Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Humor

Humor O wszystkim, co bawi i śmieszy :)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.03.2006, 22:12   #16
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Miho
A ma ktoś jakiś sposób ciekawy na Świadków Jechowy a może Jehowy-pies wie jak to sie pisze ? Strasznie namolne dwie stare raszple łazikują u mnie co niedziele, i co tydzień ok. 10.00 rano ( czyli w środku nocy ) mam dzwonek do domofonu.Punktualnie jak w zegarynce.Koszmar
Kiedyś ktoś z Rodziny (osoba bardzo wierząca itd.), kiedy dosiadła się do niego w przychodni zdrowia właśnie Świadkowa Jehowy ... wyjął z kieszeni Różaniec, postraszył ją i powiedział, że się za nią pomodli !!! Ponoć zbladła i baaardzo szybko się oddaliła

A ja zawsze mówię dziękuję i koniec !
Trochę kultury się należy

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.03.2006, 22:31   #17
Gentelmen
PIRAT ;)
 
Avatar użytkownika Gentelmen
 
Data rejestracji: 08.03.2005
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Posty: 277
Gentelmen zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Trochę kultury się należy
Racja, nigdy niewiadomo ilu następnym razem przyjdzie!!
Gentelmen jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.03.2006, 23:44   #18
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Miho
A ma ktoś jakiś sposób ciekawy na Świadków Jechowy

kumple ich kiedys grzecznie zaprosili do domu, po czym trzymali ok 4h i grzecznie o wszystko pytali (podchytliwie), podwazali ich racje itd.... watpie zeby po kilkugodzinnym maglu zechcialo im sie wracac, inna sprawa ze trzeba troche czasu stracic
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2006, 08:32   #19
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mazek
cześc
Miałem podobną stytuacje z akwizytorem który sprzedawał dekodery C+
-dzwonek do drzwi
-(akwizytor) proszę to dla pana
ja mu na to dziękuje i wziąłem paczkę i zatrzasnąłem mu drzwi przed nosem
musiał byc w delikatnym szoku bo dopiero po ok 3 min zadzwonił ponownie do drzwi i zaczął mi tłumaczyc że trzeba podpisac umowe itd.....
ja mu powiedziałem to po co mi mówi że to prezeny oddałem mu dekoder i nawet już nie zadzwonił do żadnego z sąsiadów wyparzł z bloku jak oparzony
Zrobiłem kiedyś podobnie w supermarkecie.. Jakieś dziewczyny zachwalały perfumy. Przechodziłem obok i jedna do mnie, że tutaj dostaję tę paczkę perfum jako prezent. Powiedziałem dziękuję i poszedłem Też widać chwila konsternacji, bo dopiero po kilku sekundach zaczęła mnie gonić, że ten prezent to jednak nie tak do końca prezent




@ ro29

Z pefrumami też miałem podobną sytuację, ale przy jakimś targu, a nie w domu. Zaczępiła mnie dziewczyna, czy wezmę udział z badaniu, promocji itp. itd. Akurat dobry nastrój miałem, plus dziewczyna była sympatyczna więc się zgodziłem. Najpierw tam historia, że firma ta i tak prosi o opinię i tak dalej, potem próbka pefrum, co o nich sądzę itp. Ja tylko potakuję i czekam na część właściwą, do której naturalnie doszliśmy. Zestaw taki, normalnie kosztujący tyle, ja mogę kupić za tyle - właściwie dwa zestawy. Ja obejrzałem, stwierdziłem, że ładny, ale nie jest mi w tym momencie potrzebny, więc dziękuję. Dziewczyna trochę się zdziwiła, bo widocznie po wcześniejszej rozmowie stwierdziła, że jestem bardzo zainteresowany i po odpowiedniej przepowie, wszystko kupię (a akurat dość dobra była w tym całym opowiadaniu).

Potem stwierdziła, że w takim razie może ewentualnie, ale tylko jeśli nikomu nie powiem (ile ja już razy coś takiego słyszałem ) sprzedać mi jeden komplet za promocyjną cenę. Na co również się nie zgodziłem, bo właściwie tylko jedna rzecz z kompletu mnie interesowała. Co zresztą powiedziałem.. Na to dziewczyna, że absolutnie wyjątkowo może mi ją ewentualnie sprzedać, ale w ogóle to grozi jej to wylaniem z pracy itp. Zapropowała cenę, ja stwierdziłem, że to za drogo i dam tyle, to stwierdziła, że to niemożliwe, ale ostatecznie się zgodziła I tak za 15 złotych kupiłem sobie flakon całkiem przyjemnej wody po goleniu. Kij, czy ona w drogerii kosztuje zgodnie z tym, co dziewczyna mówiła 70 złotych, czy 10. Ważne, że mi się podoba i za 15 złotych byłem skłonny to kupić
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2006, 12:39   #20
tompol
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Posty: 97
tompol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt
Mam kolegę Świadka Jehowy, ten akurat porządny gość, żadnego nawracania, interesuje się tak jak ja muzyką elektroniczną...
Heh a ja myslalem ze swiadkom Jehovy nie wolno sluchac muzyki bo to tak jakby sie czcilo innego boga - wg nich jesli sie jest fanem jakiegos wykonawcy, piosenkarza to sie go czci jak boga a zgodnie z przykazaniem "nie bedziesz mial cudzych bogow..." jest to nie dopuszczalne! heh

Kiedys dzwonek do drzwi, jehovi... Cos tam marudza, ja na to - dziekuje!
- Chce pan isc do piekla?
- Spoko, wlasnie stamtad wrocilem. (tak mi sie wyrwalo bo wlasnie wrocilem z pracy)

Inna wersja mozliwa do zastosowania dla niektorych po tym jak slowo dziekuje nie wystarcza a jehovi probuja "szantazu":
- Nie chce pan isc do nieba?
- Ja jestem w niebie! (w tym pomencie powinna sie pojawic na twoimi plecami naga panienka).
tompol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2006, 13:16   #21
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niestety te durne telefony to dopiero poczatek gory lodowej. Teraz w dobie popularyzacji abonamentow w ktorych polaczenia sa bezplatne np po 18 koszt takiej reklamy spada i to bardzo...

Do mnie regularnie dzownia automaty (dzwonil Tusk, Hajzer czy jak mu tam i wielu innych). Bystre sa bo dziala to mniej wiecej tak:

- podnosisz sluchawke,
- mowisz hallo,
- chwila ciszy i nawija automat ktory musial sprawdzic czy ktos odebral,

Zazwyczaj dzwonia po 18 i szlag mnie trafia bo juz kilka razy obudzili mojego chrzesniaka (ma 18 miesiecy).

Dzwonilem do TPSA (tam mam telefon) i oni takiej uslugi nie sprzedaja. Nie ma rowniez mozliwosci zabezpieczyc sie przed tym.

Raz zadzownilem do tych co do mnie dzownili (jakies telekarty Dzwoneczek) i o******ylem pania ktora odebrala. Byla bardzo zdziwiona i obiecala, ze wiecej nie beda dzwonic. Tyle, ze to sciema bo z tego co wiem to takie automaty podczas programowania dostaja przedzial numerow i bezmyslnie jada. Nie ma znaczenia czy masz zastrzezony numer czy nie bo i tak Cie to dopadnie.

Jedynym rozwiazaniem jakie TPSA proponuje jest wykupienie indentyfikacji numeru dzwoniacego i nie odbieranie jak nie wiadomo kto dzwoni.

Co do innych naciagaczy to ja akurat traktuje ich z buta bo nie ma do nich cierpliwosci. Jezeli np kasjerka mi cos proponuje to mam juz wypracowana odpowiedz:

...nie interesuje mnie pani propozycja, gdbym chcial kupic towar XXXXXX to bym go wsadzil do koszyka a skoro go tam nie ma to znaczy ze nie jest mi do niczego potrzebny. Proponuje aby Pani/Pan zamiast wciskac ludzia *******y zajela sie kasowanie bo robi sie kolejka...

... kasjerka daje mi jakies bony do loterii a ja je oddaje i mowie prosze, niech sie pani zabawi...
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2006, 13:27   #22
Miho
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Miho
 
Data rejestracji: 25.01.2004
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 85
Miho zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
automat

Hmmm, to mnie zaskoczyłeś.Automatu dzwoniącego jeszcze nie przerabiałem
Za to wczoraj znowu dopadli mnie na osiedlu jehovi .Stara babcia(naprawdę) z dziadkiem.I wyczuwam tu nowy podstęp.Z reguły były to dwie fanki jehovianki, ale widocznie ludziska już coś z daleka podejrzewali. No to teraz duet babcia z dziadkiem .I uspili moją czujnośc. W swoim małym misiowym rozumku nie przewidziałem takiej opcji i dałem się podejść
Miho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2006, 13:39   #23
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Miho
Hmmm, to mnie zaskoczyłeś.Automatu dzwoniącego jeszcze nie przerabiałem
No niestety.

A z innych opowiesci moge napisac o swoich bojach z Telepizza oraz Netia.

Mieszkam w budynku z 1906 roku w ktorym sa 3 oddzielne mieszkania. Pewnego radzu dzowni domofon i slysze w sluchawce jak gosc mowi:

Dzien dobry ja do odczytu licznikow.

Wiec go wpuscilem. Po chwili slysze jak ktos biega po schoda. Wyszedlem na klatke i widze jak gosc rozwala ulotki Neti na klatce. Zawolalem go, kazalem pozbierac wszystkie karti i wynosic sie. Nastepnie zadzownilem do Neti, kazalem polaczyc sie z jakims tam dyrektorem. Nastepnie zakomunikowalem, ze w dniu tym i tym o godzinie tej i tej mialo miejsce bezprawne wtargniecie na teren prywatnej kamienicy. Opisalem cala sytuacje i oswiadczylem, ze fakt ten zostanie zgloszony na policji.

Osoba z ktora rozmawialem prosila mnie o to abym nie zglaszal tego i zapewnila mnie, ze ulotek wiecej do mojej posiadlosci nie beda dostarczac.

Co ciekewe do dzisiaj nic nie dostalem.

Walczylem tez z telepizza. Jak ich nie wpuszcze z ulotkami na klatke to mam te ulotki poutykane w we wszystkich szczelinach drzwi wejsciowych do budynku. Pewnego radzu nie wytrzymalem, zadzownilem do Telepizzy i zglosilem, ze sa okradani przez tych co roznosza ulotki.

Osoba z ktora rozmawialem byla bardzo zaciekawiona. Opisalem sytuacje (podkoloryzowalem) ze ulotki zamiast byc wieszane na klatce sa rozsypywane po terenie calej posiadlosci oraz na klatce.

Zakomunikowalem, ze jezeli sytuacja jeszcze raz sie powtorzy to jako przewodniczacy wspolnoty mieszkaniowej wysle do nich fakture za sprzatanie prywatnej posesji ktora oni zamiescaja. W przypadku gdy nie beda chcieli pokryc kosztow wystapie na droge sadowa. Pan staral sie ze mna dyskutowac i tlumaczyc, ze oni nie zamawiaja sprzatania u mnie. Na to ja zapytalem go czy ma dowod na to, ze ja zamowilem u niego jego smieci w postaci ulotek.

Fakt nic to nie dalo ale jakos odreagowalem kiepski dzien.

Swoja droga to czy ktos sie zastanawial jak to jest z tymi fakturami - mozna ich wystawic czy nie?
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2006, 13:40   #24
tompol
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Posty: 97
tompol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja mam w pracy faks ktory jest tak usawiony, ze po trzech sygnalach wlacza sie automatyczna sekretarka, jesli w tym momencie ktos zacznie gadac to sie nagrywa rozmowa, jesli pusci fax to zostanie on odebrany.
Fax ten jest podlaczony do linii TP SA. Mimo to conajmniej raz w tygodniu mam telefon z TP SA (automat), ze w mojej poczcie glosowej jest jakas wiadomosc. Taki telefon jest o bardzo roznych godzinach, ponadto sa to takie godziny ze zawsze jest ktos w poblizu i nie ma mowy zeby by ktos nie odebral polaczenia.
Czy ktos wie skad sie cos takiego bierze?
Bo nigdy nie dzwonilem pod podawany przez nich numer ale jest to dla mnie podejrzane...
tompol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2006, 21:20   #25
Morris
Coauctor delicti
 
Avatar użytkownika Morris
 
Data rejestracji: 23.12.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 872
Morris zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez tompol
Inna wersja mozliwa do zastosowania dla niektorych po tym jak slowo dziekuje nie wystarcza a jehovi probuja "szantazu":
- Nie chce pan isc do nieba?
- Ja jestem w niebie! (w tym pomencie powinna sie pojawic na twoimi plecami naga panienka).
Hehe... już parę razy przyszli do mnie akurat w tym "nieodpowiednim" momencie, co nie było oczywiście przyjemne. Zdecydowałem, że następnym razem wyjdę do nich tak, jak będę stał
Jak myślicie - lepiej w kapturku, czy bez?
__________________
Ignorantia legis excusant neminem!
Morris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2006, 23:29   #26
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez Morris
[...] lepiej w kapturku, czy bez?
Zdecydowanie w kapturku, bo inaczej może się przeziębić!

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.03.2006, 10:37   #27
ufo84
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika ufo84
 
Data rejestracji: 15.01.2003
Posty: 6
ufo84 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
na www.joemonster.org bylo takie cos

Cytat:
Pod koniec sezonu letnio-działkowego ojciec przyniósł mi piłę łańcuchową, żebym obejrzał i spróbował coś zrobić z wyciekającym olejem. Gorąco jeszcze było, więc zabrałem się do ochoczo roboty w toplesie stosownym. Ktoś zadzwonił do drzwi, zrobiłem kilka nagłych zwrotów próbując znaleźć miejsce, w którym mógłbym położyć cieknącą piłę i założyć coś na siebie - a byłem już mocno umorusany. Nie znalazłem ani miejsca ani odzienia, więc poszedłem otworzyć drzwi we wzmiankowanym toplesie i z piłą w ręku.
Jeszcze nigdy nie pozbyłem się tak szybko świadków Jehowy.
__________________
oh yeah they comming for me
ufo84 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.03.2006, 12:07   #28
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ufo84
na www.joemonster.org bylo takie cos
^_^
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.