Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.01.2006, 21:31   #1
acidorange
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2006
Posty: 3
acidorange w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jakie sterowniki ??

Jestem początkujacy i mam DVD-RW Toshiba SD-R5472 i niewiem czemu ale nagrywa mi zazwczaj co drugą płytke, przy weryfikacji wyskakują błedy i staje w połowie po czym musze przerwac nagrywanie i płyta jest do wyzucenia czy moze to byc wina tego ze niemam zadnych sterowników zainstalowanych?? chociaz nawet niewiem czy do tej nagrywarki wogole takie są niestety niemoge znalezc bede wdzieczny za kazdą pomoc
acidorange jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.01.2006, 08:36   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wlacz dma i zainstaluj ASPI
FORCEASPI

poszukaj na forum lub w necie
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 12.01.2006, 22:16   #3
acidorange
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2006
Posty: 3
acidorange w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzieki za pomoc a mogłbys napisac to troche jasniej bo jestem w tym troche zielony :\ co to jest dma ?? forceASPI sciagłem ale niemoge tego zainstalowac
acidorange jest offline  
Stary 12.01.2006, 23:35   #4
latet
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 04.08.2003
Posty: 691
latet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może ja się nie znam, ale nigdy żadnych oddzielnych sterowników ASPI nie musiałem instalować, aby plytki nagrywać (mam na mysli NERO). I wszystko się nagrywało dobrze.

ASPI byłem zmuszony zainstalwać dopiero, gdy chciałem używać programu EAC, ale bynajmniej nie do palenia płyt, tylko do zgrywania audio cd.

Pytam więc: o co chodzi?
Czy brak sterów ASPI może wpływać (tak drastycznie) na jakość nagranej płytki?
Czy Nero nie istaluje tak czy inaczej sterów ASPI w systemie?

latet
latet jest offline  
Stary 13.01.2006, 19:00   #5
acidorange
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2006
Posty: 3
acidorange w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
widocznie ta nagrywarka jest wybredna w płytach bo zauwazyłem ze dvd z verbatima i philipsa pali mi normalnie a naprzykład dvd-rw z platinium nagrywałem 5 razy i za kazdym razem sie zle nagrało :/ moze to wada mojej nagrywarki. Mogł by sie wypowiedziec ktos kto posiada tez toshibe bo juz sam niewiem
acidorange jest offline  
Stary 16.02.2006, 10:55   #6
jedruś
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2005
Lokalizacja: Legnica
Posty: 9
jedruś w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
1) nero instaluje swoje aspi, 2) w nero info tool możesz sprawdzić kilka rzeczy, 3) tutaj masz opisane instalowanie aspi http://www.agavk.p9.pl/strony/aspi.php
jedruś jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.