownym problemem jest tutaj ten program w TVN.
Osobiscie uwazam ze jest to jawne nadużycie, prosto z piekła rodem. Nie jestem pewny czy jest tu coś do dochodzenia na gruncie prawnym. Gdyby bowiem było, to równie dobrze można dochodzić od właściciela knajpy
w której spotkało się transa, że się tam takiego transa spotkało. A od tego
krok do jawnej dyskryminacji transów w majestacie prawa. Dla mnie to co się stało nie mieści się w kategoriach prawnych lecz etyczno-
-moralnych.
Z przyczyn etycznych nie powinno się emitowac takiego programu a nie dlatego ze tam wystepuje trans i tyle!
__________________
----------
pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Ormianin : 04.01.2005 o godz. 13:47
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.