![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :) |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#31 |
|
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
![]() ![]() |
Przypomnialo mi sie jak w LO pomagalem koledze z mickiewicza (humanista
) z matmy i sie pytam - jak mamy x^2 = 4, to ile wynosi x ? No to on - 2. A sie go pytam czy chcialby jeszcze przemyslec swoja odpowiedz to sie zaczal zastanawiac i mowi - no to jest 2. - A czy przyopadkiem nie ma jeszcze jakiejs wartosci - probuje go nakierowac ![]() - AAAAAAA no fakt. - No to jaka to jest wartosc - pierwiastek z 2- No nie - to jest duzo bardziej oczywiste, jaka jeszcze liczba oprocz 2 podniesiona do kwadratu da 4 - chwila konsternacji ... -4 ![]() - no nie do konca ale bedzie to ujemna liczba - mamy 2 a druga ujemna to bedzie ... I w tym momencie trybiki ruszyly z kopyta i uzyskalem jakze satysfacjonujaca odpowiedz 2 i -2. |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#32 |
|
Niezarejestrowany
Data rejestracji: 20.12.2002
Lokalizacja: W-wa
Posty: 1,702
![]() |
U mnie w klasie jest chakier, który z drugim klasowym chakierem obgadje jakie to hasła usiłował wpisywać, żeby dostać się na czyjeś konto poczty WP.
![]() A jak widzę, że ktoś kto się wogóle nie zna ma takiego chakiera za swojego góru, to mam ochotę mu ***nąć.
__________________
e-m@il Ostatnio zmieniany przez Patrixs : 13.01.2004 o godz. 16:21 |
|
|
|
|
|
#33 |
|
net został :)
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
![]() |
Patrixs bez przesdy od razu w morde być??
Lepszy byłby lekki oklep maski a potem w morde bbić:p |
|
|
|
|
|
#34 |
|
Zarejestrowany
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
![]() ![]() |
Wszyscy piszą o swoich kolegach a nie o sobie
ze mnie wszyscy się śmieją do tej pory że nie wiedziałem co to jest tabulator i do czego służy Miałem wtedy Amigę |
|
|
|
|
|
#35 |
|
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
![]() ![]() |
Jak mnie kiedys kolega spytal czy mam fdisk to mu odpowiedzialem ze mam nawet g na ktorym jest nagrywarka
|
|
|
|
|
|
#36 | |
|
Guru
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
![]() ![]() |
Cytat:
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
|
|
|
|
|
|
|
#37 |
|
net został :)
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
![]() |
Mnie sie dzisaj pytał koleś gdzie sie zmienia windows komputera czy w menu start czy w panelu sterowania
|
|
|
|
|
|
#38 | |
|
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
![]() ![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#39 | |
|
Wymiatacz
Data rejestracji: 17.10.2000
Lokalizacja: Najsmutniejsze miasto w Polsce
Posty: 564
![]() |
Cytat:
__________________
"myślisz że kim jestem ?? CZŁOWIEKIEM ??" - "Matrix Rewolucje" "Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja to moja jest mojsza niż twojsza, że wlaśnie moja racja jest racja najmojsza." - "Dzień świra" PIJ MLEKO!!! BEDZIESZ WIELKI!!! Powered by LTR-52246S |
|
|
|
|
|
|
#40 | |
|
volleyball
Data rejestracji: 14.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
![]() |
Cytat:
tlen jednowartościowyadixo - Ja się uwielbiam śmiać z siebie Cyt."Umarł smiercią tragiczną przez powieszenie i nietylko" heehhee dobra 00:53 pora lulu POzdro wszystkim którzy mają musk <- to też moje dzieło z podstawówki
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
|
|
|
|
|
|
|
#41 |
|
Niezarejestrowany
Data rejestracji: 20.12.2002
Lokalizacja: W-wa
Posty: 1,702
![]() |
Ja może napisze pare słów o osobie chodzącej ze mną do jednej klasy, która bardzo często ma jakieś jazdy.
Na historii, nauczycielka pyta: Jakie były założenia Niemiec na początku II Wojny Światowej. Zgłasza się koleś, spanikowany i mówi, cytuję: Niemcy założyli, że Polaki nie istniały... czy jakoś tak... W tym momencie myślałem, że umrę ze śmiechu...
__________________
e-m@il |
|
|
|
|
|
#42 | |
|
Bywalec
Data rejestracji: 16.01.2004
Lokalizacja: London
Posty: 50
![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#43 |
|
Merry F****** Christmas
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
![]() |
ADMIN!!! Bananka dla pana informatyka
__________________
|
|
|
|
|
|
#44 |
|
Kocham Paskudy, Świntuszę
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
![]() |
nie wiem czy jest sie czym chwalic
moj najwiekszy lol to: Adam Mickiewicz/Krzyzacy a z komputerowych: do tej pory nie wiem czy mozna czy nie mozna odlaczyc myszy na ps2 w czasie pracy kompa - strasznie mnie to meczy - ale nie bede ryzykowal sprzetu zeby sprawdzic - sprawdzilem juz twardy dysk, nagrywarke, monitor - ale myszy jeszcze nie a co tlenu - to on nie tak do konca jest trucizna - tylko bardzo lubi sie do wszystkiego przytulac i robi to tak mocno ze to psuje - nazywamy to starzeniem sek w tym ze jest to niezbedne do zycia ![]() a O3 - czyli ozon jest dwa razy wieksza cholera - no bo kto lubi zyc w trojkatach - wiec psuje naprawde mocno - i zeby bylo zabawniej powstaje nie tylko przy wyladowaniach elektrycznych w czasie burzy - ale sami produkujemy go w drukarkach laserwoych i kserokopiarkach - bardzo zle dziala na zdrowie przebywanie w takiej atmosferze, BARDZO zle
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
![]() nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly. |
|
|
|
|
|
#45 |
|
Forumator
Data rejestracji: 23.05.2003
Posty: 866
![]() |
Mój qmpel na polecenie, aby wskazał góry w których leży Mount Everest wskazał właściwe góry i oznajmił że to są góry "Tybety"....
![]() cała klasa, łącznie z nauczycielką tarzała się po ziemi.... |
|
|
|
![]() |
|
|