Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.11.2005, 14:36   #1
Ronaldinho
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Ronaldinho
 
Data rejestracji: 18.11.2005
Posty: 12
Ronaldinho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
http://www.cdrspeed.pl/ i Verbatimy

Mam zamiar zakupić sobie większą ilośc płyt DVD+R X8 Verbatim Advanced Azo ze sklepu http://www.cdrspeed.pl/.

W związku z tym mam 2 pytania:

Jeśli zamawialiście sobie płytki z tego sklepu, to jakie macie opinie na temat plytek, realizacji zamówienia itd. ?

Czy ktoś trafił już na DVD+R X8 Verbatim Advanced Azo - CMC Magnetics z tego sklepu ?

pozdrawiam
Ronaldinho jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.11.2005, 16:14   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Ronaldinho
Mam zamiar zakupić sobie większą ilośc płyt DVD+R X8 Verbatim Advanced Azo ze sklepu http://www.cdrspeed.pl/.

W związku z tym mam 2 pytania:

Jeśli zamawialiście sobie płytki z tego sklepu, to jakie macie opinie na temat plytek, realizacji zamówienia itd. ?

Czy ktoś trafił już na DVD+R X8 Verbatim Advanced Azo - CMC Magnetics z tego sklepu ?

pozdrawiam
było już z Twojej strony podobne pytanie.

Dostałeś odpowiedź od @pawelblu a wiem na 100%, że wiedział co mówi.

więc nie rozumiem pytania

sklepy też nie wiedzą do końca co dostaną....

taka rzeczywistość...................................
ed hunter jest offline  
Stary 21.11.2005, 16:24   #3
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ronaldinho

Czy ktoś trafił już na DVD+R X8 Verbatim Advanced Azo - CMC Magnetics z tego sklepu ?

pozdrawiam
a jesli chodzi o plytki niczym one sie nie beda roznic jezeli od CMC we wszystkich sklepach sa takie same czasem trafia sie felerna partia ale to tylko trzeba miec pecha
legion jest offline  
Stary 21.11.2005, 16:43   #4
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Advanced Azo (ta zwykla seria) sa obecnie Made in India - wszyskie i + i - i c25 i c50.

Jedynym wyjatkiem sa Advanced Azo + (zwykle tak sa opisywane 16x, ale od jakiegos czasu rowniez 8x w cake z podstawka w kolorze szarym, nie czarnym). Robione sa tak DVD-R 8x i na kartonach od nich napisane cos takiego: Made in Japan, Packed czy Packaged in China. Na Cake juz tylko Made in Japan.

Tak czy inaczej CMC to tylko w Peal White sie spotyka, w obu wymienionych wyzej przypadkach (standardowe Advanced Azo i to 'nowe' Advanced Azo+) sa to producenci MCC-MBI (India), MCC (Tajwan) i CHYBA TY (te 'nowe').
pawelblu jest offline  
Stary 21.11.2005, 18:12   #5
Ronaldinho
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Ronaldinho
 
Data rejestracji: 18.11.2005
Posty: 12
Ronaldinho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:

Dostałeś odpowiedź od @pawelblu a wiem na 100%, że wiedział co mówi.

więc nie rozumiem pytania
Wcześniej pytałem się o plyty TDK, które chcial mi sprzedać kumpel.

Jestem zielony w temacie płyt DVD więc pytam.

Lepiej zapytać niż w ciemno kupić jakieś trafione płyty.

Cytat:
Advanced Azo (ta zwykla seria) sa obecnie Made in India - wszyskie i + i - i c25 i c50.

Jedynym wyjatkiem sa Advanced Azo + (zwykle tak sa opisywane 16x, ale od jakiegos czasu rowniez 8x w cake z podstawka w kolorze szarym, nie czarnym). Robione sa tak DVD-R 8x i na kartonach od nich napisane cos takiego: Made in Japan, Packed czy Packaged in China. Na Cake juz tylko Made in Japan.

Tak czy inaczej CMC to tylko w Peal White sie spotyka, w obu wymienionych wyzej przypadkach (standardowe Advanced Azo i to 'nowe' Advanced Azo+) sa to producenci MCC-MBI (India), MCC (Tajwan) i CHYBA TY (te 'nowe').
Dzięki @pawelblu za wyczerpującą odpowiedź

pozdrawiam
Ronaldinho jest offline  
Stary 21.11.2005, 18:35   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie będę teraz dochodził co poplątałem czy nie, ale @pawelblu najzęściej wie co mówi

oczywiście tylko na temat nośników optycznycz
ed hunter jest offline  
Stary 22.11.2005, 17:47   #7
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Advanced Azo (ta zwykla seria) sa obecnie Made in India - wszyskie i + i - i c25 i c50.

Jedynym wyjatkiem sa Advanced Azo + (zwykle tak sa opisywane 16x, ale od jakiegos czasu rowniez 8x w cake z podstawka w kolorze szarym, nie czarnym). Robione sa tak DVD-R 8x i na kartonach od nich napisane cos takiego: Made in Japan, Packed czy Packaged in China. Na Cake juz tylko Made in Japan.

Tak czy inaczej CMC to tylko w Peal White sie spotyka, w obu wymienionych wyzej przypadkach (standardowe Advanced Azo i to 'nowe' Advanced Azo+) sa to producenci MCC-MBI (India), MCC (Tajwan) i CHYBA TY (te 'nowe').

Made in Japan 8x w cake z podstawka w kolorze szarym z tym ze DVD+R

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2288
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline  
Stary 22.11.2005, 19:09   #8
Popielaty
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Popielaty
 
Data rejestracji: 24.01.2004
Lokalizacja: GDYNIA
Posty: 603
Popielaty zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeżeli chodzi o sklep cdrespeed.pl to jest to moim zdaniem jeden z najlepszych sklepów internetowych z nośnikami, polecam go każdemu. Zostawiłem już tam ładnych parę złotych i zero problemów Polecam Polecam !
Popielaty jest offline  
Stary 29.11.2005, 14:30   #9
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak polecasz to kupię i ja, najwyżej z reklamacją zgłoszę się do Ciebie
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline  
Stary 30.11.2005, 09:49   #10
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez marcinez_mp
Jak polecasz to kupię i ja, najwyżej z reklamacją zgłoszę się do Ciebie
Ja kupiłem tydzień temu i są ok.
KC42 jest offline  
Stary 30.11.2005, 11:10   #11
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wieszanie psów na tej firmie nie ma sensu, podobnie z większością podobnych.

firmy zamawiając hurtowo płyty nie mają pojęcia co dostaną (najczęściej)

jasne, że my jako użytkownicy będziemy mieli pretęsję do sprzedawcy,a on powinien mieć dalej.

życie wygląda jednak tak, że w wielu przypadkach jest: "jakie złe płyty, nagrywarka siadła, to normalne, zgłoś się do serwisu)

ci, którzy mnie znają wiedzą, że nie zabił bym za to, co bym zrobił.......proszę nie mówić
ed hunter jest offline  
Stary 01.12.2005, 09:47   #12
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W sklepie można sprawdzić z jakiej partii jest dana płyta dvd. W internecie niestety nie
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.