Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.01.2005, 11:40   #1
Rokipat
Bywalec
 
Avatar użytkownika Rokipat
 
Data rejestracji: 15.09.2004
Posty: 28
Rokipat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Msonic DVD-R!

Wiem ze zapewne zaraz ktos poda mi linka do dyskusji gdzie mam sobie znalezc odpowiedz w pieciu tysiacach postow ale mimo to mam pytani i proszę by odpowiedz znalazla się tutaj. Wiem ze płytki Verbatima czy inne sa najlepsze i nie proszę o rade zebym sobie je kupil bo reszta to szmelc! Mimo to mam pytanie.

Jak wygląda sprawa z płytkami Msonic DVD-R pomarańczowe pakowane po 10 szt. na kiju. Czy warto na to cośnagrywac?
__________________
Dawno mnie tu nie bylo
Rokipat jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.01.2005, 14:03   #2
Rokipat
Bywalec
 
Avatar użytkownika Rokipat
 
Data rejestracji: 15.09.2004
Posty: 28
Rokipat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzieki!
__________________
Dawno mnie tu nie bylo
Rokipat jest offline  
Stary 19.01.2005, 17:28   #3
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jak masz LiteOna to nie warto.
Pozdr.
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline  
Stary 19.01.2005, 17:42   #4
mantar
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika mantar
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 89
mantar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Piekny avatar A co do płytek to nie ma jak sprawdzenie - ja ich nie mialem - a powiedz chociaż ile są warte PLN - jaka jest ich cena?
mantar jest offline  
Stary 19.01.2005, 18:00   #5
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jesienią kupiłem jedną w Carrefour za 1, 69 zł.
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline  
Stary 19.01.2005, 18:54   #6
Rokipat
Bywalec
 
Avatar użytkownika Rokipat
 
Data rejestracji: 15.09.2004
Posty: 28
Rokipat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Prawie 13 zł za 10 szt. Nie sprawdzałem jaka jest jakosc nagrania ale też nie musze. Juz pierwsza płytka wsadzona do napędu mi padła przy nagrywaniu, jak na nią spojrzałem to pomyślałem że to może taka płytka była bo jakieś takie plamki miała po nagraniu, przed włożeniem drugiej obejżałem ją z bliska i wyglądała od spodu jak Verbatim. No i tak też się nagrała (przynajmniej bez problemów), jednak kiedy ją obejżałem to plamki też były tylko że mniej, tak więc wina płyty, bo Verbatimki pięknie nagrywa. Po włożeniu płytki do PS2 także usłyszałem jak pięknie nagrana jest płytka, chrupnięcia takie choćby ktoś jadł mi nad uchem chipsy. Nagrywałem na LiteOn 1633 BSOK. Może macie jakieś rady i doświadczenia z tymi płytkami?
__________________
Dawno mnie tu nie bylo
Rokipat jest offline  
Stary 20.01.2005, 16:55   #7
kataryniarz
onTour
 
Avatar użytkownika kataryniarz
 
Data rejestracji: 29.08.2004
Posty: 400
kataryniarz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bardzo duza liczba bledow PI/PIF. Nagrywalem archiwum na 1653S - po zgraniu plyty na dysk, bledy przy rozpakowywaniu O dziwo DVD LG poprawnie zgrywa... W tej cenie - 1,3 - lepiej pala sie Mediastory.
kataryniarz jest offline  
Stary 20.01.2005, 17:42   #8
draj
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.01.2004
Posty: 72
draj w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez kataryniarz
Bardzo duza liczba bledow PI/PIF. Nagrywalem archiwum na 1653S - po zgraniu plyty na dysk, bledy przy rozpakowywaniu O dziwo DVD LG poprawnie zgrywa... W tej cenie - 1,3 - lepiej pala sie Mediastory.
W tej cenie doskonale palą się płytki CopyMe po 1.30 PLN - Pi średnio 20, PIF średnio 0.6 nośnik Tayo Yuden.

Pzdr
draj jest offline  
Stary 20.01.2005, 17:57   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez draj
W tej cenie doskonale palą się płytki CopyMe po 1.30 PLN - Pi średnio 20, PIF średnio 0.6 nośnik Tayo Yuden.

Pzdr

a pi max i najważniehsze pif max? co mi po średniej jak będą szpile i stacjonarka się zatnie? copyme taiyo yuden ale jakie?
ed hunter jest offline  
Stary 20.01.2005, 18:01   #10
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a moze: niecale 80PLN za 50 sztuk platinium +R x8 od Ricoh'a - niewiele drozej o jakosc super
nimal jest offline  
Stary 21.01.2005, 06:09   #11
Rokipat
Bywalec
 
Avatar użytkownika Rokipat
 
Data rejestracji: 15.09.2004
Posty: 28
Rokipat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez kataryniarz
Bardzo duza liczba bledow PI/PIF. Nagrywalem archiwum na 1653S - po zgraniu plyty na dysk, bledy przy rozpakowywaniu O dziwo DVD LG poprawnie zgrywa... W tej cenie - 1,3 - lepiej pala sie Mediastory.
Shit! A mialem dylemat co wziasc, mediastory czy msonici. Trafoło na drugie. Narazie nie jestem przy kasie i dlatego tak nisko podupadlem
__________________
Dawno mnie tu nie bylo
Rokipat jest offline  
Stary 21.01.2005, 14:01   #12
draj
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.01.2004
Posty: 72
draj w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
a pi max i najważniehsze pif max? co mi po średniej jak będą szpile i stacjonarka się zatnie? copyme taiyo yuden ale jakie?
Wykres tu:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2885
draj jest offline  
Stary 21.01.2005, 14:13   #13
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez draj
nonono! całkiem ślicznie a gdzie sie to kupuje? pewnie na WGK w niedzielę dostanę. a ciekawe czy są plusy?

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 21.01.2005 o godz. 14:18
ed hunter jest offline  
Stary 21.01.2005, 14:36   #14
draj
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.01.2004
Posty: 72
draj w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
nonono! całkiem ślicznie a gdzie sie to kupuje? pewnie na WGK w niedzielę dostanę. a ciekawe czy są plusy?
No to jest właśnie dziwne. Nigdzie tego nie widziałem tylko w zapyziałym skepiku w Toruniu na Kopernika. Googlanie mało dało - znalazła się jakaś hutrownia co to sprzedaje ale w wersji x4. A te są x8.

Jak wypalę kolejną to dam cynk - ale PI ma max piki ok 40 a zwykle jest 20. A PIF rewelacja - 1000 na całą płytę zwykle.
Jak chcesz moge zrobić fotkę nośnika to łatwiej rozpoznasz.
draj jest offline  
Stary 21.01.2005, 15:41   #15
Rokipat
Bywalec
 
Avatar użytkownika Rokipat
 
Data rejestracji: 15.09.2004
Posty: 28
Rokipat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No zrób fotke to ja też oblukam czy są u mnie
__________________
Dawno mnie tu nie bylo
Rokipat jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.