Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Humor

Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.01.2004, 15:57   #1
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Macie w szkole\pracy\uczelni\domu jakiegoś goscai który udaje geniusza komputerowego?

Jak w temacie zapisujcie wpadki takich "geniuszów"
Oto mojego niby koleg z klasy:

Pewnej spokojnej pzrzerwy sopkojnie spisuje sobie zadanko z matmy i ten sie mie pyta:
- Czy płyte DVD odpali na normalnym CDROMIE czy potrzebuje do tego nagrywarki??
Na to kolega dajacy zadanko do spisania zaczał ryczeć ze śmiechu (też drugi taki "geniusz")
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.01.2004, 16:01   #2
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przeciez odpali, wystarczy polac denaturatem i zapaleczki. Nie ma co sie smiac jest to mozliwe
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2004, 16:05   #3
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dobre
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2004, 16:15   #4
paja
niezwykły
 
Avatar użytkownika paja
 
Data rejestracji: 07.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,202
paja zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
U mnie był taki co dumny był że wirusa stworzył!
Gdy go się pytałem jak to zrobił powiedział że napisał byle co typu "000110010100011sdaf" i zapisał na pytanie jak poznał że to wirus powiedział, że jak kasował go z dyskietki to nie pojawiło się w koszu

drugi mój kolega kazał mi się tutaj spytać czy zformatuje dysk przykładając do niego magnez(s)
__________________
kto najlepiej gra na wieśle? otóż ja gram całkiem nieźle !
paja jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2004, 16:26   #5
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez paja
drugi mój kolega kazał mi się tutaj spytać czy zformatuje dysk przykładając do niego magnez(s)
Posyp termitem* i podpal. Sformatuje sie bez problemu


*-Termit, ferromit, mieszanina tlenków żelaza Fe3O4 i glinu używana do spawania i jako bojowy środek zapalający. Zapalony proszek aluminiowy odbiera tlen z tlenków żelaza, czemu towarzyszy wydzielanie olbrzymich ilości ciepła (temperatura do 3800°K) topiącego żelazo, które tworzy spoinę.
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2004, 17:14   #6
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Heh to ja wam powiem ze im glebiej sie u nas wchodzi w matme tym wiecej sie zapomina rzeczy podstawowych. Np. ostatnio na programowaniu kolega zablysnal wiedza, ze wykladniki poteg sie dodaje przy dodawaniu poteg o wspolnej podstawie. Gdy mu mowilismy ze tak jest przy mnozeniu to probowal nas przekonywac do swojego ... Ale i tak to jedna z powiedzmy 3-5/100 najlepiej programujacych osob na roku ...
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2004, 19:25   #7
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja sie przeszedlem do sklepu VOBIS w Elblaskiej Hipernovie i ujrzalem tam Verbatimy Kolorowe, dokladnie byly to Pastele RW. No ale odleglosc nie pozwalala mi na zindentyfikowanie doklednie tych plyt czy to przypadkiem nie sa zwykle kolorowe verby. no to podchodze do lady i ..
-Dzien dobry! Czy te Verbatimy to Pastele?
-Dzien dobry! Nie, to sa RW
-, ahh, to dziekuje

^_^^_^^_^^_^
__________________

Ostatnio zmieniany przez mallow : 10.01.2004 o godz. 19:30
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2004, 19:47   #8
wiele
Bywalec
 
Avatar użytkownika wiele
 
Data rejestracji: 04.11.2003
Lokalizacja: Legnica
Posty: 79
wiele w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
U mnie gośc w pracy miał na dyskietce jakieś pliki tekstowe, utworzył do nich skróty na pulpicie. Dyskietkę sformatował i pyta się jak może teraz otworzyć te pliki bo skróty przecież ma, nie ?.
__________________
Wszystko co zdarza się raz, może już nie przydarzyć się nigdy więcej, ale to co zdarza się dwa razy, zdarzy sie na pewno i trzeci.
wiele jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2004, 21:24   #9
Sorty
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Sorty
 
Data rejestracji: 07.03.2003
Lokalizacja: Lublin
Posty: 284
Sorty zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja wam opowiem dobry myk.
Pracowałem w firmie która zatrudniała bardzo "inteligentną" sekretarkę.
Pani któregoś dnia włożyła dyskietke do stacji i zrestartowała kompa. Niestety komp sie nie uruchomił z prostej przyczyny. Botowanie było ustawione na flopa i dalej jush wiecie. Co dalej Pani dzwoni do informatyka (firma nie zatrudniała nikogo na stałe w tej roli) informatyk przychodzi, wyciąga dyskietkę i włącza kompa. Jest OKI.
Niby nie jest śmieszne ale dwa dni później przez moje ręce przechodzi rachunek wystawiony przez owego informatyka a tam napisane: USŁUGA INFORMATYCZNA KOSZT 300n zł netto. Co wy na to
Ładne pieniążki nie.....
__________________
Emil
Sorty jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2004, 21:40   #10
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sorty
Ja wam opowiem dobry myk.
Pracowałem w firmie która zatrudniała bardzo "inteligentną" sekretarkę.
Pani któregoś dnia włożyła dyskietke do stacji i zrestartowała kompa. Niestety komp sie nie uruchomił z prostej przyczyny. Botowanie było ustawione na flopa i dalej jush wiecie. Co dalej Pani dzwoni do informatyka (firma nie zatrudniała nikogo na stałe w tej roli) informatyk przychodzi, wyciąga dyskietkę i włącza kompa. Jest OKI.
Niby nie jest śmieszne ale dwa dni później przez moje ręce przechodzi rachunek wystawiony przez owego informatyka a tam napisane: USŁUGA INFORMATYCZNA KOSZT 300n zł netto. Co wy na to
Ładne pieniążki nie.....
Jaa, za wyjęcie dyskietki z flopa 300 zeta... Ale facet ceni swoje ręce. Reinstalacja Windows'a jest tańsza. W granicach 50-80 zł.
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2004, 21:50   #11
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sorty
...Ładne pieniążki nie.....
Na pewno niebrzydkie
A musze wam powiedziec ze jak patrze na ludzi z ktorymi jestem na roku i tam 50% to laureaci i finalisci olimpiad (niektorzy nawet kilku), to mimo to ze w wiekszosci odstaja poziomem od reszty to nie czuc jakiegos dyskomfortu czy presji psychologicznej z ich strony - zachowuja sie normalnie choc sporo z nich przewyzsza reszte (w tym mnie) znaczaco. Nie widac rowniez jakiejs niezdrowej rywalizacji. Ogolnie mam wrazenie ze Ci najmadrzejsi sa skryci, a Ci co tak naprawde umieja troche ponad przecietna, strasznie sie z tym obnosza - mialem kilku takich kolegow w LO ktorzy cudem teraz studiuja.

Ogolnie w LO bylo duzo samozwanczych geniuszy chociaz nimi nie byli, a na MIMie jest duzo geniuszy choc jakos nie widac u nich jakis oscentacyjnych zachowan. Choc i tak nieczego nie przebija dyskusje nauczycielami.
Przyklad: kartkowka z histori i pytanie o OZN - no to kolega napisal to co trzeba a dostal 0 pkt to sie idzie spytac co jest nie tak i slyszy - no wiesz ale Ogranizacja Narodow Zjedonoczych zrzesza narody, a nie zjednacza ...
Inny przyklad juz z wydzialu - kolega na matmie mowi ze ma 0 pkt za prace dom i dlaczego - bo nie mial przecinka przed ze a to juz cwiczeniowiec uznal ze zmienia zupelnie postac rzeczy.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2004, 22:58   #12
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sorty
Ja wam opowiem dobry myk.
Pracowałem w firmie która zatrudniała bardzo "inteligentną" sekretarkę.
Pani któregoś dnia włożyła dyskietke do stacji i zrestartowała kompa. Niestety komp sie nie uruchomił z prostej przyczyny. Botowanie było ustawione na flopa i dalej jush wiecie. Co dalej Pani dzwoni do informatyka (firma nie zatrudniała nikogo na stałe w tej roli) informatyk przychodzi, wyciąga dyskietkę i włącza kompa. Jest OKI.
Niby nie jest śmieszne ale dwa dni później przez moje ręce przechodzi rachunek wystawiony przez owego informatyka a tam napisane: USŁUGA INFORMATYCZNA KOSZT 300n zł netto. Co wy na to
Ładne pieniążki nie.....
Nie no sczyt wszystkiego. Slyszalem rozne rzeczy, jak to cenia sie informatycy, ale trzy setki za nacisniecie przycisku i wyjecie dyskietki to lekkie nieporozumienie.
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.01.2004, 00:28   #13
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Przyklad: kartkowka z histori i pytanie o OZN - no to kolega napisal to co trzeba a dostal 0 pkt to sie idzie spytac co jest nie tak i slyszy - no wiesz ale Ogranizacja Narodow Zjedonoczych zrzesza narody, a nie zjednacza ...
Inny przyklad juz z wydzialu - kolega na matmie mowi ze ma 0 pkt za prace dom i dlaczego - bo nie mial przecinka przed ze a to juz cwiczeniowiec uznal ze zmienia zupelnie postac rzeczy.
U mnie w szkole na geograf,i dziewczyna stojac pod mapa powiedziala, ze polska graniczy ze szwajcaria... co wy na to
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.01.2004, 11:41   #14
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
U mnie w szkole na geograf,i dziewczyna stojac pod mapa powiedziala, ze polska graniczy ze szwajcaria... co wy na to
Pamietam, jak kiedys ogladalem Familiade i na pytanie z jakimi panstwami graniczy Polska jakas babka odpowiedziala: z Francja . Przeciez to jest max. kompromitacja, przed tyloma ludzmi w Polsce .
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.01.2004, 14:40   #15
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
U mnie w szkole na geograf,i dziewczyna stojac pod mapa powiedziala, ze polska graniczy ze szwajcaria... co wy na to
No to u mnie na geografi byla podobna akcja z polnocna granica Polski z Rosja, ktora stala sie ... Kazachstanem :/
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.