Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.03.2006, 19:27   #1
bennyone
Niedzielny Palacz
 
Avatar użytkownika bennyone
 
Data rejestracji: 16.10.2001
Lokalizacja: Gorzow
Posty: 353
bennyone zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Post Multisesja, nie widac plikow sesji 2 i wiecej

Witam

nagrywarka Liteon 832S z biosem CG5J z markerem SONY
Win2k, soft do nagrywania
Roxio WinOnCD***174; 6 DVD Edition
Version 6.03.1060

o DVD ROM nawet nie pisze bo nawet i pod ISOBusterem nie widac pozostalych sesji, natomiast na nagrywarce to pomaga - sam w soie iwndows oczywiscie sesji drugiej i wiekszej nie widzi - ale isobuster juz tak - chcialbym uniknac raczej sytuacji kiedy wypalam swoje X plyt DVD+R ponownie - wole myslec ze to wina sterownika...

o dziwo kiedy odpale winoncd, albo nero (7054) i pozniej je zamkne.... mozna dotrzec (pod windowsem) do "zaginionych sesji" wiec to pewnie jakies sterownikowe czary...

czy to kwestia sterownikow aspi...?

Jesli potrzeba wiekszej ilosc info - to moge napisac...
bennyone jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.03.2006, 21:56   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,563
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Czy kłopoty występują na wszystkich multisesyjnych płytach?

Wydaje mi się, że może to być spowodowane różnymi programami użytymi do poszczególnych sesji.

Nie pal więcej multisesji, oszczędzisz sobie kłopotów, za obecną cenę płyty na prawdę nie warto.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 17.03.2006, 22:22   #3
bennyone
Niedzielny Palacz
 
Avatar użytkownika bennyone
 
Data rejestracji: 16.10.2001
Lokalizacja: Gorzow
Posty: 353
bennyone zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Czy kłopoty występują na wszystkich multisesyjnych płytach?

Wydaje mi się, że może to być spowodowane różnymi programami użytymi do poszczególnych sesji.

Nie pal więcej multisesji, oszczędzisz sobie kłopotów, za obecną cenę płyty na prawdę nie warto.

problem wystepuje na wszystkich plytkach z multisesja - format plyty to ISO/UDF - w kazdym razie robione byly WinONCD i on tam wlasnie mial taka opcje zaznaczona odnosnie UDFa

na CDR nie bylo takich problemow - na DVD+R sa, nie wiem ale cos mi sie wydaje ze sprawa z multisesjami na DVD to temat rozlegly i zalezny od wielu czynnikow.... co do ceny plyty to sie zgodze ale jak ktos ma malomiejsca na dysku to ciezko tak wypalic wszystko - zwlaszcza jak sie pali dane jednego rodzaju np Serial... i sciaga sie po jednym odcinku....
czeka mnie widocznie niemile meczenie sie z iso busterem - jak by ktos mial pomysl jak usprawnic multisesyjnosc a ma jakies pytania to moge odpowiedziec...nie probowalem jeszcze bawic sie multisesja na nero, i chyba nie zaryzykuje - szkoda nerwow
bennyone jest offline  
Stary 17.03.2006, 22:25   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,563
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przyznam szczerze, że nie miałem nigdy problemów z multisesjami na Nero, oczywiście przestałem stosować multisesje, gdy ceny nośników spadły.

A co do miejsca - ceny dysków też spadły.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.