Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Humor

Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.01.2006, 21:07   #1
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sposoby na telemarketerow

1.Jeśli chcą wam udzielić pożyczki, powiedzcie, że właśnie ogłosiliście
bankructwo i przyda się parę groszy.
2. Jeśli na dzień dobry pytają się "Jak się Pan / Pani dzisiaj miewa?" -
opowiedzcie o chorym kocie, zepsutej pralce, złamanym paznokciu, problemach
z erekcją itd.
3. Jak telemarketer się przedstawi, poproście o przeliterowanie imienia,
nazwiska i nazwy firmy. Zapytajcie, gdzie się mieści, ile zatrudnia osób,
jaki mają kolor ścian, jaki system operacyjny na kompach itd.
4. To działa tylko dla przeciwnych płci: Jak telemarketer(ka) się
przedstawi, odczekajcie chwilę i zapytajcie "A co Pan / Pani ma na sobie?"
5. Zakrzyknijcie ochoczo: "Roman!!! Wiem, że to ty, no nie zgrywaj się.
Dobra dobra, ty stary koźle"
6. Mów nieustannie "nie". Wypracuj równe tempo, delikatnie zmieniaj
modulację głosu. Postaraj się robić to tak długo, aż się rozłączą.
7.Jeśli dzwonią w sprawie jakiegoś programu lojalnościowego i zachęcają do
zwerbowania znajomych i przyjaciół, powiedz schizofrenicznym głosem: "Nie
mam przyjaciół. Czy chciałbyś zostać moim przyjacielem. Bardzo chciałbym,
żebyś został moim przyjacielem."
8.Jeśli dzwoni pralnia dywanów, zapytaj, czy potrafią usunąć. Krew. A krew
kozy? A ludzką?
9. Kiedy telemarketer poprosi o numer karty kredytowej, albo inne informacje
osobiste, poproś go/ją o rękę. Jak się zmiesza, wytłumacz, że nie możesz
podać takich informacji nieznajomemu.
10. Powiedz, że nie masz czasu I poproś o numer domowy telemarketera. Jak
powie, że nie może udzielić takiej informacji, zapytaj, czy to dlatego, że
nie lubi, jak ktoś go w domu niepokoi. Jeżeli przytaknie, krzyknij, że ty
też i rozłącz się.
11. Każ im wszystko powtarzać. Wielokrotnie.
12. Powiedz, że jesz właśnie obiad I zapytaj, czy mogą poczekać. Przełącz
ich na głośnik i wydawaj bardzo głośne odgłosy uczty i libacji. Pobrzękuj
sztućcami, zaproś sąsiada.
13.Każ im przefaksować wszystkie informacje. Zmyśl numer.
14. Powiedz telemarketerowi, że słuchasz, ale powinien wiedzieć, że nie masz
na sobie żadnego ubrania.
15. Powiedz, że niedosłyszysz I poproś, żeby mówili głośniej. Głośniej!!!
16. Każ im mówić bardzo wolno, bo chcesz zapisać każde słowo.
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.01.2006, 12:06   #2
piotrek123
z innej planety
 
Avatar użytkownika piotrek123
 
Data rejestracji: 13.10.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 799
piotrek123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie prościej odłożyć słuchawkę?
__________________
LH-20A1P, DVR-111L, DVR-112L, DVR-115D
piotrek123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2006, 12:15   #3
Blackegg
Szperacz
 
Avatar użytkownika Blackegg
 
Data rejestracji: 26.06.2005
Lokalizacja: Halifax, UK
Posty: 238
Blackegg zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Albo podniesc lsluchawke i po uslyszeniu kto dzwoni powiedziec ze dodzwonil sie do uzedu skarbowego
__________________
I decide to want you... now i know... I need...
If you have any problems with your computer stay calm and... OVERCLOK until it will burn out!!!
Blackegg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2006, 12:44   #4
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,800
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
albo do rużowej landrynki i podać cene 9,99 zł za minute
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2006, 13:53   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
trzeba bedzie wyprobowac... to z obiadem brzmi ciekawie - przynajmniej nie trzeba sie wysilac
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 20:07   #6
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
tak, wszystko pięknie, ale oni ostatnio puszczają krawczyka z taśmy.

jakiś patent na to ?
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2006, 22:26   #7
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Ja mało takich telefonów miewam - ale w ostatni piętek miałem dwa w takiej samej sprawie - pierwsze pytanie - czy mam pomiędzy 25 a 39 lat, następne rok urodzenia i właściwe pytanie ...ilu stacji radiowych z muzyką słuchałem w ostatnim miesiącu (albo tygodniu) przez conajmniej godzinę.
Moja odpowiedź ( w 100 % prawdziwa !!!) - brzmiała 0 (zero) !!!
Ale się zdziwili !!
A to szczera prawda bo naprawdę od jakiegoś czasu radia nie słucham żadnego (czasem się coś zdarzy - mecz czy coś innego - ale to bardzo rzadko).

Najlepiej jak zadzwoniła Pani z TP (po tym jak podpisaliśmy umowę z Tele2) i próbowała mnie namówić na abonament darmowe wieczory - prawie się z nią pokłóciłem, bo mi wmawiała, że wszyscy będą musieli odejść z abonamentu standartowego)

A jak kiedyś dwa razy też zadzwonili z propozycją chyba tego abonamentu - 60 minut gratis - to kończyło się na tym, że ja się pytałem: - ale naliczanie jest sekundowe z OPŁATĄ początkową - one na to, że tak - no to ja, że to przecież wychodzi zazwyczaj drożej - ... i w tym momencie chyba zauważały, że trafiły na zorientowanego i przyznawały mi rację

I jeszcze słówko o akwizytorach - bardzo rzadko się u nas pojawiają - ale właśnie w piątek był jeden z perfumami - kręcił jak diabli, najpierw mi dał do ręki myślałem, że to gratis, później się okazało, że to kosztuje 30, ale mi sprzeda po 15 - na końcu miałem go dosyć, a to co sprzedawał jakoś na markowe mi nie wyglądało

I to tyle

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2006, 10:34   #8
Mazek
Heavy Metal
 
Avatar użytkownika Mazek
 
Data rejestracji: 11.06.2004
Lokalizacja: Bytom
Posty: 10
Mazek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
cześc
Miałem podobną stytuacje z akwizytorem który sprzedawał dekodery C+
-dzwonek do drzwi
-(akwizytor) proszę to dla pana
ja mu na to dziękuje i wziąłem paczkę i zatrzasnąłem mu drzwi przed nosem
musiał byc w delikatnym szoku bo dopiero po ok 3 min zadzwonił ponownie do drzwi i zaczął mi tłumaczyc że trzeba podpisac umowe itd.....
ja mu powiedziałem to po co mi mówi że to prezeny oddałem mu dekoder i nawet już nie zadzwonił do żadnego z sąsiadów wyparzł z bloku jak oparzony
Mazek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2006, 20:55   #9
ufo84
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika ufo84
 
Data rejestracji: 15.01.2003
Posty: 6
ufo84 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja ostatnio zrobilme tak
zadzwonila do mnie pani zeby mi mowic o tym jaka fajna emerytura bedzie jak im swoje pieniadze oddam nawijala 10 minut poczytm stwierdzilem ze ktos zadzwonil do dzrzwii zagdalme sie i dopiero teraz podnioslem sluchawke i czy by mogla powtorzyc hehehe i zaczela powtarzac hehehhe
__________________
oh yeah they comming for me
ufo84 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2006, 10:15   #10
MetalSlug
Mistrzunio!
 
Avatar użytkownika MetalSlug
 
Data rejestracji: 17.05.2005
Posty: 173
MetalSlug zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ufo84
ja ostatnio zrobilme tak
zadzwonila do mnie pani zeby mi mowic o tym jaka fajna emerytura bedzie jak im swoje pieniadze oddam nawijala 10 minut poczytm stwierdzilem ze ktos zadzwonil do dzrzwii zagdalme sie i dopiero teraz podnioslem sluchawke i czy by mogla powtorzyc hehehe i zaczela powtarzac hehehhe

Dobre! Muszę kiedyś to zastosować...
__________________
Zagrajmy w "Totalną Termojądrową Wojnę"...
__________________________________
MetalSlug jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2006, 10:45   #11
Miho
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Miho
 
Data rejestracji: 25.01.2004
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 85
Miho zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bardzo wierzący?

A ma ktoś jakiś sposób ciekawy na Świadków Jechowy a może Jehowy-pies wie jak to sie pisze ? Strasznie namolne dwie stare raszple łazikują u mnie co niedziele, i co tydzień ok. 10.00 rano ( czyli w środku nocy ) mam dzwonek do domofonu.Punktualnie jak w zegarynce.Koszmar
Miho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2006, 10:52   #12
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja powiedziałem kiedyś babom, świadkom Jehowy, że jestem wyznawcą szatana i od tamtej pory mam spokój, gorzej jest z "daj", właśnie przed chwilą miałem "daj" na chore dziecko - zamykam drzwi bez słowa. (opcja gdy jestem spokojny)
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2006, 11:04   #13
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Mam kolegę Świadka Jehowy, ten akurat porządny gość, żadnego nawracania, interesuje się tak jak ja muzyką elektroniczną. Więc ze względu na niego, ja przychodzą (a ostatnio nie przychodzą), grzecznie mówię "dziękuję" i zamykam drzwi.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.03.2006, 22:55   #14
Miho
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Miho
 
Data rejestracji: 25.01.2004
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 85
Miho zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
ja powiedziałem kiedyś babom, świadkom Jehowy, że jestem wyznawcą szatana i od tamtej pory mam spokój, gorzej jest z "daj", właśnie przed chwilą miałem "daj" na chore dziecko - zamykam drzwi bez słowa. (opcja gdy jestem spokojny)
A jaka jest opcja jak się denerwujesz
To może być interesujące
Miho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.03.2006, 23:10   #15
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,814
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przypuszczam, że jest to pies Eda, którego poza nim jeszcze nikt nie widział inaczej niż przez szybę/płot.

Mam na myśli: nikt z żyjących.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.