Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.06.2005, 19:50   #16
downloads
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 575
downloads zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@LuK_PC Zeskanuj jeszcze raz te płyty KProbe ale z predkością x8 do x16. Nowszym nagrywarkom nie robi różnicy z jaką predkością skanujesz ale ta akurat pokazuje artefakty jak każesz jej skanować x48
downloads jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.06.2005, 22:17   #17
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez LuK_PC
.....

A przy okazji co polecacie takiego lepszego w granicach do 1zł/szt. - bo verbatime juz nie kupie!
Witam !

Odpowiedź na to pytanie jest niestety dzisiaj ...bardzo trudna. Z tego co się czyta (np. na Forum), a i z własnych doświadczeń, to mogę stwierdzić, że nie ma jednej firmy, czy rodzaju płyty, które były by dobre dla wszystkich nagrywarek, prędkości, typu danych itd. Bo jak wiadomo, płyty np. Platinium, mogą pochodzić z różnych fabryk (ja spotkałem z trzech - Ritek, Fornet i Plasmon) i mogą mieć różną jakość.
Na chwilę obecną poleciłbym chyba jednak Verbatim - tylko, że Pastele - mam o nich dość dobre zdanie, choć ostatnio jedna też wypaliła mi się nie rewelacyjnie. Oprócz tych Pasteli, dość dobrą opinię mam o Platinium - szczególnie z dwóch pierwszych wymienionych przeze mnie fabryk. A co do reszty - trudno mi się wypowiadać, mam kupione kiedyś dwie TDK i planuję je nagrać w bliskiej przyszłości - to może będę mógł coś powiedzieć.
A i raczej nie polecam Datex - co prawda palą się dość dobrze, ale z niedługim czasem liczba błędów rośnie na nich dość szybko.
To niestety tyle, co mogłem powiedzieć

Pozdrawiam
ro29
ro29 jest offline  
Stary 11.06.2005, 20:35   #18
Don Laser
laser nieskalibrowany
 
Avatar użytkownika Don Laser
 
Data rejestracji: 31.08.2004
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 303
Don Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Maxell CD-R 80XL-S , przez przypadek zobaczyłem w LIDLu , chyba się tego wyzbywają , bo na pudełku jest 2003 rok.
Co ciekawe na tzw "kupie" leżą pudełka ze znaczkiem Getestet www.test.de i bez tego znaczka .
Wziąłem 3 kartoniki po 9.99 z szt ze znaczkiem.
Płytki szok błędów tyle co nic w porównaniu z innymi.
Don Laser jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.