![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :) |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#46 |
|
Guru
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
![]() ![]() |
Mój kumpel na niemieckim do nauczycielki:
- Od której klasy uczy się pani nimieckiego ![]() - Od 5 klasy. - Odpowiada. - A my od 4 i jesteśmy mądrzejsi! Wszyscy się z tego lali, nawet nauczycielka
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#47 |
|
net został :)
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
![]() |
A to dzisaj facet pobił wszystkich na informatyce:
Nauczycielka:- Co jest na jwazniejszy w komputezre?? Uczeń: EEEE UUUU YYYYY EUY.... Nauczycielka: no .. P..PP Uczeń RĄD!!!Noramlnie wylew |
|
|
|
|
|
#48 |
|
Merry F****** Christmas
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
![]() |
Przypomnialo mi sie cos, nastepna inteligentna!
Podczas ostatnich matur w mojej szkole, obecna studentaka prawa na prubnej maturze dostala temat "motyw podrurzy w ....". Chyba jej utworow zabraklo na sciagach bo wykorzystala miedzy innymi "O psie ktory jezdzil koleja" - dla niewtajemniczonych lektora 4kl szkoly podstawowej... Pies Lampo - motyw podrurzy; blyskotliwe
__________________
|
|
|
|
|
|
#49 |
|
Kocham Paskudy, Świntuszę
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
![]() |
khem khem - spock - zerknij do slownika ortograficznego i popraw to co popelniles w swoim poscie - bo zeby wypadaja, inna sprawa ze takie byki sa lepsze od wielu tu wymienionych lolkow...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
![]() nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly. |
|
|
|
|
|
#50 | |
|
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
![]() ![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#51 | |
|
Merry F****** Christmas
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
![]() |
Cytat:
![]() Dziekuje za zwrocenie uwagi i pozdrawiam ![]() Ps. Zasze sie zastanawialem dlaczego niektorzy sa uprzedzeni do Ciebie...
__________________
|
|
|
|
|
|
|
#52 | |
|
Guru
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
![]() ![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#53 | |
|
>my private watch dog ;)<
Data rejestracji: 09.04.2003
Lokalizacja: Łódź city
Posty: 673
![]() |
Cytat:
__________________
Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych. Twój jest zawsze mniej kompatybilny. ![]() imola@interia.pl |
|
|
|
|
|
|
#54 |
|
Author
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
a propos podlaczania ps2 na goroco - robilem to na swoim kompie, moja Zona robi to regularnie (notek, wiec po prostu trzeba czasem) i nic sie nie dzieje
zeby miec pewnosc wystarczy dac okno linii komend na caly ekran - wtedy myszka jest automatycznie odcinana - i luz ale ja robilem na twardo, klawiature zeszta tez, lacze na komie od telefonu tez
|
|
|
|
|
|
#55 |
|
Gość
Posty: n/a
|
to i tak nic bo u mnie na ulicy jest taki jeden gowniarz co jak mu jeden kolega netbusa pokazal to on od razu mysli ze jest hakerem i chodzil po domach i im netbusy wrzucal heh
jednego mam co sklada kompy a jak czegos nie wie albo sie cos wali to przychodzi do mnie ![]() a moja nauczycielka informatyki w ogolniaku to jest niesamowita bo kiedys pytam sie jej na konsultacjach przed matura: -przepraszam ile jest ramu na tym komputerze -yyyyyy 2000 na kazdym komputerze jest zainstalowany windows 2000 a na co ci to?? no w tym momencie poleglem za to moj wykladowca na studiach jest calkiem calkiem
|
|
|
|
#56 | |
|
odgrzewany user
Data rejestracji: 20.10.2001
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 379
![]() |
Cytat:
khmm, khmm... Poczułem lekki niesmak
__________________
Nie ma głupich pytań. Mogą być tylko głupie odpowiedzi. ************************* The only way to get smarter is by playing a smarter opponent -Fundamental of Chess 1883
|
|
|
|
|
|
|
#57 |
|
αρχή
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,912
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
eee, ja tez
^_^
|
|
|
|
|
|
#58 | |
|
PiwoWar
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
![]() |
Cytat:
![]() ![]()
__________________
bibere humanum est, ergo bibamus niech Wasze najlepsze dni z przeszłości będą najgorszymi w przyszłości ![]() darmowa muzyka http://rtfm.killfile.pl/ |
|
|
|
|
|
|
#59 | |
|
Guru
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
![]() ![]() |
Cytat:
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
|
|
|
|
|
|
|
#60 |
|
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
![]() ![]() |
Rzeczywiscie fragment ktory zacytowales jest wyjatkowo zboczony.
|
|
|
|
![]() |
|
|