![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :) |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#16 |
|
HDmaniak
CDRinfo VIP
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,863
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
No to u mnie na matmie kolega powiedzial, ze 1x1 = najpierw 0, potem 2 powiedzial
^_^ -_- pozdro
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Guru
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
![]() ![]() |
A u mnie na chemii pewien "genjusz" powiedział, że tlen to trująca substacja
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Łaskobójca
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
![]() |
@Kraluk, i mial rację bo ozon (odmiana tlenu bedąca naszą tarczą ochronną przed promieniowaniem) ma działanie kancerogenne
![]() @Yahol, termiciku używa się też do spawania szyn a co geniuszy to co powiecie na udaną prube umieszczenia dyskietki 3.5' do stacji 5.25' , uruchomić się już tego nie dało, ale o dziwo stacja 5.25 działała po tym dalej tylko że jak czołg i tworzyła zgrany duet z akademicką drukarka igłową /na tyle udany ze nie dalo się wytrzymać w pokoju jak te obydwa ustrojstwa działały/pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości, ![]() ^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^![]() ^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
|
|
|
|
|
|
#19 |
|
Silent Hunter ;)
![]() Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
![]() |
Cana to mi sie przypomnialy dzieki tobie stare czasy, jak gosciu wlozyl 6 dyskietek 5,25 do stacji 5,25. Bo byl to program z dyskietkami instalacyjnymi. Zawsze sie zastanawialismy jak on to wlozyl, a dyskietki o dziwio nie polamaly sie.
|
|
|
|
|
|
#20 |
|
Łaskobójca
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
![]() |
@Thanatos, a widzialeś minijacka od zestawu głośnikowego włożonego do wyjścia tv na karcie graficznej i minę klienta który najpierw coś tam pier... o mojej niekompetencji (kobiecie znikła baza płatnika (nadpisała bazę testową swoimi danymi i nie zwrócila na to uwagi a później nawet nie zadała sobie trudu by się zastanowić i poszukac zguby) a po gierkach latorosli sytem był kompletny i stabilny inaczej a do tego złożony na "kultowej" płycie k7vza w jakiejś pierwszej rewizji
a później już przepraszała i to z bardzo ciekawym wyrazem twarzy /a cena i tak wzrosła o 100% na jakiekolwiek usługi dla tej osoby bo nie lubię jak ktoś bezpodstawnie mnie oskarża 8)pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości, ![]() ^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^![]() ^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
|
|
|
|
|
|
#21 |
|
net został :)
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
![]() |
No to u mnie na matmie kolega powiedzial, ze 1x1 = najpierw 0, potem 2 powiedzial -_-
pozdro Kraluk to ja na mamtmie babie na złosć powiedziałem ze 5x1=6 i baba mnie prawie rozszarpała^___^ |
|
|
|
|
|
#22 |
|
BA/\//\/ED
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: w domu
Posty: 414
![]() |
Qmpel mówił że komp mu się zepsuł, bo siostra mu PODKRĘCIŁA W BIOSIE obroty wentylatora na procu, a ten sie STOPIŁ i zalał część płyty gł (plastikiem) - buehehehehehe
Na kompie w szkole był format a mój qmpel-cwaniak stery do (bodajże) drukarki wkładał w Dosie(tzn nie w dosie - w kompie po formacie ) i sie dziwił że nie działa .
__________________
# Psychika unixiarza powinna być jak firewall... |
|
|
|
|
|
#23 | |
|
volleyball
Data rejestracji: 14.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
![]() |
Cytat:
"ILu mieszkańców ma Warszawa?" Odpowiedziała skromnie 1600..........
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
|
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
BA/\//\/ED
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: w domu
Posty: 414
![]() |
Heh... moja qmpela jak mi pokazywała Afryke, to jej palec był na Australii, a jak sie jej zapytałem gdzie jest Polska to powiedziala że nie powie
__________________
# Psychika unixiarza powinna być jak firewall... |
|
|
|
|
|
#25 |
|
Wyjadacz ;)
Data rejestracji: 15.11.2003
Posty: 229
![]() |
Od paru lat zbieramy u nas w technikum z kumplami różne takie dziwadła, które wychodzą z ust innych osób. I muszę przyznać, że najwięcej wpadek mają nauczyciele. Przedstawiam tutaj niektóre z dialogów, zdań lub przekręconych wyrazów z naszych zbiorów:
-Proszę panią, to zadanie mamy na po świętach? -Nie, nie. Wystarczy na półtorej strony. Patrzymy wyraźnie na tablicę... Patrz jak ty myślisz... Dobrze było, tylko nic nie było słychać. Czytajcie ze mną oczami. Napięcie wyprzedza kąt o 90 stopni. Jak wiecie, każdy kabelek musi mieć izolację żeby przewodził. Rozpoczął się później narastać Powinny być identycznie takie same -Proszę panią, co ten filtr obcina? -Nie nie. On nie opóźnia, tylko obcina. Kiedyś na lekcji jedna nauczycielka pytała jakiegoś gościa, a w klasie był szum. W pewnym momencie ktoś powiedział głośniej: Spier....aj!!! A ona: Cicho! Nie rozmawiamy! :-D Ha-ha-ha!!! |
|
|
|
|
|
#26 | |
|
Guru
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
![]() ![]() |
Cytat:
I tak facet jeszcze jakiś głupot naopowiada, np. że hel to potrzebna do oddychania substacja i dostał dopalacza na szynach...
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
|
|
|
|
|
|
|
#27 | |
|
Silent Hunter ;)
![]() Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#28 |
|
.: AT90S2313 :.
Data rejestracji: 09.09.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,724
![]() |
Wdychanie samego tlenu prowadzi do utraty przytomności.
__________________
LiteOn LTR-40125S & SOHW-1633S 8 ) Jak zrobić szybko sałatke z buraków? Wrzucić granata do BMW
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
PiwoWar
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
![]() |
a gdyby człowiek nie potrzebował tlenu do oddychania to niemiał by raka i żył parenaście latek dłużej
__________________
bibere humanum est, ergo bibamus niech Wasze najlepsze dni z przeszłości będą najgorszymi w przyszłości ![]() darmowa muzyka http://rtfm.killfile.pl/ |
|
|
|
|
|
#30 | |
|
Author
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
tlen jest dwuwartosciowy tlen nie wystepuje w postaci O w przyrodzie - zawsze sie polaczy z kolejnym tworzac O2, jesli bedziemy mieli wyladowania elektryczne to czesc polaczy sie w czasteczki O3 wartosciowsc to NIE ta cyferka za symbolem pierwiastka ![]() tlen faktycznie jest trucizna pamietam jak kiedys na geografii w liceum jedna kolezanka stojac przy teblicy nie potrafila pokazac na mapie swiata skandynawii ani australii
|
|
|
|
|
![]() |
|
|